Korona wygrywa w Siedlnicy

Niedziela, 25 sierpnia 2013 o 19:23, autor: 9

25 sierpnia na boisku Avii Siedlnica gospodarze podejmowali drużynę Korony Wschowa. W 18 minucie prowadzenie w meczu objęła Avia po strzale Jakuba Kurosza. 13 minut później na listę strzelców wpisał się Jakub Stachowiak i pierwsza połowa zakończyła się remisem

W drugiej połowie meczu na boisku przeważali goście. Avia przyjmowała ataki Korony na swojej połowie i od czasu do czasu kontratakowała. Do 90 minuty sytuacja na boisku nie ulegała zmianie. Wynik również pozostawał bez zmian. Wtedy to po jednej z akcji Korony piłkarzy gości wyszedł sam na sam z bramkarzem, został sfaulowany w polu karnym, a Jakub Stachowiak dopełnił formalności, strzelając na 2:1 dla gości. Trzeba też dodać, że bramkarz Avii za faul na przeciwniku otrzymał czerwoną kartkę i ostatnie, doliczone przez sędziego 4 minuty, gospodarze grali w dziesiątkę. Piłkarze Avii rzucili się do ataku, ale wynik nie uległ już zmianie. (rak) [nggallery id=1013]