TworzymyGłos Regionu

reklama

Wieczór wyborczy. Nieoficjalnie - Konrad Antkowiak nowym burmistrzem Wschowy
obrazek

Miłosz Czopek, czy Konrad Antkowiak, to najwazniejsze pytanie, jakie stawiają sobie dzisiaj mieszkańcy gminy Wschowa. Głosowanie zakończyło się o godz. 21:00. Kto zostanie burmistrzem Wschowy o tym powinniśmy się dowiedzieć w przeciagu najbliższych kilku godzin. Zapaszamy do śledzenia relacji. Postaramy się na bieżąco informować o wynikach głosowania w poszczególnych lokalach wyborczych..

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~ ODEZWA DO WSCHOWIAN
05.11.2018 10:35

Mam nadzieję, że się mylę. Coś mi się jednak wydaje, że z równą zaciętością za 5 lat to Pan Antkowiak będzie tak traktowany jak teraz Czopek, tak traktowani też będą następni dyrektorzy SK tak jak byli traktowani ci dyrektorzy przed Patalas i Czopkiem. Wschowianie wybierając kierując się mottem - oby ten nie miał , oby ten miał mniej, kierują się złośliwością i przy każdych wyborach najpierw Żukowski był be, potem Grabka, potem Patalas i Czopek a potem ??? Sami sobie dopowiecie - no chyba, że Panu Antkowiakowi uda się zmienić MENTALNOŚĆ WSCHOWIAN :) Socjolog by mu się przydał. OBY BYŁO DOBRZE. Obu Panom życzę powodzenia. TEMU CO PRZEGRAŁ I TEMU CO WYGRAŁ.

avatar
~Do ODEZWY DO WSCHOWIAN
05.11.2018 11:18

Ja jednak liczę na mądrość ,uczciwość i pracowitość pana Antkowiaka i myślę ,że za 5 lat nikt nikogo nie będzie źle traktować ,źle oceniać tak jak to jest np. w Nowej Soli ,Bytomiu Odrzańskim i w wielu innych małych miasteczkach.Mam nadzieję ,że się nie przeliczę ,że doczekam czasów spokojnego , ale dobrego rządzenia w naszym mieście.

avatar
~WM
05.11.2018 10:45

Bożę miej nas w swojej opiece!!!!

avatar
~do pani
08.11.2018 12:31

Jeżeli wiesz jak działa komitet wyborczy oraz ludzie, którzy pomagają przy kampanii, to powinnaś wiedzieć, że jest to nieuniknione. Na darmo nie stali za kandydatem.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl