TworzymyGłos Regionu

Konsultacje z farmaceutami i pomiary w kiosku profilaktycznym dla seniorek ze Wschowy

Wtorek, 24 stycznia 2023 o 14:02, aktualizacja Wtorek, 24 stycznia 2023 o 15:06, autor: 0 1047
Konsultacje z farmaceutami i pomiary w kiosku profilaktycznym dla seniorek ze Wschowy

W piątek 13 stycznia 2023 roku, Narodowy Fundusz Zdrowia zaprosił do swojej siedziby 20 pań w ramach wyjazdu organizowanego przez Panią Urszulę Chudak, przewodniczącą Lubuskiej Społecznej Rady Seniorów. Spotkanie okazało się być bardzo owocne i pełne cennych rozmów na temat zdrowia i profilaktyki.

Seniorki, które przybyły na spotkanie, aktywnie uczestniczyły w dyskusji dotyczącej badań profilaktycznych oferowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Oprócz rozmów, uczestniczki miały również możliwość skorzystania z pomiarów w kiosku profilaktycznym oraz konsultacji z farmaceutami, którzy specjalnie przybyli do Sali Obsługi Klienta.

Na spotkaniu padło wiele miłych słów, co tylko potwierdziło, że takie wydarzenie było ważne i potrzebne. Narodowy Fundusz Zdrowia jest zadowolony z tej inicjatywy i planuje kontynuować organizowanie podobnych spotkań w przyszłości, aby móc lepiej poznać potrzeby seniorów i jak najlepiej im pomagać w dbałości o ich zdrowie.

Urszula Chudak o wyjeździe:

Ubiegły tydzień został zamknięty klamrą, którą stanowił wyjazd 20 naszych pań do zielonogórskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Skorzystałyśmy tam z bezpłatnych badań i ich interpretacji w tzw. Kiosku Profilaktycznym.
Tenże kiosk wydrukiem poinformował nas o wskaźniku masy ciała BMI, poziomie tłuszczu ogólnego i otrzewnego, wody w organiźmie oraz tkance mięśniowej. Istniała również możliwość skorzystania z konsultacji farmaceutycznych. Wykład specjalistów dopełnił reszty.
Koszty przejazdu pokrył pan Tomasz Ratajczak, właściciel firmy "Tora".  Istnieje możliwość wyjazdu kolejnej grupy - informuję więc, że naśladownictwo pięknego gestu Pana Ratajczaka, nie jest zakazane. Wręcz przeciwnie!
Źródło: Urszula Chudak, nfz-zielonagora.pl
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl