TworzymyGłos Regionu

reklama

Wieczór wyborczy. Nieoficjalnie - Konrad Antkowiak nowym burmistrzem Wschowy
obrazek

Miłosz Czopek, czy Konrad Antkowiak, to najwazniejsze pytanie, jakie stawiają sobie dzisiaj mieszkańcy gminy Wschowa. Głosowanie zakończyło się o godz. 21:00. Kto zostanie burmistrzem Wschowy o tym powinniśmy się dowiedzieć w przeciagu najbliższych kilku godzin. Zapaszamy do śledzenia relacji. Postaramy się na bieżąco informować o wynikach głosowania w poszczególnych lokalach wyborczych..

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Krist
04.11.2018 22:38

No chyba już można gratulować zwycięstwa! Panie Konradzie powodzenia!

avatar
~koza
04.11.2018 23:00

I co teraz pocznie Miloszek?

avatar
~Do Czopka
04.11.2018 22:39

Got sei dank!!!!

avatar
~Była Wschowianka
04.11.2018 22:47

Gratuluję Wschowie - no i oczywiście p.KONRADOWI ANTKOWIAKOWI !

avatar
~Kolezanka od wyborow
04.11.2018 22:55

Miłosz ty wiesz jaką bronią zacząłeś konkurencję i ta bron odwróciła się w twoja stronę z 2000 siłą. Dzis nie spisz spokojnie....

avatar
~Bartol
04.11.2018 22:55

I jak Widera wygrał bo jestem nie w temacie

avatar
~Onet
05.11.2018 08:39

Wsiadl w autosan i pojechal...

avatar
~Przedsiębiorca
04.11.2018 22:57

Chyba Państwu już podziekojemy syfu narobili narzarli się więc wypad może wkoncu tu się coś zmieni na lepsze obyy

avatar
~Wschowianin
04.11.2018 22:57

Nikt z nich nie zasługuje na burmistrza. Tyle w temacie nic się nie zmieni

avatar
~Wyborca
04.11.2018 22:59

Gratuluję Burmistrzowi ! Czas rozczarowań wyborców start .

avatar
~Gggg
04.11.2018 23:00

To ekipa z ratusza od jutra na L4 zeby jeszcze troche kase pociagnac

avatar
~XX
05.11.2018 10:35

niech ciągną żeby dla nowej mniej zostało Bo na pewno zaczną od stołków i kasy

avatar
~Dfh
04.11.2018 23:03

Hetmanice Brawo!!!

avatar
~Obserwator
04.11.2018 23:05

Ważne ze być może wygrało świeże powietrze a nie zepsute kolesiostwo

avatar
~Emil
05.11.2018 02:31

Liczysz na to że teraz niebedzie poczekajmy pierwsze zmiany spółka komunalna sto procent

avatar
~Xy
05.11.2018 06:22

Świeże powietrze to chyba żart patrząc kto stoi za Antkowiakiem.

avatar
~AU
04.11.2018 23:09

Panowie z zw.pl gratuluję super przeprowadzonego wieczoru wyborczego. Korespondenci byli wszędzie i bardzo sprawni. Miło było spędzić z Wami ten czas. Pozdrawiam.

avatar
~PRAWDA SAMA SIĘ OBRONIŁA!
04.11.2018 23:11

Smutne, ale prawdziwe - mówiłam od samego początku, ze Czopek i jego ugrupowanie przegra i tak się Dzięki Bogu Stało!, bowiem zlekceważył wszystkich i to dosłownie wszystkich tych co go popierali w poprzedniej kampanii.......!, zlekceważył wszystkie zarzuty o jego podejściu do wyborcy.....!, zachłysnął się wiarą w swoje JA i w to co mu podpowiadał i podpowiada szacowny kol. z Głogowa, pan Darek P......!, bo był ślepy i jest ślepy na potrzeby przeciętnego wyborcy - mieszkańca Wschowy, tacy u niego przez te ostatnie cztery lata nie istnieli......!, nie odciął się w tej kampanii od pani Burmistrz Patalas wystawiając ją do Rady Powiatu.....!, ślepo i to dosłownie ślepo zawierzył w II Turze posłom z pisu i ich kandydatowi tzw. emerytowi mundurowemu ( inaczej mówiąc człowiekowi jak królik z kapelusza) -----TO BYŁ DLA NIEGO GWÓŹDŹ DO JEGO KLĘSKI w II Turze !!!!!!. To jego jawne "kupczenie" w II Turze było żałosne, cyniczne, obłudne, sztuczne - po prostu WYBORCZO BARDZO GŁUPIE !!!!!. Jego nieprofesjonalizm pokazał jemu jego miejsce w tych wyborach......!!!!. Czopek zdradził sam siebie i nie mógł wygrać tych wyborów .....!!!!. Panie Czopek, pan się niczego przez te cztery lata nie nauczył...... wręcz cofnął się pan o 5 lat do tyłu, bo zawierzył pan swoim obecnym KLAKIEROM !!!!!!!.

avatar
~Do prawda sama się obroniła
05.11.2018 07:46

Prawda dopiero wyjdzie , już czuję jaki będzie ból ? Myślę że już stoicie po kolana w błocie ,resztę doleją wam wyborcy , wasi wyborcy !!! A oni nie przebierają w słowach . Krytykować jest łatwo , ale narobić się i być krytykowanym to jeszcze ciężej ! Kamień rzucony powraca !!!!

avatar
~Pan You You
04.11.2018 23:16

Czy w waszych okręgach byli mężowie zaufania, bo w Olbrachcicach byli ludzie Czopka i obserwowali, ale jak widać nic im to nie pomogło, chociaż różnica pomiędzy kandydatami wydaje się być tam wyjątkowo małą.

avatar
~Fiki miki
04.11.2018 23:18

Oj widzę że Czopek i i ta ze S.K będą jutro mieli kupę roboty w " czyszczeniu " kwitów i niszczeniu dokumentów . A przypominam że urząd skarbowy ma czas do pięciu lat od niezapłaconych faktur a jak mi wiadomo to są niezapłacone faktury i podatek od imprez w których uczestniczyły osoby nie związane z pracownikami spółki oraz nagrody które te osoby dostały . Oj widzę to czarno dla tej " wybitnej " lali . Ciekawi mnie też jak zafakturują wydaną kasę na promocję Czopka i dlaczego to robiła S.K . W Szlichtyngowej też " czyściła " ta lala papiery żeby miało to ręce i nogi , ale jak to bywa w życiu takie szwindle mają zazwyczaj krótkie te nogi .

avatar
~Marta
04.11.2018 23:27

Po tych wyborach widać jak tępe społeczeństwo mamy w tym mieście.....brak słów Antkowiak A kto to jest i co gorsza kto za nim stoi....

avatar
~AU
04.11.2018 23:28

Panie Konradzie gratuluję panu zwycięstwa. Dostał Pan od społeczeństwa bardzo duży kredyt zaufania (wg mnie nie należał się Panu) , ale społeczeństwo tak bardzo nie chciało Czopka, że nie miał Pan najmniejszego problemu ze zwycięstwem. Ale wierzę w Pana , jest pan młodym człowiekiem który ma dużo zapału do pracy. Proszę tylko dla naszego miasta o dobrą współpracę z władzami powiatowymi i rządowymi. Jeżeli będzie pan głosił poglądy żałosnego Pana Schetyny lub KOD-u to na drugą kadencję nie będzie miał Pan żadnych szans. Tylko zgoda może zbudować nasze miasto. To jest takie proste ale do tej pory nikt z samorządowców tego nie rozumiał. Pozdrawiam i życzę Panu sukcesu .

avatar
~Poparzony władzą
04.11.2018 23:35

Życie płata różne figle. Niektóre są bardzo bolesne. Taki oto figiel, pomimo "poparcia" PiS, dotknął dawnego burmistrza Czopka. Zastanawiam się czy ten człowiek naprawdę myślał, że jego styl odnoszenia się do ludzi jest bezkarny? Ileż trzeba mieć w sobie pychy, aby tak sądzić? Wie Pan ile osób przez Pana płakało, ilu osobom skomplikowal Pan życie? Niech Pan zatem nie liczy teraz na życzliwe gesty. Ludzie nie zapominają. Specjalnie dla Pana taka inna wersja powiedzenia, że fortuna kołem się toczy. Brzmi tak, i to Pan powinien sobie to powiedzieć ze zrozumieniem tekstu - FORTUNA TOCZY SIĘ KOŁEM, POD KOŁEM TO POJĄŁEM. To takie proste, Panie Doktorze Czopek...

avatar
~Już nie-kol. ....
04.11.2018 23:36

Miłosz!, a nie mówiłam...cyt. ....."miałeś chamie złoty róg.....jeno został ci się sznur ......" ....., i po co był ci ten ostentacyjny Cynizm - Obłuda - Fałsz ???, - po co ci było to "kupczenie" w II Turze z tzw. przegranymi z I Tury...???, - jakie to głupie, jakie mało profesjonalne, wręcz na poziomie "Małego Kazia", tak "Małego Kazia", bowiem w takim stylu przegrałeś bo zawierzyłeś nie życzliwym ci osobą tylko wielce przegranym z I Tury tych wyborów, w myśl powiedzenia .....Kto z kim przystaje takim się staje....., TAK STAŁEŚ SIĘ WIELKIM PRZEGRANYM TAK JAK TWOI KOALICJANCI Z I TURY !!!!!!. Hej ..hej M.Cz. !!!!!!

avatar
~Mx
04.11.2018 23:49

Miejmy nadzieję, że nowy burmistrz tak jak obiecał poprze Nas, młodzież. Dotychczasowe władze, które utworzyły klub młodzieżowy z którego to tak naprawdę aktualnie dysponuje tylko i wyłącznie orkiestra nic nam nie dały. Nie ma nic satysfakcjonującego, co przyciągnie młodych ludzi, by wyrwać ich od codzienności, aby znaleźć rozwiązanie, rozrywkę. Mam nadzieję że Pan Dawid, mój sąsiad, a przede wszystkim młody chłopak, pomoże nam młodzieży w walce o zorganizowanie miejsca abyśmy mogli spotykać się bez granic z rówieśnikami i nie tylko. Cieszę się, że mogłam oddać swój głos popierając Pana Antkowiaka i jego młody zespół, który mam nadzieję że pomoże przede wszystkim młodzieży. Powodzenia!

avatar
~pani
08.11.2018 10:14

miejmy nadzieje, iż Pan Konrad Antkowiak nie będzie sterowany przez Pana M.Krasnego jak również nie obstawi się ludźmi którzy afiszowali się wokół Pana czarno widze przyszłość Wschowy nic dobrego nie czeka mieszkanców marazm i "wojenka"

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl