TworzymyGłos Regionu

Kraina wyobraźni, quizy, gry i zabawy czyli 3 dzień ferii w Sławie

Czwartek, 15 lutego 2018 o 16:36, aktualizacja Środa, 21 lutego 2018 o 13:41, autor: 1 1566
Kraina wyobraźni, quizy, gry i zabawy czyli 3 dzień ferii w Sławie

14 lutego w Domu Kultury w Sławie odbyły sie zabawy walentykowe, quizy i zajecia plastyczne. Dzieci rysowały, grały w planszówki i brały udział w znanej każdemu randce w ciemno.

Walentynki w DK w Sławie zapewniły pełno atrakcji w te mroźne dni. Dzieci ćwiczyły swoją wyobraźnię rysując i szkicując, gimnastykowały umysł planszówkami czy puzzlami. Quizy nad którymi trzymali piecze opiekunowie, dawały mnóstwo frajdy naszym pociechom i nie pozwalały na wtargnięcie nudy.

Znana zabawa randka w ciemno zaskakiwała pytaniami wymyślanymi przez dzieci, a odpowiedzi kandydatów i kandydatek bywały jeszcze bardziej wyszukane. Dobrej zabawie towarzyszyły słodycze i szczere uśmiechy. Na sam koniec odbył się konkurs, który wygrało najsprytniejsze z dzieci. Na tym nie kończą się ferie, a organizatorzy zapraszają i czekają z otwartymi rękami na najmłodszych w kolejne dni.

(autor: koper foto: X)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~klm
16.02.2018 15:09

Randka w ciemno dla dzieci ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl