TworzymyGłos Regionu

reklama

Panicz-Szajnkenig: Trudna sytuacja dla nas wszystkich. Instytucje kultury zaopiekują się dziećmi w czasie strajku
obrazek

W poniedziałek zapowiadany jest strajk nauczycieli. Gmina Wschowa postanowiła złagodzić ewentualne skutki tego strajku, organizując dzieciom pobyt w instytucjach gminy – w CKiR, bibliotece i muzeum. 

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~@@@+"A co"
08.04.2019 10:18

Czy jest prawdą, że twój szef związków "solidarności" oświaty Proksa, który ponoć na "kolanach" podpisał to rządowe ale "nie porozumienie" nauczycieli to w rzeczywistości i na co dzień jest czynnym politykiem PiS-u, bowiem jest radnym z ich listy -----????. Czy to prawda panie "A co"...?, a może panie "A co" mi tam ponieważ mam na głowie braki w zbycie mojego towaru ponieważ nie zadziałało pisowskie 500+ tak jak trzeba ...!. Związkowiec politykiem to jest dopiero K A T A S T R O F A dla ich członków !

avatar
~A jak
08.04.2019 15:06

Prezesi związków to wasi przedstawiciele , wasi ludzie. Może dołączycie do normalnych ludzi którzy funkcjonują bez związków które ich chronią , i zdajcie się na swoją pracę a nie na ochronę związku bo to głównie dzięki związkom zwykli ludzie nie mogą wykurzyć nieudolnych nauczycieli bo taka macie ochronę...

avatar
~wschowianin
08.04.2019 18:20

Witam drogich nauczycieli. Drogich! W internecie pani od strajku powiedziała ,, chcemy tylko tyle co krowa i to na raty,, Brawo dla tej pani . Jak nauczyciele przestaną strajkować to rodzice powinni zastrajkować i nie posyłać dzieci do szkoły. Ale oni zaraz by wezwali służby ,że rodzic nie posyła dziecka do szkoły. I kara. Jak nauczycielom żle to wakaty w Biedronce , Intermarche, Dino wszędzie ogłoszenia o pracę . Wakacje, ferie, przerwy świateczne grudzień i kwiecień, sobota i niedziela wolne. A może by tak w sobotę lub niedzielę zrobili wywiadowki , bo rodzice w tygodniu nie mają czasu. Ale nie bo to oni mają wolne i nie można zakłócać ich czasu. Także pozdrawiam rodziców i nauczycieli.

avatar
~Jan Kotwicki
09.04.2019 11:59

Jeszcze nie tak dawno martwiłem się wynikami sondażowymi PiS tracącego na rzecz zbrodniczej platformy. Ale teraz wraz z powołaniem do życia Konfederacji i przekroczenia przez nią progu 5% jestem spokojny!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl