TworzymyGłos Regionu

reklama

We Wschowie pojawiają się pierwsze banery wyborcze. Gliński startuje z Czopkiem (FOTO)
obrazek

Choć do 7 kwietnia pozostało jeszcze ponad 2 miesiące, kandydaci w wyborach samorządowych już teraz zaczęli rozwieszać swoje banery wyborcze. Zdaje się, że jako pierwsi w gminie Wschowa rozwiesili je kandydaci KWW Przemysław Gliński Demokratyczna Wschowa.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~#AntkowiakNowyzespół
04.02.2024 13:37

Słychać wycie, znakomicie. Widać atak ratuszników, boją się. I znowu to samo co 5 lat temu pisał obóz Antkowiaka , to nie polewanie wodą na Woodstocku. Może coś nowego wymyślicie.

avatar
~WYCIE ZNAKOMICIE!!!
04.02.2024 18:51

TO DOMENA od 15.10 obecnej opozycji pis plus co to przekształciła się w tak krótkim czasie w OPOZYCJĘ """13 GRUDNIA """ oraz OPOZYCJIĘ ULICA ZAGRANICA PIS PIS !!!!. Jak widzisz coś tam " ~# Antkowiak........ itd." nagryzmoliłeś i to nie ze swojej głowy, tylko skopiowałeś z Haseł Naszych K15P --- tac to z was intelektualiści ... kopiowanie, kopiowanie.... Bowiem sami nie jesteście nic mądrego stworzyć !!!. A ten zakaz użycia WODY - WODY dla dzieci i młodzieży uczestników ich wspólnej zabawy prze tego b. strażaka jest i będzie w naszej pamięci na wieki wieków !!!!!!!. To jest żałosne i nie godne człowieka honoru, a tym bardziej zawodowego strażaka !!!!!. Zapamiętaj to sobie zanim coś ponownie napiszesz i Nas OBRAZISZ !!!!!. My emerytów mundurowych i to ze Wschowy NIE - NIE - NIE chcemy !!!!.

avatar
~Powtórka z rozrywki...@.pl
04.02.2024 13:38

Przypominam, że podobny numer z kampanią wyborczą na Burmistrza Wschowy w wykonaniu pana czopka przerabialiśmy za wyborów " Pani D. Patalas, a pan Czopek" - kiedyś tylko dr , a dzisiaj prof. i jak widać mentalność i plan ten sam na zostanie wice burmistrzem, bowiem jak wiemy pan czopek nie posiada żadnych szans startowania solo na cokolwiek w Naszych Lokalnych Wyborach . Tak więc ten powyższy pomysł Gliński, a la Czopek to powtórka z rozrywki z lat ubiegłych, kiedy to pan Czopek dzięki wygranej ówczesnej pani burmistrz DP został jej wice i tylko wice !!!!. Czy po tych jawnych doświadczeniach owijania w bawełnę, my się kolejny raz nabierzemy na te jakże tanie chwyty - te bilbordy ,,,,,, itd. Cynizm, Obłuda jak widać rodzi nowy Cynizm i Obłudę w ich wykonaniu !!!.

avatar
~PYTEK***
04.02.2024 13:47

Co kandydat Czopek powie tym wszystkim, których oszukał po wyborach jak został wice burmistrzem MiG Wschowy przy pani burmistrz D. P ?. Co powie kandydat Gliński tym wszystkim jak przegrał wybory na burmistrza Wschowy z ramienia lokalnego pisu i niezwłocznie otrzymał fuchę w mateczniku pisu jakim jest starostwo ?. Czy tak po prostu nie jest wam co najmniej głupio ...?. Już nie wspomnę o bardziej dosadnych słowach w waszym określeniu !.

avatar
~PYTEK***
04.02.2024 13:47

Co kandydat Czopek powie tym wszystkim, których oszukał po wyborach jak został wice burmistrzem MiG Wschowy przy pani burmistrz D. P ?. Co powie kandydat Gliński tym wszystkim jak przegrał wybory na burmistrza Wschowy z ramienia lokalnego pisu i niezwłocznie otrzymał fuchę w mateczniku pisu jakim jest starostwo ?. Czy tak po prostu nie jest wam co najmniej głupio ...?. Już nie wspomnę o bardziej dosadnych słowach w waszym określeniu !.

avatar
~Emeryt
04.02.2024 15:00

Los Wschowy znowu pod znakiem zapytania. Takiej tragedii dawno nie było

avatar
~wyborca
04.02.2024 16:47

jestem zażenowany tym, co piszą ci tzw antypisowscy, przecież wy zachowujecie się strasznie w swoich komentarzach, zawsze możecie wyrazić swój gniew głosując . Takiego hejtu w tak małej miejscowości nie spodziewałem się. Nie rozumiem postawy niektórych, wiem, że większość komentarzy jest w tonie do siebie podobnych, śmiem twierdzić iż piszą je te same osoby z jednej opcji , jakże żałosnej i żeby było jasne tysiąckroć wolę panów Glińskiego i Czopka niż hejtera

avatar
~JA do ( ~wyborca)
04.02.2024 19:12

W jednym się z tobą zgadzam, a mianowicie ; - że są pisowcy i antypisowcy i każdy ma nie tylko prawo, ale i obowiązek wyborczy napisać swoje uwagi co do oceny i komentowania kandydatów na te wybory - jacy by oni nie byli !. Dziwi mnie tylko, że ty widzisz tylko "antypisowców" , a nie widzisz powyżej pisowców komentujących . Po twojej ocenie i tzw. komentarzu "~~wyborco" widzę, że jesteś KLASYCZNYM pisowcem !. Czyli idąc twoim oburzeniem na innych czy t się sam na siebie oburzysz, że określiłeś się jako PISOWIEC na zw.pl ????. Wg ciebie - wg pisu - tak nam wmawialiście przez te osiem ostatnich lat, że wam wolno więcej NIŻ NAM !!!. ALE to się już sie skończyło, że wam jest wolno więcej, a już na pewno nie w tych wyborach co o dziwo pokazały wybory 15.102023 roku !!!!. Zapamietaj to sobie !!!. WG mnie - a jestem bezpartyjny - Gliński i Czopek to są najgorsi kandydaci w tych wyborach jakich sobie może Wschowa wyobrazić !!!!! WYOBRAZIĆ !!!!. Potwierdzają to wszystko powyższe wpisy i radzę się z tym również pogodzić ___ MAMY DEMOKRACJĘ i WONOŚĆ słowa - nikt tych panów nie zmuszał do startowania w tych wyborach -- lekko nie będzie i trzeba odpowiadać UCZCIWIE i RZETELNIE na to co się przez całe swoje życie robiło NIE TAK jak sobie Społeczeństwo życzy i wymaga !!!!. To nie jest fucha tej partii i tu Nowogrodzka nie rządzi Nami --- to są ____ TO SĄ Wolne - Demokratyczne wybory , a panowie muszą się określić czego Wolni Wyborcy od NICH wymagają !!!!. Panie ( wyborco) pisu stojący w obronie kandydatów pisu !!!!!.

avatar
~Ktoś
04.02.2024 19:42

Z tego, co tu czytam , to mam wrażenie, że piszą same trolle ...

avatar
~"Ktoś "- TY?
04.02.2024 20:11

Czyli, według ciebie nie jesteś tym piszącym TROLLEM?. Czyli, kim ty jesteś przezywając NA WYBORCÓW tzw. trollami ?. To co , według ciebie "troll" to nie wyborca ?. Swoje wrażenie zostaw na URNĘ wyborczą i nie wskazuj Nam,,, jako Prawowitym WYBOECOM i nie wyzywaj od "trolli" <> Trroolluu "Ktoś" !. Po to są wybory aby wybierać ludzi uczciwych i rzetelnych bez skazy negatywnej przeszłości !!!!. Każdy kto poddaje się ocenie wyborczej - startując w wyborach musi posiadać tą podstawową wiedzę na temat poddania się powszechnej wyborczej ocenie . Niewinni nie mają się czego bać !!!. A partyjnym, jak tym panom wyżej to po prostu w wyborach samorządowych dziękujemy !. Narka .

avatar
~"ja do"
05.02.2024 12:58

jestem pewien, że te haniebne trollowanie pochodzi od niewielu osób, skąd możesz wiedzieć o moich sympatiach / całym sercem jestem za koalicją/ ale uważam za zbrodnię takie zachowanie większości, tak nie wolno , swoją opinię można wyrazić w przyzwoitych słowach, hejtowaniem nic nie ugrasz a większość będzie głosować przeciwko hejterowi

avatar
~KTOŚ - TY ? {~Ktoś}
05.02.2024 14:27

Czy jesteś, jak to ty sam zaznaczyłeś i piszesz tym TROLLEM Nr 1 na stronie zw.pl - bo wszystko podobnie jak świadkowie pisu na komisjach śledczych próbujesz obrócić w śmiech - pisowski śmiech ???-!. Czego się tak boicie wy trolle wspierający tych kandydatów, bowiem zacznę was podejrzewać, że to sami piszecie o sobie ???. Takie mam domniemanie - bowiem wyszło na jaw jak czarne na białym, iż ten tak zwany projekt wyborczy " Gliński - Czopek" jest wypisz wymaluj powtórką z rozrywki ( wklej - powtórz - wklej ) z kampanii wyborczej ówczesnej pani Burmistrz Pani D.P i obecnego kandydata , a wówczas wice burmistrza Pani Burmistrz D.P !!!!!. I co - to odkrycie i te komentarze tak was denerwują ????. Boicie się prawdy o sobie !!!!. Komentarze sa po to - bo takie ma prawo WYBORCA !!!!!. Tych Panów nikt NIE ZMUSZAŁ to tych wyborów ( biorąc pod uwagę, iz jeden z nich jest już sędziwym emerytem ....itd) tak więc czy im się to podoba, czy NIE sami poddają się ocenie WYBORCÓW----- OCENIE WYBORCÓW , których, czy im się to podoba, czy nie PROSZĄ O GŁOSY --- tymi głosami wyborców mają się dostać do U M i G Wschowa , a to jak widać ich denerwuje .... !!!!!. Jak również ich tzw. trolli stających w ich obronie - CO TO MA BYC ???. Jak wyborca podaje fakty o kandydatach to się albo im zaprzecza, albo potwierdza , a nie OBRAŻA i OBRAŻA się Nas potencjalnych wyborców !!!!. Co to ma być - wybór na mis Wschowy " kandydatów Czopka i Glińskiego " ???? Czy wybory do samorządu lokalnego - na Burmistrza ????-!. Jak widać każdy wyborca przed udaniem sie do URN chce poznać UCZCIWOŚĆ tych kandytatów - i proszę się tu nie stawiać !.

avatar
~( Ktoś -) TY !.
11.02.2024 17:15

Na czele z takim Naczelnym trollem JAK TY !!!!

avatar
~Borys
05.02.2024 08:06

Czopek nawet krawatu do zdjęcia porządnie zawiązać nie umie, a co dopiero rządzić... Jak mawia przyszłowie "z kim przystajesz takim się stajesz" p. Glinski pewnie jest równie nieprofesjonalny (jak wiekszość pis) i umie tylko "być rządzącym" a nie zarządzać...

avatar
~DO "Borys"
05.02.2024 14:34

Trafna i kompetentna uwaga !. Mi wyborcy to wystarczy, aby powiedzieć tym panom NIE. Strasznie mnie wkurzają powtórki z rozrywki obu panów !. Minęło ok 5 lat od poprzedniej kampanii wyborczej, a oni w stylu " Kopiuj - Wklej" startują do nowej kampanii wyborczej 2024 !!!. To dla mnie jest Kpina z Na Wyborców i lekceważenie Naszej Inteligencji . Uważałem, że emeryta oficera i podającego się za prof. STAĆ na COŚ WIĘCEJ niż " Kopiuj - Wklej" !!!. Proszę nie lekceważyć Wschowskich Wyborców !!!.

avatar
~#AntkowiakNowyzespół
05.02.2024 08:27

Widać że większość komentarzy pochodzi ze strony tzw. "uśmiechniętej Polski". Poczekajmy do lipca , jak będzie po wyborach. Wtedy będziecei uśmiechnięci czy pozostaniecie z głupim uśmiechem na twarzy, PO podwyżkach cen prądu, gazu i artykułów spożywczych. Ale ,wtedy już głosy wyborców będą nieistotne dla "uśmiechniętej Polski".

avatar
~ZAWIEDZIONY ;
05.02.2024 10:15

Do powyżej , odnośnie wpisu " ~# Antkowiak..coś tam " i dalsze bzdety z Mchu i paproci tego forumowicza , bowiem on nie widzi i jak widać nie widział przez te ostatnie osiem lat pisowskiej , bezwzględnej władzy i ich życia na Koszt Suwerena na koszt Publicznych Pieniędzy!!!!, on nie widział te miliardy złotych wyrzuconych pieniędzy na rozpoczęte i nie zakończone, lub zakończone i rozebrane pisowskie inwestycje !, on nie widział tych miliardów złotych na kontach ludzi związanych z pisem, on nie widzaił listy milionerów pisowskich, nie widział zarobków i bizancjum ich Obajtka oraz tych wszystkich na stołkach Spółek Skarbu Państwa - tych milionowych odpraw i to wszystko po egida i nadzorem partii pisu !!!!!. On tego nie widzi - on nam coś tyu imputuje co ma być !!!!!. I mówi to jak zawodowy pisowski TROLL - bo tego go nauczyła ta ponad 8 letnia szczujnia ..... Ten Usmiech po 15.10 szanowny trollu pisu lokalnych kandydatów TO MY MAY WSZYSCY - Ludzie normalni bez nakazu opartii !!!!. Ten UŚMIECH jest we wszystkich Normalnych Mediach !!!!. A wam został tylko Byczy Ryk i trzensiące sięnogi i ręće na przesłuchaniach przed Komisjami Śledczymi !!!!!

avatar
~#AntkowiakNowyzespół
05.02.2024 15:13

Ten się śmieje , kto się śmieje ostatni. Ja daję max. lipiec dla uśmiechniętej Polski, POtem będzie płacz ,(...) kogo wybraliśmy. Znowu Polak głupi po szkodzie.

avatar
~DO<>powyżej !
05.02.2024 16:30

...czyli (~ # Antkowiak..... xxxx) ; Tak ten się śmieje, kto się śmieje ostatni !. My się już ŚMIEJEMY - RADUJEMY i KLASKAMY , jak pan/pani woli od 15.10.2023 roku !!!. A wy, jak widać kombinujecie - skamlecie - wręcz miejscami, aż wyjecie ze strach, co donoszą nam Narodowe Wolne Media, np. jak się w ta sobotę na wiecach wyjazdowych zachowywali wasi guru, a la Czopek, Morawiecki i Kaczyński - żenada z ich wypowiedzi na temat Suwerena , młodzieży jak Czarnek np....itd. To jest przykład na wasz ryk i płacz po przegranej 15.10 - COŚ STRASZNEGO !!!. Widać też wasz strach na Komisach Śledczych i tzw. "Pandemia niepamięci" co robiliście Suwerenowi prze te ostatnie 8 lat !!!. PiStem jest ten wasz płacz !!!!!!///.. A my jak widzisz jak ten Prawdziwy Polak Patriota z Honorem jesteśmy bardzo mądzry po 15.10.2023 Roku. Martwi mnie tylko i dziwi zarazem postaw w tej kampanii kandydata Czopka --- jest dla mnie klasycznym przykładem na to, że nic się nie nauczyła po przegranych wyborach ponad 4 lata temu !!!. Nadal brnie w tą samą swoją naukową i NIE ideologiczną teorię ; bycia przy kimś, na którym mógłby się wyboć ---- w przypadku przegranej ( a nastąpi to na 100 procent) powie to nie ja , to nie moja wina , to taki kandydat jak Gliński wypadł słabo. _ A wypadnie , co pokazały wybory ponad 4 lata temu !!!!!. Nigdy nie - NIE dla emeryta mundurowego i NIE dla powtórki z rozrywki z ponad 4 lat temu !!!!!. Panie Czopek miałem pana za poważniejszego człowieka !!!!!. Z Bogiem i Bez Was !!!!.

avatar
~do powyżej
05.02.2024 17:00

Brawo "Narka" , tak trzymaj stery, dawaj im popalić po gorącej rurze, lej ten humus im na głowy bo inaczej nie skumają kto tu teraz rządzi.

avatar
~Mieszkaniec
05.02.2024 17:56

Wschowa się zwija pora sprzedać to co można i nara a mało tego nie przyznawać się że tu się mieszkało.czyvto obecny czy nowy mschowy już niema niech to do was dotrze to jest bankrut jak ich mało.nara

avatar
~DO ***~Mieszkaniec***
05.02.2024 21:53

Czy czasami tobie pseudo " Mieszkańcu" nie pomyliła się Nasza Rozkwitająca Wschowa przy panu Antkowiaku i Nas Wolnych Wschowian z perspektywą na przyszłość z waszym zwijającym się mateczniku Starostwem i HZZ, w którym po kilka razy w roku z waszego nadania prezes ciągle coś wysprzedaje ???. Coś mi się wydaje, że jesteś coś w rodzaju po "skręcie" i masz omamy lub zwidy, a la pixxi !. Tak jak twoja frakcja po prze Totalne Uwłaszczenie się Na Naszym Publicznym Krajowym Szmalu, to jeszcze żadne z Naszych Narodowych Pokoleń tego nie doświadczyło jak MY !!!. I ty śmiesz coś tu nam imputować mały - maluśki człowieczku z bełkotem na ustach - na wzór i podobieństwo twoich liderów partyjnych co to na zamkniętych spotkaniach pseudo wyborczych do wyborów 07.04. wykrzykują cos o '' dzikusach, komunistach, rudych , fuhrerze.... i innych fekaliach - próbując nas obrazić """"". Zapamiętaj to sobie i tobie podobni, żadne fekalia z waszych ust Nie są Nas w stanie obrazić , tym bardziej takie lokalne trolle jak ty !!!!. I w tym miejscu pragnę zaznaczyć, że BARDZO, ale to BARDZO zawiodłem się na p. Czopku !!!!. I ktoś taki jak pan łączy się w fikcyjną "fuzję" , a la orlenowską z emerytem mundurowym, co to był JUŻ kandydatem pisu - lokalnego pisu, p. posła MA na burmistrza Wschowy !!!! . I teraz pan łączy się z tą OBŁUDĄ i FIKCJĄ co to ucieka od kojarzenia się z pisem --- a ma to miejsce w Całym Kraju ( ludzie pisu uciekają od kojarzenia ich z pisem i startowania w tych wyborach) - Tak jak to pan , panie Czopek uczynił to z ta fikcyjną "fuzją" , a la ( Gliński + Czopek) !!!!. TO jest nie do przyjęcia i wybaczenia !!!!. Żegnam pan !.

avatar
~zza winkla
06.02.2024 09:02

Dla mnie ta dwójka to kameleony, pod płaszczykiem Komitetu Wyborczego ........ i tu już można dowolnie konfabulować . Czopek, czas przeszły, ze znanym i nieskutecznym stylem zarządzania ( kadencja z Patalas , konfliktogenny, był już w administracji ale np. p. Grabka go zgasił. Gliński, potakiwacz PiSu, nie mam zaufania do takich, służalczy i bez jakiegokolwiek doświadczenia i własnego zdania. Sprytnie to wymyślił Czopek , jak zawsze z drugiej linii, stylem z poprzedniej kadencji kopiuj-wklej z roku 2019 . Tylko nie nabierzcie się na to, Wschowa zasługuje być wolną od PiSu. Teraz czekam jeszcze na kolejny ruch Asta z nazwiskiem Kłosowski ?

avatar
~"kopiuj wklej"
07.02.2024 15:48

Słuszna uwaga i trafne spostrzeżenie Panie " zza winkla" !. Jak już zwrócono na ten ich tak zwany komitet "Gliński - Czopek" to nic innego jak "Kopiuj Wklej" akcja wyborcza " D. Patalas - Czopek" oraz tak zwana powtórka z rozrywki ... " ale to już było i...." nie powinno sie Nam - Uczciwym Wschowiaką powtórzyć 07.04.2024 Roku !. Mamy również do odrobienia lekcji z Samorządem Powiatowym, który obecnie opanowała ta śmieszna koalicja " pis+psl+resztówka 3 kobiet " --- Nigdy więcej w Naszym powiecie takiej "maskarady" , nigdy więcej emerytów mundurowych z wypalonym stażem pracy w jednostkach resortowych pod panowaniem ponad 8 lat pisu, Nigdy więcej ludzi z nadania posłów lokalnego pisu i ich szefa partyjnego JP , Nigdy więcej ustawek z ich udziałem, nigdy więcej tekturowych czeków i pikników rodzinnych z tzw. kiełbaską wyborczą pisplus !!!!!.... Koniec ich wypasionych Bilbordów na wzór i podobieństwo tego ich posła Mejzy !!!!. Czas Na Przeprowadzenie Audytu w jednostkach, w których zasiadali ludzie pisu i z ich nadania , jak np. Starostwa i HZZ !!!!. Ma być Prawdziwe Prawo, a nie BEZPRAWIE i UWŁASZCZENIE się na Mieniu Publicznym --- co jest teraz widać po przejęciu Spółek Skarbowych po tych ich 8 latach totalnych rządów i co wyprawiają pod Sejmem !!!!!.

avatar
~do -"Narka"
07.02.2024 16:09

Jak pan sądzi, pytam o zdanie jako doświadczonego, kogo wystawi PiS na burmistrza i do rady powiatu ?

avatar
~ODPOWIADAM;
08.02.2024 12:23

NIGDY - po stokroć nigdy ktoś z pisu!. Tylko Pan Burmistrz Antkowiak - ma dokończyć i wdrożyć Plan Rozwoju Miasta i Gminy , który jest jedyny i realny po ponad 30 latach - mizerii poprzedników w tych tematach !!!!. Tylko Pan Antkowiak BURMISTRZEM , każdy inny to "ciemnogród dla Wschowy" !!!!.

avatar
~***BIZANCJUM BILBORDOWE plus***
07.02.2024 16:10

TO CO TERAZ WIDZIMY POD POLSKIM SEJMEM - TO NIC INNEGO JAK CIEMNOGRÓD pisplus !!!!. Jak można - jak Polski Poseł może łamać prawo ???. Jak ludzie skazani prawomocnym wyrokiem, a teraz po drugiej turze - akcji Prezydenta Dudy ułaskawieni teraz przychodzą pod Sejm i wszczynają burdy !!!!-???. Przeciętny Kowalski, za taki czyn ; tj. czynny opór, czynna napaść na funkcjonariusza Państwowego byłby niezwłocznie zatrzymany przez policje i doprowadzony do Sądu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu !!!!. Tak byłby potraktowany za taki czyn zwykły Obywatel Kowalski ---- ale jak widać Polskie Prawo nie jest równe dla wszystkich --- ułaskawiony przestępca pisu jest tu bezkarny !!!!, poseł pisu za burdę jest tu bezkarny !!!!!<> tak ma w Polsce obowiązywać prawo ?????. I MY w Naszej Wschowie mamy zaufać ludziom z pod znaku ( pis) ????? Szok - Nigdy więcej !!!! NIGDY !!!!!

avatar
~Kamuflaż plus/plus
07.02.2024 17:46

Tak!, należy to odczytywać, iż mamy tu do czynienia z nieudolnym kamuflażem pewnej grupy sympatyków i członków lokalnego pisu, by ukryć pod płaszczykiem - komitetu, a la " Czopek - Gliński" ich prawdziwe intencje wyborcze!. To jest tak czytelne jak ich zachowanie i ich bilbordy na wzór i podobieństwo BILBORDÓW pisu z Kampanii Wyborczej do Sejmu i Senatu !. Pytanie ; - kto ich finansuje ?, kto łozy pieniądze na ich bilbordy i promocję wyborczą ?. Jakie będą dalsze kroki w tym temacie ?. Kogo pozyskają na swoje listy wyborcze do samorządu Miasta i Gminy i Powiatu ? To nam da obraz jak wygląda nasze Społeczeństwo i kto ich popiera w tym K A M U F L A Ż U ???. My Normalni pamiętajmy o tym ?. Obyśmy się nie dali zwieść ich NEPOTYZMOWI i KOLESIOSTWU PARTYJNEMU !. Nie dla takich kamuflaży !.

avatar
~Też wyborca
07.02.2024 18:53

Jestem zniesmaczony ogromem obelg jakie padły pod adresem panów Glińskiego i Czopka. Nie wiem, czy ktoś z komentujących wsłuchał się wypowiedziami obu panów na sesjach rady miejskiej. W ich wartość merytoryczną. Porównajcie je proszę z wypowiedziami radnych od pana Antkowiaka.

avatar
~DO ( Też wyborca)
07.02.2024 20:07

Czy powtórka z rozrywki , ew. kopiuj wklej i przypomnienie o tym co ci panowie reprezentują i co mówili w poprzednich kampaniach wyborczych i jak sią zachowywali , co mówili, a co zrobili.... to ty szanowny " też wyborca" uważasz za OBELGI ?. Dziwne to twoje podejście o poznawaniu prawdy, wiarygodności, ich postawy, ich tzw. komitetu nowej kadencji wyborczej ty ( Też wyborca) uważasz za " ogrom obelg..... itd." - NO DZIWNE jest to twoje podejście do poznawania prawdy o kandydatach !?. Dziwne, że nie reagowałeś jak twoja strona wyborcza atakowała i nadal atakuje Pana Burmistrza Antkowiak..... " Też wyborca" - zejdź na ziemię !. Ocena wyborców jest oceną kandydatów, którzy czy to się im podoba czy nie od tych wyborców PROSZĄ o GŁOSY !. W inny sposób nie dostana się na te "stołki" o które walczą --- wyborcy nie tylko, że chcą ale maja taki obowiązek aby poznać wszystko o kandydatach - takie prwo Wyborcy i Demokracji !!!!!!!

avatar
~radny
07.02.2024 20:07

słuszny komentarz. Porównać wypowiedzi raczej się nie da, bo radni koalicyjni najczęściej milczą.

avatar
~Wschowianin
08.02.2024 11:50

Panie Gliński proszę mi napisać co pan zrobił dla Wschowy bo jak dobrze pamiętam to chyba nic tak samo panKlosowski

avatar
~Potwierdzam Pana PYTANIE;
08.02.2024 12:29

Szanowny Panie ( Wschowianin) i podobnie myślący w Naszym Mieście i Gminie - oni są tylko dobrzy w propagandzie na poziomie obłudy i cynizmu, co poznaliśmy jak się zachowywali jak byli na stołkach za szmal Suwerena, czy to pracownicy mundurówki, czy jak p. Czopek jak wice burmistrz i radny !. Widzimy również po tych dziesiątkach wpisu NA NIE tym kandydatom z pod znaku """Gliński - Czopek" !!!.

avatar
~Adaś
08.02.2024 12:30

Ad. "Też wyborca" - forumowiczu...., to mnie trochę "rozkalibrowało" - cyt. "W ich wartość merytoryczną. " - w znaczeniu komunikatywności wypowiedzi, bo o to Panu chodzi, to ok ? W części zgoda, talentu oratorskiego obu Panom nie brakuje ale z tą rezolutnością z poziomu "wieszania prania na dachu" no to już takie pif...paf . Pan woli/lubi konkrety...... na Sesjach RMiG 2015-19, mówmy o faktach, np. jakaż to była częstotliwość w udziałach na Sesjach Pani burmistrz (cyt. - mnie za tu obecność nie płacą....?) przy zapytaniach p. v-ce przewod. RMiG p. Giezka lub jakim to też darem słowa p. Czopek likwidował szkoły ? Pamiętamy styl rozmów, jakość argumentów, wątpliwe zamienniki, drwienie z adwersarza. Piękny Panie....., retoryką, kulturą osobistą czy dyspozycyjnością nie możemy zastępować deliktem fachowości czy mniemaniem/markowaniem, tu i teraz mowa jest o oczekiwaniu zarządzania na wysokim poziomie. Deser: dążenia po 2023, nurt, trend polityczny...... czy PiS wygrał czy KW Tusk "nowa zmiana" jak mowa o demokracji ? Wyższą kulturą, miłym słowem i toastem namawiam Pana do kierunku myślowego - skuteczność. Jeszcze wiele przed nami, będą piękni i młodzi np. "kwiatowy" ale namacalny "produkt urodzaju" daje jak dotąd p. Antkowiak więc po co mi "pomalowani pisem" ? Adaś

avatar
~DO(Adaś)
08.02.2024 14:11

Od Pana wymagałbym więcej konkretów...itd. Mimo to jest Ok. !. Przypomniał bym Panu co państwo burmistrzowie P. Patalas i p. Czopek wyczyniali w Spółce Miasta - Spółce Komunalnej !!!. Ta ich Rada Nadzorcza, ten ich Zarząd ( - a tak de facto to bez zarządu ... )... Z perspektywy czasu - I po co Nam to Było? - Tylko My Mieszkańcy i Miasto i Gmina na tym straciliśmy ponad 4 lata !!!!. Takie to był te rządy w M i G Wschowa za tych państwa !. I teraz ta powtórka z rozrywki z zamianą na kandydata Glińskiego - co pokazał w swojej poprzedniej kampanii na ten stołek - to śmiech na sali i ta spraw w tle z tą woda na Woodstock !!!- kolejny śmiech na sali !!!. To mają być kandydaci ?. Parafrazując powiem tak """ świat się śmieje, Polska się śmiej, a my pękamy we Wschowie ze śmiechu """. Tak Panie ( Adasiu) proszę poprawić " kalibrowanie się " !

avatar
~Adaś
09.02.2024 09:08

Ad. "Do Adaś" - forumowiczu...., jest Pan inteligentny, świeży, twórczy światopoglądowo więc niech mnie Pan nie zmusza do suflerki. Podoba mnie się Pana aktywność i chęć "dopłynięcia" przynajmniej do twardego dna, ok, ale też mała uwaga: nieprzerwane mówienie o "deszczu z nieba" nie może być wartością polityczną ....... wiem, że Pan mnie kuma ? Należy powiedzieć po prostu tym osobom "nie" a i tak ostateczną decyzje podejmie wyborca.... nie my. Co do "kalibracji"....... ha...ha.... no tak, moje metody z pewnością są nie zawsze popularne i antyzdrowotne jak na stare kości ale skoro Pan tak twierdzi i ma uwagi to może zmienię "narzędzia" ? Adaś

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl