TworzymyGłos Regionu

reklama

Koronawirus w Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa

Piątek, 12 marca 2021 o 10:34, aktualizacja Niedziela, 14 marca 2021 o 14:25, autor: 3
Koronawirus w Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa

W związku z wykryciem kolejnego zakażania koronawirusem w Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa jesteśmy zmuszeni zawiesić czasowo przyjęcie interesantów w Biurze Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości

Interesanci nie będą przyjmowani do poniedziałku 22 marca. Osoby mające umówioną wizytę w tym terminie zostaną poinformowane o nowym terminie wizyty. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

(Urząd Miasta i Gminy we Wschowie)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Wschowa
12.03.2021 13:45

"jesteśmy zmuszeni zawiesić czasowo przyjęcie interesantów w Biurze Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości" A w ogóle były przyjęcia ?

avatar
~Marcin
13.03.2021 11:03

Były przyjęcia (byłem na nie zapraszany, to wiem). Były też srogie imprezy oraz niedzielne obiady. Podobno nawet były owocowe czwartki. Uwielbiam komentarze ludzi, którzy potrafią dużo pisać o tym, że coś nie działa tak jak powinno, podczas gdy nie potrafią przeczytać ze zrozumieniem prostych komunikatów odnośnie przyjmowania interesantów bądź przełożyć swoją radosną twórczość na poprawne wypełnienie wniosku. Nie przypominam sobie, bym miał tam jakikolwiek kłopot w załatwieniu czegokolwiek. Wystarczy po prostu normalne i rzeczowe podejście.

avatar
~Mieszkaniec
13.03.2021 13:39

Tak były, urząd cały czas jest czynny jedynie trzeba się wcześniej umówić na konkretną godzinę przyjęcia.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl