TworzymyGłos Regionu

reklama

Koronawirus we Wschowie
obrazek

Otrzymaliśmy informację, iż w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym wschowskiego szpitala stwierdzono obecność koronawirusa. Według wstępnych informacji w Nowym Szpitalu we Wschowie cyklicznie przeprowadzane są testy COVID-19. To one wskazały na zakażenie. Obecnie przeprowadzono kolejne badania, na wyniki będziemy czekać do jutra. Służby wojewody i dyrekcja szpitala podjęły wszystkie wymagane środki ostrożności i procedury.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Gienia
27.07.2020 13:45

Do -mm- Gdzie ta cudowna Przychodnia???

avatar
~Zz
28.07.2020 10:29

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 337 nowych i potwierdzonych w lubuskim (4) przypadki aktualizacja na zw.pl z dnia 27.07.2020 podaje że nie odnotowano zakażeniem w powiecie wschowskim zakażeniem koronawirusem ??? Kto kłamie Ministerstwo Zdrowia czy strona zw.pl

avatar
~KTO kłamie ...?
28.07.2020 11:03

Gdzie są pochowani ci wszyscy pisowscy eksperci co to zamiast maseczek ochronnych kazali nam szyć je z BIUSTONOSZY?, gdzie są ci pisowscy eksperci co to m,owili, że tego tak zwanego koronawirusa to można leczyć WKŁADAJĄC LÓD DO MAJTEK???, gdzie są ci tak zwani pisowscy eksperci co to mówili w kampanii wyborczej "wybory Dudapis+...", że koronawirusa to u nas nie ma i możemy śmiało iść na wybory, a zwłaszcza SENIORZY ????, gdzie są ci tak zwani eksperci pisowscy co to mówili, że jak przyjdzie lato to koronawirus zostanie "wypalony przez słońce i wysoką temperaturę " ???. GDZIE są ci eksperci pisowscy co to wprowadzali nam obostrzenia i zakazy przy 60 - 70 zakażeniach dziennie i wysyłając na nas policję z mandatami od 5 - 30 tysięcy złotych, a obecnie jak mamy od 400 - 500 zakażeń oni wprowadzają nam POLUZOWANIA - bo to najpierw WYBORY pis+, bo to teraz PIELGRZYMKI ??????. Gdzie oni są ..... TE ASY pisowskie od KORONAWIRUSA ?????.

avatar
~TRZASK PRASK
30.07.2020 04:48

Jak nie wiesz platformiany przygłupie, dlaczego pis kazał nam majtki na ryju nosić, to spytaj się platformianego biznesmenka co wszystkie maseczki z polskiego rynku wysłał do Chin i zostawił rząd z ręką w nocniku.. nie pierwszy raz zresztą. A co do pisowskich ekspertów, to wypada się tylko cieszyć, ze akuratnie na rozsądny pis trafiło, który nawet w hiszpańskich mediach był wychwalany za szybka reakcje, bo nawet nie chce myśleć co by było, jakbyśmy byli zdani na takich pożal się boże ekspertów jak Błońska.

avatar
~mama
30.07.2020 14:28

do kom. TRZASK PRASK : rozsądny PIS, który jest wychwalany w hiszpańskich mediach ???? pisowscy eksperci??? od czego ci eksperci??? Gdzie to słyszałeś ? w Wiadomościach TVP ? Bezkarnie robią ludziom wodę z mózgu ,wstydu i resztek godności nie mają.

avatar
~do mama.
30.07.2020 22:42

Zamiast słuchać wyroczni TVNu, to zacznij samodzielnie myśleć i szukać wiadomości z wielu źródeł a nie tylko z zakłamanego tefauenu. Po 10000 fake newsów (...) dalej wierzy, ze tam mówią prawdę... Odnośnie wykupionych maseczek to czytałem wyobraź sobie na propelowskim Onecie.. Naucz się używać GOOGLA i rozumu to ci trochę oczy otworzy, kto tu komu robi wodę z mózgu.

avatar
~Ciekawska
28.07.2020 11:23

A ile testów zostało wykonanych w kolejnych dniach? Myślę, że to ważna informacja. Trudno się odnieść do informacji, że dziś nie odnotowano nowych zakażeń, np w powiecie wschowskim. Być może w tych dniach nikt nie miał robionych testów.

avatar
~pacyfik....akcja
31.07.2020 13:00

Te testy nie sa przeznaczone do wykrywania koronowirusa i stad niska skutecznośc wykrywania,taka rosyjska ruletka.

avatar
~Baju,Baju - Baj!!!!
30.07.2020 11:04

Ten tak zwany forumowicz o pseudonimie "Trzask Prask" co to o sobie sam pisze, ze jest tak zwanym """" platformianym przygłupem""" to jest typowe dla narracji jego idoli z pisu typu, np. "Komuniści i Złodzieje...", """Chamy i Hołota""", a w szczególności TE tak zwane """Chamy i Hołota""" super do niego pasują !!!!!. Najwyraźniej zaszkodził mu ten LÓD w MAJTKACH co to jego eksperci z pisu mu zalecali ----- za długo chłop trzymał ten LÓD w swoich majtkach i na mózg mu padło !!!!!!. Słownictwo w nazywaniu bliźniego swego rodem z pisowskiej kampanii przedwyborczej ich prezydenta !!!!. Jego EGO zeszło w tym wpisie dopiero co z PALMY !!!!!. Moje gratulacje za samokrytykę i słownictwo argumentów nad treścią !!!!!!. Tak wygląda dzisiaj wyborca - ich wyborca !!!!!

avatar
~do powyżej
30.07.2020 15:53

"Trzask , prask" - to kobita z trudnym snem z Drzewiec i lodem w majtach , z pustą przestrzenią w "puszcze" czołowej i fanatyczną miłością do psiolandu.

avatar
~trutu tutu
31.07.2020 07:32

Odezwała się szlachcianka z PObliskiego PGR-u. wyposażona w dwie szare komórki. Jedna odpowiedzialna za robienie siku, a druga za włączanie TVNu. Myślisz, ze jak tobie twoja "puszcze" czołową wypełnili trocinami to już jesteś inteligentna, wykształcona i z dużego miasta?

avatar
~do trutu tutu
31.07.2020 11:35

Spacer po ściernisku ( z Belą i po kolanach) to dla ciebie jedyna "odtrutka" od fałszu i intrygi . Tu o covicie jest mowa a ty jak zwykle krecią robotą tylko skłócasz i szczujesz jednego na drugiego.

avatar
~Baju,Baju-Baj !!!!
30.07.2020 12:00

Z dedykacją dla "Fanatyka z wpisem Trzask...." i jemu podobnych co to Forumowicz "KTO Kłamie...?"próbował im otworzyć ich zamglone oczy rapem ich ongiś kandydata na prezydenta !!!!, a mianowicie KOLEJNE PISOWSKIE BAJU,BAJU-BAJ dla ich wyborców : - KONIEC - Szydło wyszło z worka !!!, sztandarowe Hasło przez ostanie 6 lat rządów pisu co do ODZYSKIWANIA i USZCZELNIANIA tak zwanego ich VAT !!!!. Prawda po 6 latach ich rządów jest taka, że w 2019 roku tak zwane uszczelnienie pisowskiego VAT przyniosło im zalewie 0,1 mld złotych przy planowanym 4,6 co nie pokryje ich kolejnego sztandarowego rozdawnictwa 500+ !!!!. A jak słyszymy planują to 500+ ponoć zamienić na BON 500+, a la taki BON TURYSTYCZNY !!!!. To sa te ich nowe przygotowania i plany powyborcze na lata - BA! kolejne trzy lata !. W porównaniu do 2019 roku nowy rok 2020 da im tego VAT wielką FIGĘ . Mizeria, Mizeria, ,,,,,i Obłuda ciąg dalszy trwa - jak to widać po takich forumowiczach Zw. pl jak ten Pożal się Boże ...:""" Trzask ......""". WNIOSEK z tego jest taki: - PROGRAMY SOCJALNE PIS + nie mają TRWAŁYCH Źródeł Finansowania w tej obłudnej polityce pis+, a są finansowane na KREDYT OBŁUDY takich jak ten forumowicz i obarczy naszych dzieci i wnuków, a może i prawnuków !!!!!!. W tym wszystkim CIEKAWE jest jakie PODATKI nam szykuje PIS + na kolejne 3 lata rządów Obłudy i Fałszu Narodowego aby utrzymać się przy korycie tak zwanej "Dojnej Krowy....." o której wspominał ich ongiś kandydat na prezydenta , a obecnie prezydent 1/3 Polaków !!!!!!. Jak "Żyć z taką Obłudą" jak ten forumowicz " Trzask ......" i jemu podobni co to obecnie my Normalni możemy powiedzieć im w oczy, że obudzili się z ręką w nocniku ??????

avatar
~Jak to mądrego (Baju,Baju-Baj) warto poczytać !!!
30.07.2020 17:59

Całe szczęście, że mamy w naszym Wschowskim społeczeństwie tak inteligentnych forumowiczów !!!. Dodam, że wynika z tego, iż 4 lata x 50 mld (500+) to się równa 200 mld, a wbrew propagandzie pisowskiej OŚMIOLETNICH rządów i ich "szalonych wielbicieli" NIE USZCZELNIONO ROCZNIE VAT-u na 60 mld TYLKO - jedynie- może zaledwie na OKOŁO 20 mld i TO PRZEZ CAŁE 4 pisowskie lata !!!!!!. SZOK - jak można wciskać ludowi taki kit - a oni jak widać po ich głosowaniach ŁYKAJĄ TO jak PELIKANY - no może jak BOCIAN ŻABY !!!!!. A w tym roku nie wiem czy łykną zaledwie 1 mld ???. TO jest ta utopia pisowskie propagandy -Obłudy i Fałszu !!!, która nie dociera do Nas Normalnych, ale do wyborców jak to ich krajowy propagandzista JK nazwał , tak zwanego ....."ciemnego ludu"""", ale jest NADZIEJA, bowiem UE i najbliższe miesiące - góra 1 rok naszej gospodarki i ekonomi ich OBŁUDĘ OBNAŻĄ !!!!!. Nawet ich największe bluźnierstwa im nie pomogą ---- !!!! #.pl Narka !.

avatar
~smiechu warte
30.07.2020 23:01

Wpisz sobie platformiany ignorancie jeden z drugim w googla "dług publiczny wykres" i zobacz kto tu zadłuża. przez takich bezmózgów będziemy spłacać wyłudzone miliardy do usr...j śmierci. Za co tyfus dostał tak atrakcyjna posadę w Brukseli.? bo jest wyśmienitym politykiem? buahahahaha.... sprzedał was (...) za czapkę śliwek i za to go wynagrodzili, a nam zostały tylko montownie. ale jak ktoś ma w łepetynie tylko sznurek do podtrzymywania uszu, to tego nie ogarnie. Bez odbioru.

avatar
~huehue
31.07.2020 07:15

Nie ma to jak samemu sobie na POsty odpisywać pani Baju,Baju... szczyt żenady.

avatar
~DO "mama"
30.07.2020 18:09

Bardzo trafna UWAGA !!!!. Zwracam uwagę, że oni z pod tej gwiazdki "CiemLud" to tak mają, nawet Hiszpański potrafią przetłumaczyć ze zrozumieniem na swoje KOPYTO!!!!. To jak ten co to od nich był najpierw w ZCHnie, następnie w partii p. Leppera, a następnie został za ich głosami w pisie Eurodeputowanym !!!!!!. To jest klasyczny obraz ich politycznych przemian a la KAMELEON !!!!!. Hiszpański znają, ale Polskiej Konstytucji i Polskiego Prawa nie znają i PE musi ich uczyć waląc po kieszeni z czego cierpi nasz Naród !!!!!.

avatar
~Normalny Patriota
31.07.2020 12:14

Szanowni Forumowicze z uczciwą i obiektywną oceną obecnej rzeczywistości, a dotyczącej tak zwanego WYIMAGINOWANEGO obecnego rządu pis+, proszę zauważyć jak nasi tak zwani przeciwnicy pis+ naszego forum Zw.pl maja prostacki język w wsławianiu się i w obronie tak zwanego swojego programu PRZEKAZU DNIA z Nowogrodzkiej !!!!!!. U nich wulgaryzm nadal traw mimo, że kampania wyborcza się skończyła, a ich prezydent się kaja i nas niby przeprasza z swój kampanijny język obrazy POLAKA inaczej MYŚLĄCEGO niż on sami i pis+++++++ !!!!. Do naszych adwersarzy to przepraszanie DUDY jak widać nie dociera !!!!!. ONI Nadal Tkwią w nienawiści OBŁUDY i FAŁSZU !!!!!. Narka !

avatar
~Szczyt-Szczytów Obłudy!
01.08.2020 08:49

A może i Fałszu, bowiem przypominam jak pisowscy notable od premiera, po przez B/Szydło, Witek, a na ówczesnym kandydacie Duda skończywszy w swojej kampanii na rzecz Dudy wykrzykiwali do wyborców wsi i miasteczek na ścianie wschodniej, iż ..."""" nie ma co się bać wirusa, że jego już nie ma , my tu stając z wami się nie zarażamy , i takie tam inne ich dyrdymały o koronawirusie w naszym Kraju ......""" I co ?, co teraz mamy z ich gadania i lekceważenia TRWAJĄCEGO ZAGROŻENIA w Naszym Kraju ??? - Jeden ROZKWIT koronawirusa za przypadkami rosnących zgonów !!!. Oni teraz debatują co by tam dalej z nami zmajstrować ,,, jakie nam narzucić zakazy i obostrzenie ,,, a sami nie czują się winni !!!!. Wychodzi taki jeden z drugim minister, wiceminister ich rzecznik I ZWALA TEN STAN NA NAS !!!!!. Słyszycie to Szanowni Państwo ta NIEUDOLNA ORGANIZACJA BUBLI zwala ten stan rzeczy NA NAS !!!!!. TO jest dopiero Szczyt-Szczytów ICH OBŁUDY i Chamstwa !!!!!. Na dobre trwa u nich ciąg dalszy Bezwstydu i Bezkarności w dobre tego słowa znaczeniu !!!!. Pytanie; kto z nas na nich głosował i jak sie teraz czuje ?????. Młoda - Narka !

avatar
~Szczyt-Szczytów Obłudy...!
01.08.2020 08:37

Należałoby

avatar
~Adam
04.08.2020 17:22

Powiem krótko Murzyn zrobił swoje ( zagłosował ) Murzyn może odejść to ciśnie się na usta obecnej władzy .

avatar
~mieszkaniec
05.08.2020 11:28

Co wy tu wszyscy tak się dziwicie że dopiero teraz . A nie przyszło wam to do głowy dlaczego tak pospiesznie stawiano ten namiot przy szpitalu ? . W tym czasie ilu przebadano ludzi na obecność tej zarazy mimo że co drugi pracował za granicą . Zakażeni w powiecie byli i są nadal co dopiero pokazuje się statystyki a i tak naciągali że zmarli na choroby współistniejące . Z zakażeń zrobiła się polityka bo wybory były za pasem . A teraz dużo mówi się że trzeba nosić maski a one jak wiadomo zalegają magazyny państwowe które zakupiono w podejrzany sposób i bez żadnych atestów . Jeszcze ciśnie się na usta co będzie ze szczepionkami i strzykawkami bo za chwilę będą potrzebne . Niestety żadna zaraza nie ima się premiera bo on w sklepie nie zakłada maseczki co pokazano w gazecie . Niestety dzisiaj mamy taki czas że lekarze swoje a władza swoje i bądź tu mądry ale najwięcej zachorowań mamy w służbie zdrowia która powinna być od leczenia a nie od zarażania pacjentów . To też dobitnie pokazuje jakie środki na ochronę personelu lekarskiego łoży państwo mimo że ma obowiązek ustawowy .

avatar
~Propozycja
10.08.2020 18:18

A może by odwrócić budowę tego artykułu i na gorze dać najnowsze informacje :) nie będzie trzeba przewijać całej strony za każdym razem :) pozdrawiam

avatar
~GTX
30.08.2020 01:15

LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ - COVID 19 TO MEGA ŚCIEMA NA SKALĘ ŚWIATOWĄ - KTOŚ ROBI SYSTEMATYCZNIE Z NAS DZIADÓW

avatar
~Michal
31.08.2020 12:52

ZW, czy możecie tak przeredagować artykuł, aby aktualizacje lądowały na jego początku?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl