TworzymyGłos Regionu
Wiec poparcia dla Andrzeja Dudy w Szlichtyngowej [RELACJA]
obrazek

Lokalni przedsiębiorcy i samorządowcy z powiatu wschowskiego dali wyraz poparcia dla Andrzeja Dudy w Szlichtyngowej. Wśród przemawiających znaleźli się m.in. Starosta Wschowski Andrzej Bielawski, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Szlichtyngowie Wojciech Krygiel, Sołtys wsi Wyszanów Wioletta Adamczyk czy przedsiębiorca Klaudiusz Balcerzak.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~DO WAS....!!!
31.07.2020 08:28

Jeśli nadal wisicie z tymi plakatami na ZW.pl to mam do was pytanie ; - jak się czujecie p.o podaniu informacji do wiadomości publicznej, że w Domach Opieki obsługiwanych przez siostry zakonne było 100% głosów na kandydata Dudę pis+ ?????. To są te wasze UCZCIWIE PRZEPROWADZONE WYBORY???. GDZIE jest w takich sprawach Prokuratura, czego tego nie wyjaśnia???. Czy wam na tej fotce nie jest tak po ludzku, tak po chrześcijańsku po prostu WSTYD !!!!!. Tak stojąc z racji waszych pełnionych funkcji czy to partyjnych, czy to administracyjnych związanych z waszym pisem to do czegoś was zobowiązuje !!!!!. 100% to może jest, ale waszego wstydu ......... Pyta- emerytka na nie dla takich jak wy !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl