TworzymyGłos Regionu

reklama

We Wschowie pojawiają się pierwsze banery wyborcze. Gliński startuje z Czopkiem (FOTO)
obrazek

Choć do 7 kwietnia pozostało jeszcze ponad 2 miesiące, kandydaci w wyborach samorządowych już teraz zaczęli rozwieszać swoje banery wyborcze. Zdaje się, że jako pierwsi w gminie Wschowa rozwiesili je kandydaci KWW Przemysław Gliński Demokratyczna Wschowa.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Też emeryt
09.02.2024 22:37

Wszyscy skupiają się na jednym emerycie a może okazać się nagle, że pojawi się jeszcze jeden kandydat emeryt tylko z innej formacji!!!

avatar
~Też emeryt
09.02.2024 22:45

Niestety ten "pan" z innej formacji, kiedy jeszcze tam był, również premiował głupich ale lojalnych!!! Również w tym przypadku awanse tego "pana" wynikają z posłuszeństwa partyjnego.

avatar
~CO PRAWDA to PRAWDA***
11.02.2024 07:00

Pseudo - komitet , a la " Kopiuj Wklej " nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem - obecnie jednak ma on za zadanie kamuflaż nazwy znaku (pis) jak to jest w większości całego Kraju, aby w ten sposób dokonać zmyłki wyborczej dla zagorzałych wyznawców pis!. Drugi chwyt - czytaj pseudo chwyt reklamowo - promocyjny lokalnej grupki pisu pod kierownictwem posła i Jana P. jest - jak to pisze Pan Forumowicz " Też emeryt" , to jest przemycenie zasłużonego już w walce emeryta policyjnego !!!. Facet bądź co bądź spalił się w pierwszej kampanii tego lokalnego pisu i posła, ale czeka w bloku startowym na komendę " STARTUJ POZWALAMY " !!! . To prawie jak ten " PRZEDSKOCZEK" !!!. My Ludzie Wolni i Mieszkańcy Miasta i Wschowy i Powiatu - My bądźmy NA TO PRZYGOTOWANI 07.04 !!!!. Nigdy więcej tej OBŁUDY, FAŁSZU i CYNIZMU partii - tej partii !!!!.

avatar
~TEN BRAK WODY****
11.02.2024 17:12

TO JEST SKANDAL na całe ŻYCIE ~!!!!! To nie zwykły obywatel uczynił tylko funkcyjny oficer Straży Pożarnej na , li i tylko polecenie polityczne !!!!!. W brew swojej przysiędze ratowania życia ludzi i osób potrzebujących !!!!. To jest Plama na mundurze i honorze !!!!. Brednie piszesz ( ~# A.......... ). Wstyd !!!!.

avatar
~***PRZEDSKOCZEK***
12.02.2024 06:11

SUPER OKREŚLENIE ***PRZEDSKOCZEK***, tej kampanii wyborczej tego kandydata ukrytej opcji lokalnego pisu !. PYTANIE ; - co tam robi w tym zakamuflowanym duecie kandydat Czopek?. Czyżby pan kandydat przez te ostatnie cztery lata bycie - wicie w opozycji nie odrobił lekcji z " propagandy wyborczej" , czytaj polityki pisowskiej ?. Osobiście uważam to jego zachowanie za kompromitujące, z jednej strony jego samego, z drugiej strony posła lokalnego pisu, który na to poszedł, a z trzeciej strony jest próba ZAKPIENIA sobie z ich strony z NAS WYBORCÓW !. Do tego stopnia jest to KPINA z NAS WYBORCÓW, że aż niewyobrażalna jak można być takim człowiekiem - mieszkańcem Wschowy, aby tak Nas traktować !!!. Narka !!!.

avatar
~Wojtek
15.02.2024 09:57

Pan G-i to jest ten Pan co startował z PiSu co obraził się już na nich ?to też ten Pan co w ramach oszczędności będzie wyłączał co druga latarnie we Wschowie .Jakie ma pojęcie o zarządzaniu nie rządzeniu ?co Pan załatwił ile aut dla straży pożarnej przez Pana lata rządzenia ? No zapytajcie go wyborcy zapytajcie byście wiedzieli na kogo głosujecie

avatar
~"WOJTUS" <>"~Wojtek"
15.02.2024 11:42

Przestań, oj tam,,,, oj tam ,,,,,, to taki tylko kamuflaż w stylu strażaka krokodylka - Hiha...!. O myśli, że my nie wiemy i jemu się uda, jak zastosuje ten swój kamuflaż , a la ( Gliński Czopek ) a nie pis plus !. Dobre , co ...?.

avatar
~"stypendyści zusowscy"
17.02.2024 08:15

Tak bym określił obecnych kandydatów kampanii wyborczej z pod znaku ( pisu plus Ziemi Wschowskiej) do lokalnych samorządów, a zwłaszcza na stołek Burmistrza M i G Wschowa . " Stypendyści zusowscy" - czytaj emeryci i ludzie z pod znaku " Kopiuj Wklej ", inaczej mówiąc wieczni kandydaci każdych wyborów co to startują i wymagają od Nas Poparcia, bowiem Bez Nas oni nic nie ZNACZĄ. Oni to wiedzą i tu się zastanawiam do jakiego stopnia ich świadomość jest aktualna i świadoma tego, bowiem po ich zachowaniu i bucie w stosunku do Nas TEGO NIE WIDAĆ !. Nie widać tego, że oni PROSŻ NAS o oddanie na nich głosów --- przypominam im, iż to nie prezes ich wybiera na naszych Radnych, Burmistrza TYLKO MY MIESZKAŃCY Wschowy i Powiatu !. Tak więc po co ta buta i arogancja do Nas, osób pytających się o ich poglądy, szacunek do bliźniego swego, wiarygodność wypowiadanych słów i obietnic bez pokrycia ....itd. ?. Czy ich kamuflaż i maskowanie swoje przynależności partyjnej ---- jest na tym etapie kampanii wręcz NIE DO PRZYJĘCIA !. To jest z ich strony jawne OSZUSTWO i kpina z Wyborców --- i ktoś taki ma być przyszłym Naszym radnym czy nie daj Boże Burmistrzem ?!. . Wprost Szok i Żenada !

avatar
~PYTEK-JA#.pl
24.02.2024 10:39

Jak się w obliczu UZYSKANIA FUNDUSZY, tj, ok 600 miliardów złotych z UE w ramach KPO dla K15P , dla obecnego Rządu Pana Tuska i to po niespełna dwóch miesięcy ich rządów , czuje ktoś taki jak "kandydat Gliński + Czopek" ?. Jak się czuje ktoś taki co służył dla tej totalnej władzy pis plus, co udowodnił w przeszłości ( słusznie mienionej i Dzięki Panu Bogu...) startując z listy pisu na burmistrza Wschowy ?. Czy było Nas pozbawiać tych dotacji i karmić , np. w ostatniej kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu wyimaginowanymi kwotami w postaci tzw. " czeków papierowych" wręczanych z tzw. klucza partyjnego swoim ?. Czy nie jest wam teraz wstyd startować w tej kampanii do samorządu lokalnego bez znaczka " pisu " ???. A zarazem mając za plecami kandydata Kuryło ???. Nie pozdrawiam, nie życzę powodzenia ludziom stojącym w " rozkroku " na bakier z praworządnością i uczciwością społeczną !.

avatar
~PARODIAx2***
25.02.2024 10:23

Na dzień dzisiejszy mamy pokaz w stylu PARODIA x 2 , a dotyczy to dwóch KW, a la " KW kandydat Kuryło, KW kandydat Gliński + = Czopek " - czytaj ludzie w linii prostej lokalny pis plus !. Po analizie ich dotychczasowego dorobku zawodowego to ludzie żyjący na garnuszku SUWERENA - Wyborców !. Pytanie; - kto z właścicieli firm prywatnych by takich zatrudnił ?. Pytanie to pozostawiam do odpowiedzi lokalnym biznesmenom ?. Pytanie kolejne; - co tych ludzi pcha do życia na Naszym Garnuszku ?. Czy po latach obłudy i obietnic bez pokrycia sa oni wiarygodni sami dla siebie ?. A co dopiero dla Nas Wyborców !. Czy o takich można powiedzieć, że szanują Nas, Naszą inteligencję i zdanie ???. Mojej na pewno NIE - Nie wiem jak Waszą - Wyborców !. Narka !

avatar
~"szlifierka kryształów pis plus.."
27.02.2024 08:40

Tak , pamiętam jak przez ponad 8 lat tej pis władzy W Naszym Kraju, co jakaś afera odkryta-obnażona przez Dziennikarzy Śledczych Wolnych Mediów, jak np. dot. Banasia, Kamińskiego, Wąsika, " Wiza pis plus" , " maseczki i respiratory", " Wybuch granatnika z udziałem Komendanta Głównego Policji" , itd., itd. długo by tu wymieniać - ZAWSZE TA ICH TOTALNA WŁADZA mówiła o nich, o swoich działaczach, że są K R Y S Z T A Ł O W I !!!!. Szanowni wyborcy ich ludzie " są kryształowi" i jak to się satło, ze teraz za czasów władzy K15P ta totalna opozycja " 13 GRUDNIA pis plus" okazała się, że ich szlifierka od kryształów była wadliwa i wadliwe kryształy im produkowała !!! - Hi ..ha ...!. . Każda Dzisiejsza Komisja Śledcza, co przesłuchanie ich ":kryształów" udowadnia nim jakie te kryształy pis plus były - są !!!!. Pytanie; - jak ludzie dawni mundurowi, dzisiaj emeryci mundurowi mogą z nimi sympatyzować, BA! - jak mogą startować z ich list wyborczych ????. Gdzie ich przysięga , gdzie ich honor ????. Co z nich za emeryci mundurowi ????. Szanowni Wyborcy - sami oceńcie wartość tych "kryształów" !!!!. Narka !.

avatar
~"chłopskie protesty+"
01.03.2024 10:11

A w tle kampania wyborcza do samorządów lokalnych , zatem co powie NAM kandydat Gliński, ówczesny kandydat z listy pisu i wspierany przez pis i lokalnego posła M.Asta z tej partii powie na temat pisowskiego " Zielonego Ładu"???. ŁADU pis plus, co to przed dwoma laty była Sztandarowym Hasłem PISU, ich premiera Morawieckiego, ich prezesa Kaczyńskiego, ich Komisarza od spraw Rolnictwa w UE - Wojciechowskiego . Przed dwoma laty, za rządów Totalnej władzy pisu, wspieranego miedzy innymi przez lokalnych emerytów mundurowych, w tym przez obecnego kandydata Glińskiego, którzy startowali z ich list do wyborów - co teraz kandydat Gliński NA POWIE w tym temacie ?. czego teraz jego partyjni koledzy tak się wstydzą tego znaczka""" pisu""" i tego ich sztandarowego planu " Zielonego Ładu"""????. Czy kandydat Gliński nadal wspiera ten pisowski " Zielony Ład" ???, czy wie ile Polski Rolnik eksportuje swoich produktów na Ukrainę ? , jaki to jest stosunek do Importu Polskiego z Ukrainy ?. Jakim prawem teraz po dwóch lat od uchwalenia pisowksiego " Zielonego Ładu" w UE Polski Rolnik Protestuje na naszych Ulicach ???. Jak ktos taki jak kandydat Gliński może bez wytłumaczenia się startować na Burmistrza Naszego Miasta i Gminy >?????. Jak długo może stać w ideologicznym rozkroku jako emeryt mundurowy ???. Co z HONOREM i UCZCIWOŚCIĄ mundurowego - Byłego ?????.

avatar
~Jak kampania, to szczerze i do bólu+++
02.03.2024 10:10

Proszę mi wyjaśnić jak to możliwe, że w tej kampanii wyborczej w sakli kraju - podobnie i na naszym terenie - po ponad ośmiu latach totalnej władzy pisu w naszym kraju , ich obecni kandydaci startujący w tych wyborach próbują - bo jak to inaczej nazwać - startować w tzw. UKRYTYCH KW , bez znaku partii ( ich partii...) PiS ?. W tym samym czasie w WOLNYCH MEDIACH nie ma dnia, aby śledczy dziennikarze nie UJAWNIALI - OPISYWALI coraz to nowe AFERY ludzi z pisu - poprzedniego UKŁADU w Rządzie b. premier Szydło o b. premiera Morawieckiego , np. ostatni głośne afery z udziałem Sasina, Obajtka, tajna umowa z USA, tajne wysyłki środków ochrony przed Covid do Papieża - liczone w miliardach złotych ...itd., itd., ,,,,, Przerażają mnie ilości tych afer i ich straty w miliardach złotych dla Nas - dla Obywateli i w tym samym czasie zadłużone Nasze Szpitale i brak dostatecznej opieki zdrowia i życia ...itd. A totalna władza pisu w tym samym czasie jak widać po tych ujawnionych aferach żyła sobie i bezkarnie i w przepychu za nasz SZMAL !. Pytanie jak teraz ci ludzie mogą startować do nowych wyborów - samorządowych, a następnie do PE bez grosza osobistego wstydu i honoru wobec NAS ?. Jak oni mogą wisieć na tych wyborczych bilbordach i patrzeć nam prosto w oczy - bez osobistej żenady ?. O TO JES PYTANIE i Do Nas Wyborców i do ich Wyborców i do nich samych ?.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl