TworzymyGłos Regionu

reklama

Konferencja PiS we Wschowie: Nowe programy społeczne i odpowiedź na krytykę PO
obrazek

Na Placu Farnym we Wschowie odbyła się konferencja lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości, której głównymi tematami były nowe programy społeczne partii i odpowiedź na krytykę ze strony polityków Platformy Obywatelskiej. W imieniu PiS przemawiali Andrzej Bielawski i Piotr Wieland.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Becia
25.05.2023 15:37

Wystarczy nie kraść, do polityki nie idzie się dla pieniędzy...

avatar
~Do Beci
28.05.2023 07:44

Becia kocham Cię?????????? !!!!!

avatar
~POCZUCIE -W***
28.05.2023 07:55

Suwerenie Powiatu Wschowy i samej Wschowy jesteś światłym człowiekiem proszę podaj mi chociaż jeden przykład państwa w dzisiejszym świecie - nawet w takiej bogatej Szwajcarii czy Kataru, w którym to państwie ich obecna partia rządząca UCZYNIŁA ze swoich członków w przeciągu 2- ch lat zatrudnionych na państwowych stołkach ponad 60 nowych MILIONERÓW w naszym społeczeństwie ----- zaznaczam pracy na państwowych lub w Spółkach Skarbu Państwa ????????. Czy jest Ci li taki inny kraj w świecie jak ten co ci powyżej nam tu coś tam cos tam imputują o opozycji - czyli O NAS SAMYCH ?????????. Żenada PLUS !!!!!!.

avatar
~Klasyka
28.05.2023 08:36

Mamy tu klasyczny przykład sprawdzenia się starej zasady , a mianowicie ..... - " osoba obciążona winą i to totalną zawsze chcąc uniknąć kary krzyczy, że to inni są winni - klasyczna obrona przez atak osoby niewinnej - ....". . Proste jak świński ogon - ---- !.

avatar
~Urszula Chudak
29.05.2023 09:52

Cytat z dzisiejszego felietonu znanego red. Tomasza Olbratowskiego. Cytuję: "Dawid Bowie powiedział - oklaskiwanie polityków tylko dlatego, że wybudowali nowy szpital, autostradę czy linię kolejową za publiczne pieniądze, jest tym samym, czym oklaski dla bankomatu dlatego, że wypłacił wam wasze pieniądze". Koniec cytatu. Dla porządku trzeba absolutnie dodać, że nie są wolni od tego przedstawiciele żadnej opcji politycznej. I ci z lewa i ci z prawa, i ci z centrum, robią dokładnie tak samo. Tylko w innym czasie - czasie swego rządzenia.

avatar
~zza winkla
29.05.2023 11:18

Do p. Uli - powinna Pani jeszcze wspomnieć o wolumenie tzw. - SKALA ! Dopiero wtedy byłby to rzeczywisty obraz w jakości i skutkach wyrażanych do obecnego "proletariatu" . Mówiąc - Ci z lewa i Ci prawa jest rzetelne ale dopiero zakres i zasięg daje pełen obraz działalności tych z pod znaku "tłustych kotów".

avatar
~JamJestOn
29.05.2023 13:58

Zaprawę powiadam Wam... trzeba mieć IQ ameby, żeby wierzyć, iż ktoś (Tusk) kto jest odsunięty od władzy lata temu i od kilku lat w zasadzie nie ma na kraj chwilowo żadnego wpływu jest/był winny wszelkiemu złu w krainie miodem i mlekiem płynącej. To jak zwalanie winy na FSO, że 50 letni fiat miał stłuczkę.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl