Korona przegrywa z Amatorem 0:2

Czwartek, 02 maja 2013 o 10:53, autor: 3

Korona Wschowa przegrała wczoraj na własnym boisku z Amatorem Bobrowniki 0:2 i zajmuje obecnie w lidze okręgowej 13 miejsce Po porażce z liderem okręgówki Syreną Zbąszynek 6:1, Korona Wschowa wczoraj (1 maja) podejmowała na stadionie CkiR we Wschowie Amator Bobrowniki. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej połowie goście dwukrotnie pokonali bramkarza Korony w 63 i 74 minucie. W rezultacie nasi piłkarze zostali pokonani przed własną publicznością 0:2. Za tydzień piłkarze Korony wyjeżdżają do Toporowa. Gospodarze w tabeli mają jeden punkt mniej od Korony i zajmują 14 miejsce. Jest więc szansa na zdobycie punktów, tym bardziej, że dwie drużyny, które wyprzedzają Koronę czyli Zenit Ługów i Zjednoczeni Lubrza zagrają z drużynami, które w tabeli znajdują się wyżej od wymienionych. (rak/foto: archiwum)