TworzymyGłos Regionu

reklama

CKiR zaprasza do aktywnego świętowania Dnia Matki. Co przygotowano?

Piątek, 10 maja 2024 o 11:44, autor: 0
CKiR zaprasza do aktywnego świętowania Dnia Matki. Co przygotowano?

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie serdecznie zaprasza wszystkie mamy i ich dzieci na wyjątkowe warsztaty z okazji Dnia Mamy. Wydarzenie to, zaplanowane na 22 maja 2024 roku, oferuje możliwość spędzenia wspólnego czasu w kreatywny i relaksujący sposób.

Warsztaty "Wspólny Czas"

Pierwsza z propozycji, warsztaty "Wspólny Czas", są idealną okazją do aktywnego spędzenia czasu z dziećmi. Jak piszą organizatorzy, "Razem będziemy cieszyć się aktywnością, podczas której wzmocnimy nasze ciało". To doskonała okazja, by poprzez wspólne ćwiczenia, nie tylko poprawić kondycję fizyczną, ale także zacieśnić więzi rodzicielskie.

Warsztaty "Z myślą o Tobie – Mamo"

Druga propozycja to warsztaty "Z myślą o Tobie – Mamo", które skupiają się na relaksacji i dbałości o dobre samopoczucie. Uczestnicy będą mieli szansę nauczyć się, jak odpuszczać codzienne stresy i słuchać swojego ciała. "Zadbamy o nasz kręgosłup, być może nauczymy się odpuszczać i słuchać naszego ciała," zapowiadają organizatorzy. Na zakończenie, uczestnicy otulą się w hamakach, co ma gwarantować pełne wyciszenie i odprężenie.

Informacje organizacyjne

Zajęcia są otwarte dla wszystkich, niezależnie od poziomu doświadczenia. Aby zapisać się, wystarczy wysłać SMS pod numer 669911006. Na warsztaty należy przybyć w stroju sportowym, co oznacza krótki rękaw i legginsy.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl