TworzymyGłos Regionu

Konkurs plastyczny z okazji 55-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

Niedziela, 22 maja 2022 o 09:51, aktualizacja Niedziela, 22 maja 2022 o 16:43, autor: 1 903
Konkurs plastyczny z okazji 55-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

Z przyjemnością informujemy o wtorkowej wizycie wyjątkowych gości, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym ogłoszonym z okazji obchodów 55-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie.

Temat pracy to: „Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w oczach dziecka”. Otrzymaliśmy cztery prace wykonane przez: Kalinę Dąbską, Jagodę Świerszcz, Juliana Rahnefeld oraz grupę Rybki. Wszyscy uczestnicy konkursu wykonali je z wielkim zaangażowaniem i starannością, przekazując swoje wyobrażenie naszego ośrodka.

Podejmując wyzwanie wszyscy stali się zwycięzcami. Na każdego czekały nagrody i pamiątkowe dyplomy. Celem konkursu było wybranie pracy, która zostanie wykorzystana do przygotowania pamiątkowego znaczka/przypinki. Podczas wręczenia nagród sami uczestnicy oklaskami wyłonili rysunek Juliana Rahnefeld.

Jesteśmy zaszczyceni, że praca Juliana już 10 czerwca podczas oficjalnych obchodów święta naszego ośrodka będzie wyjątkową pamiątką, którą każdy uczeń, pracownik i gość zabierze do domu.

Tekst/foto: SOSW Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Mieszkanka
22.05.2022 12:44

Bardzo fajne imprezy związane z jubileuszem 55lecia ośrodka. Dzieci i młodzież powinny wiedzieć czym jest integracja, niepełnosprawność, akceptacja. Brawo

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl