TworzymyGłos Regionu

reklama

Konkurs plastyczny „Jesienny pejzaż” (WYNIKI)

Piątek, 29 października 2021 o 09:17, autor: 0
Konkurs plastyczny „Jesienny pejzaż” (WYNIKI)

26 października 2021 r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Jesienny pejzaż”, zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną. Zadaniem uczestników było przedstawienie Wschowy lub okolic podczas obecnej pory roku.

Na pracach pojawiły się m.in. wschowska fara, kościół w Lginiu, wieża ciśnień czy krajobrazy pobliskich miejscowości. Użycie różnych technik plastycznych, kolorowych liści, wielu odcieni pomarańczowego, czerwieni i żółci, sprawiły, że ilustracje dzieci dobrze oddały klimat jesiennych miesięcy.

Zwycięzców wyłoniono w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród uczniów klas IV-VI najwięcej punktów przyznano Tatianie Brzechwie z kl. VI ze Szkoły Podstawowej w Konradowie, Natalii Hewusz z kl. V ze Szkoły Podstawowej w Lginiu, Krystianowi Rogińskiemu z kl. VI ze Szkoły Podstawowej w Osowej Sieni oraz Aleksandrowi Janusowi z kl. V ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Wschowie. Wśród uczniów klas VII-VIII nagrodzeni zostali Lena Baraniak z kl. VII ze Szkoły Podstawowej w Osowej Sieni, Mikołaj Kowalczyk z kl. VII ZET oraz Szymon Gnat z kl. VIII ZET ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Szkolnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

Zwycięskie prace można obejrzeć w bibliotecznej galerii, do czego serdecznie zachęcamy.

(Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl