TworzymyGłos Regionu

Koncert Karnawałowy w CKiR (FOTO)

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 o 14:18, aktualizacja Poniedziałek, 20 stycznia 2020 o 14:48, autor: 13 2873
Koncert Karnawałowy w CKiR (FOTO)

W piątek o godzinie 19.00 wschowianie mogli uczestniczyć w uroczystym Koncercie Noworocznym na sali widowiskowej w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Noworoczne życzenia w imieniu burmistrza złożyła pani wiceburmistrz Marta Panicz-Szajnkenig.

Dla zebranych gości zaśpiewała Izabela Szafrańska z zespołem.
Artystka jest finalistką VI edycji Must Be The Music 2014 oraz półfinalistka IX edycji The Voice of Poland 2018.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

avatar

avatar
~X
20.01.2020 17:14

Wspaniały koncert Niezwykle uzdolniona wokalistka .Rewelacja.Szkoda , że tak mało osób uczestniczyło w tym wydarzeniu.

avatar
~Urszula Chudak
21.01.2020 12:39

Frekwencja rzeczywiście nie zwala z nóg - kolejnego dnia, w sobotę, było jednak zdecydowanie gorzej. Na palcach obydwu rąk można było zliczyć widzów - gdyby na widowni nie zasiedli występujący, nie byłoby prawie nikogo. A charytatywny koncert cudo! Cały przekrój gatunków - od nostalgicznej poezji, poprzez folklor, by zakończyć naprawdę dobrym kabaretem. Organizatorem był "Nasz ośrodek", jednostka podległa starostwu. Jak myślicie Państwo, był ktoś z zarządu powiatu, radnych powiatowych? Gminy też nikt nie reprezentował, a podobno wszystkie dzieci są nasze, wschowskie. Wiem, wiem, obowiązku ustawowego nie mają, znamy to. I dla kontrastu. W niedzielę byłam na koncercie we Włoszakowicach, a tam cały garnitur władzy, radnych gminnych i powiatowych. O innych vip-ach nie wspomnę, bo w tym akurat przypadku, nie ma to znaczenia. Ale nie martwmy się, będą bywać... w roku wyborczym.

avatar
~DO-U.Ch
21.01.2020 14:35

Co brednie - po raz kolejny pani znów wypisujesz ?. Co ma znaczyć ta bezsensowna aluzja o vip...ch i kampanii wyborczej. Koncert to koncert, jeśli są na niego chętni to idą, a jeśli nie to NIE !!!. A pani wpis próbuje M I E S Z A Ć, pytanie w imię czego ?.

avatar
~Adaś
21.01.2020 14:51

Ad. - "U.Ch." - forumowiczu...., wejdę w dyskusję z Panią, …. jeszcze nie tak dawno, jeden z radnych na Sesji uzyskał taką oto odpowiedź - " … nie mam takiego obowiązku, bo mnie za to nie płacą" ? Może to i prawda, która wynika z ciągu "technologicznego" niektórych, bardzo ważnych stanowisk w gminie ale to obowiązuje od lat . Tylko tam gdzie (był) jest cel, co przekłada się na konkretny wpis na konto bankowe i pewnikiem jest bytność. Np. , idę i stoję pod pomnik ale za …….. musi być cel i wartość ? Po zakończonej kadencji, prezesurze, czy jakimkolwiek "ważnym" gabinetowym epizodzie życia nawet cienia nie ujrzysz. Dzisiejszy wschowski establishment ma granice, od - do …… "śmietanka " się zakwasza więc jest i okres ważności - od -do. Baa …… Pani to ma powodzenie, Pani bywa, Pani widzi, Pani konkluduje - a ja nie jestem pewien czy obecny, zwykły zjadacz chleba, puentuje to tak oczywistym morałem jak Pani ? A do maja już tak nie długo ….. ???? Adaś

avatar
~Odp. ..... ?.
21.01.2020 15:37

A mi się wydaje, że ta pani "gwiazdorzy" jak te nasze wszystkie pseudomedialno - filmowe gwiazdeczki, nie ważne co o nas piszą, aby tylko pisali i pokazywali nas jak najwięcej i dłużej w lokalnych i krajowych wszelkiego rodzaju mediach ...!!!!. Ot tak sobie na pstryknięcie z palca ...... jak to robi ta pani wszem i wobec .... . Kulturę łączy z lokalną polityką !. Brawo pomysłowi .... .

avatar
~wschowa
21.01.2020 18:56

p. Chudak, każde słowo pani komentarza na wagę złota. ja myślę że jak nie chcą bywać jeden z drugim, to mogli się nie wynajmować do tej roboty. Ludzie mają prawo usłyszeć od nich dziękuję. Koniec, kropka.

avatar
~A-może...?
21.01.2020 22:07

Jeśli tej pani U.Ch tak bardzo zależy na zaistnieniu na forum zw.pl to się zajmie największą AFERĄ STULECIA w naszym kraju jaka ma miejsce za czasów czteroletnich - tylko i aż tylko czteroletnich - rządów pis?. Dla utrudnienia, nie podam o jaką aferę chodzi i jakiego banku dotyczy i jakiej kwoty dotycz, ale na pewno przewyższa 2 - trzykrotnie aferę jaką pis objął Komisją parlamentarna wobec rządów PO-PSL. To jest sztuka tak zadziałać w ciągu czterech lat aby pobić rekord STULECIA !. A-może ...?.

avatar
~były radny
22.01.2020 07:59

a ja stwierdzę krótko, że opinie p. Uli to jedne z nielicznych, merytorycznych komentarzy.

avatar
~do - byłego radnego
22.01.2020 10:11

A może tak szerzej; w czym zauważyłeś tą merytorykę ?

avatar
~X
22.01.2020 12:04

Bzdury piszesz.

avatar
~były radny
22.01.2020 11:10

jak to w czym? W treści komentarzy.

avatar
~do - "były radny"
22.01.2020 12:37

Takich komentarzy-komentatorów na tej scenie jest co najmniej paru więc w czym ty widzisz merytorykę wyróżniającą ją dalej nie wiem ? Z pewnością jej i jeszcze niektórych wpisy da się czytać i rozumieć z sensem, wiedzą o czym piszą , nie hejtują , znają codzienne życie i trzymają kulturę w słowie.

avatar
~były radny
22.01.2020 13:05

lepiej nie można było ująć powodów, dla których chętnie się czyta niektóre komentarze. Brawo ty!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl