TworzymyGłos Regionu
Wschowscy katolicy odpowiedzieli na kolejny Strajk Kobiet [ZDJĘCIA]
obrazek

Zakończył się kolejny wschowski protest przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Kilkudziesięciu demonstrantów ruszyło z rynku ulicami Wschowy. Pod Kościołem Farnym protestujący spotkali się z lokalną grupą katolików (Straż Narodowa). Nad bezpieczeństwem czuława policja. Obyło się bez incydentów.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~m.
29.10.2020 16:33

To ci "obrońcy" kościołów chyba nie słyszeli prymasa Polaka i komunikatu KEP, za to NA PEWNO usłyszeli głos emerytowanego zbawcy narodu!

avatar
~Wiesiek
29.10.2020 23:59

A może od razu stosy dla inaczej myślących, fajne rozrywki świętego oficjum

avatar
~Wiesiek
29.10.2020 23:59

A może od razu stosy dla inaczej myślących, fajne rozrywki świętego oficjum

avatar
~???
30.10.2020 14:26

Ni z gruchy ni z pietruchy.Czy aby napewno we własciwą stronnę kierujesz te słowa/

avatar
~Do krytykantów
30.10.2020 11:34

Co się czepiacie ludzi pod kościołem??? Tamci chcą to niech sobie protestują takie prawo , ale nie ma zgody na DEWASTACJE I PROFANACJE!!! I TYLE

avatar
~Nina
31.10.2020 18:54

Wszystkie wierzące chodzące i nie chodzące do kościoła kobiety - wam się wydaje,że to kobieta ma sama wybór .Bardzo się mylicie i nie słuchacie ,nie czytacie pisma świętego.Myślicie tak jak ten bogacz po zgromadzeniu wielkich dóbr 'wypoczywaj,,zjedz,wypij,świętuj' lecz Bóg mu powiedział'głupcze jeszcze tej nocy zażadają twej duszy od ciebie' Kobiety nie szanując się wypisujecie w wulgarny sposób na tekturkach nazwy waszych części ciała min 'moja macica' Tak dzisiaj twoja a jutro wystarczy jeden nieprawidłowy wynik badania i skończy się 'mój wybór 'i wtedy kogo i o co będziecie prosić.Jeśli człowiek prawdziwie wierzy to będzie wiedział kogo.Myślę,że przez chwilę zapomniałyście do kogo należy wybór oraz że dotyczy to wszystkich wierzących i nie wierzących.Nie dajcie się manipulować.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl