TworzymyGłos Regionu

reklama

Oświadczenie KWW Konrad Antkowiak
obrazek

Przedstawiamy oświadczenie Pełnomocnika KWW Konrad Antkowiak, które wpłynęło do redakcji Głosu Regionu jako odpowiedź na konferencję prasową  Prawa i Sprawiedliwości z dnia 27 pażdziernika br.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~ABC
30.10.2018 13:56

Jak pisałem tak jest...(...)

avatar
~Widziałem
30.10.2018 14:29

Klasyczny Czopek. Ponad 6 tys głosów przeciw jego stowarzyszeniu, a ten ciągle zadowolony. Mam jedno pytanie do tego wywiadu. Pan Czopek był w czasie nagrywania tego wywiadu w pracy czy wziął urlop ? Po za tym wiceburmistrz, którzy opowiada, że gmina nie może w powiatem współpracować ? Żenada. I wizja Czopka jako spoiwa mieszkańców ? HAHAHAHAHA

avatar
~DO/zzz
30.10.2018 14:35

O jakim parciu ty człowieku mówisz?...., a kto zakłada przedwyborcze pseudo koalicję i to z kim ?, z PiSem i emerytem i jak głośno inni potwierdzają nawet ze Zwyczajnymi ???. A jak wiadomo z informacji typu "podziemie wyborcze" to Czopek stanowisko vice Burmistrza obiecał już wcześniej swojemu kol. z Głogowa panu Darkowi - za jego wierność i oddanie w ostatnich 4 latach ich rządów w Merostwie !!!!!. Pytanie: - kto kogo tu wykorzystuje?, i kto to z was ma parcie na rządzenie ???. Piszący - bo piszący ZZZ !!!

avatar
~analiza
30.10.2018 14:37

Potwierdzają się w komentarzach słowa posła: Czopek prowadzi kampanię bez obrażania i nienawiści.... Panie pośle co pan na to?

avatar
~PARAGRAF2!
30.10.2018 15:26

Pewien forumowicz wykazał się wielka odwaga cywilną i przekazał nam informację o nieprawidłowościach jakie panują w Spółce Komunalnej z udziałem i za je przyzwoleniem nie jakiej pani Prezes Janik !!!. Po pierwsze - moje wielkie uznanie dla tego forumowicza "@ Obywatel" !!!. Jak już zaznaczyłem jedyny który na tym forum wykazał się wielką odwagą !!!. A! - co robią TROLLE kandydata Czopka i jego koalicjantów, którzy w nazwie swojej partii mają "Prawo", "Sprawiedliwość" , udają, że tego nie widzą i nie czytają ???, to są ci Prawi mieszkańcy i wyborcy - wcześniej kandydata emeryta, a obecnie kandydata Czopka !!!. W dalszym ciągu jak gdyby NIC się nie stało piszą DYRDYMAŁY WIELKIEJ PAŁY o Pany Antkowiaku !!!. Ja jako ten uczciwy człowiek i wyborca Wschowy postanawiam tym panom i paniom od kandydata Czopka, partii PiS i ich byłego kandydata emeryta mundurowego jak również tych od Zwyczajnych i Giezka przypomnieć jeszcze raz te wpisy : 1/ 29.10.2018 r, godz. 22;16 - forumowicz "@Obywatel" dot. nieprawidłowości w SK z udziałem Prezes Janik, 2/ 30.10.2018 r, godz. 10;25 - forumowicz Do @ Obserwator", również dot. nieprawidłowości w SK, 3/ 30.10.2018 r. godz. 8;04 - forumowicz hehe", dalsze potwierdzenia tych nieprawidłowości w SK. Szanowny kandydacie Czopek, kiedy będzie reakcja i komentarz do tych zarzutów ???, nie wstyd pan z uwagi na brak pana i pani Patalas jako Burmistrz reakcji co do tych zarzutów w waszej FIRMIE ????. Panie pośle Ast pytam pana jako prawnika i jako głównego koalicjanta pana Czopka, a kiedy będzie pana reakcja w tej sprawie ????, tego już dalej nie da się zamieść po DYWAN ????. Czekamy na waszą męską decyzję w tej sprawie, proszę nie chować się za spódniczkami kobiet ze SK ???????

avatar
~Obywatel
30.10.2018 15:43

antkowiacy żadnej okazji ws poprawnej polszczyzny nie przepuszczą, żeby innym dokopać. Ale oczywiście wy prowadzicie "kampanie dobroci i miłosierdzia"... Kpina. Czemu robicie z siebie specjalistów w tym temacie? Dyplomy doktoranckie czy chociaż magisterke z polonistyki macie? Skupmy się na merytorycznych komentarzach.

avatar
~szlichta
30.10.2018 16:09

a co slychac w szlichcie czy juz pani Ela R.burmistrzowa pogodzila sie z przegrana,? /powodzenia w nowej roli -emerytki/ jak dobze ze zalozyla pani klub seniora

avatar
~Miastowy ,się ma
30.10.2018 17:30

Ale tu misz masz ? :)))) Nie chce mi się tego czytać nawet szkoda czasu i tak się nic nie zmieni we Wschowie ??

avatar
~Jacek
30.10.2018 17:39

Panie Konradzie, dlaczego nie zaskarży Pan oszczerstw posła Asta w trybie wyborczym? Jeśli kłamie, dlaczego Pan to akceptuje?

avatar
~Były Wschowianin
30.10.2018 18:33

Tam gdzie ast i pislam wklada lapy w niwecz się zamienia Wschowianie nie dajcie się sekcie smoleńskiej i głosujcie na normalność

avatar
~Patriotą Wschowa
30.10.2018 21:45

Dziękuję w Tym miejscu Panu Antkowiakowi .po tym wpisie o katastrofie smoleńskiej gdzie zginęło prawie 100 osób widzę że nie mamy o czym rozmawiać nawet gdy zostanie Pan radnym . Tu już nie chodzi o PIS czy nie ! zginął Prezydent i jego żona . Ten wpis świadczy o braku szacunku dla zmarłych i tych co czczą ich pamięć . W naszym środowisku patriotów już Pan nie masz poparcia . A do Pana Wschowianina powiem jedno abyś nie musiał człowieku być świadkiem tragedii we własnej rodzinie !!!!!!!

avatar
~wybory
30.10.2018 19:20

Każdy chce zostać burmistrzem, i przypomina o Wschowie jak są wybory i mają plan jak zapewnić dobrobyt mieszkańcom, i rozwój miastu . Tak naprawdę chodzi o stanowiska i ile można zarobić w czasie kadencji. Bez względu ,kto będzie rządził ? To nic się nie zmieni.Wyborca żyje nadzieją od wyborów do wyborów i tak upływa jego życie. Zawsze się mówi wyborcom to co chcą usłyszeć , to jest polityka.

avatar
~Leon Guzewicz
30.10.2018 19:44

Ludzie! Dajcie spokój tym bzdurnym komentarzom. Dla dobra Wschowa mniejszym złem będzie wybór na Burmistrza Pana Miłosza Czopka. Bądźmy realistami - PiS rządzi i jakiś czas będzie decydował o wielu sprawach życia codziennego Polaków. Tym samym nas mieszkańców miasta i gminy Wschowy. Miłosz Czopek ma za sobą jedną kadencję "rządów" mniej lub bardziej udanych. Myślę, że ta nauka nie pójdzie na marne a Pan poseł jako polityk partii rządzącej też będzie się chciał wykazać przed swym pryncypałem ze swych poczynań i zacznie wreszcie zabiegać o coś dla Wschowy. A mając do pomocy swą partyjną koleżankę (rodowitą wschowiankę) my wschowianie możemy coś na tym ugrać. Jednak bez względu na wynik wyborów pamiętajcie Państwo Radni ( zarówno powiatowi jak i gminni), że być Radnym to nie praca czy przywilej to służba. Służba dla całej społeczności lokalnej. Nie tylko dla kolesi, znajomych i ich rodzin. Uprawianie polityki zostawmy tym którzy się na niej mniej lub więcej znają. Wy dbajcie o nas waszych wyborców, naszej małej ojczyzny - Wschowy

avatar
~do Leon Guzewicz
30.10.2018 23:21

Panie L Guzewicz pleciesz pan wielkie bzdury . Wschowę już dawno olali ci posłowie z Pis u Oni tylko zabiegają o głosy ludzi a nie o ich dobro . Panie co oni dobrego w ogóle zrobili dla swojego miasta ? . Jak na razie to zrobili taki ferment że wszyscy ze wszystkimi się kłócą na różnego rodzaju portalach . A sam Czopek co niby takiego zrobił że pan namawiasz ludzi dla świętego spokoju mamy głosować na niego . Czy pan nie widzi i jest ślepy że miasto się cofa w rozwoju . ilu przedsiębiorców jeszcze działa w mieście ? , ile to zakładów pracy stworzono w tym mieście aby młodzi zostali i pracowali tutaj ? .Panie pan chyba jest głuchy i zarazem ślepy nie widząc i nie słysząc co ludzie gadają i piszą na temat zatrudnieniu swoich rodzin ,pociotków i znajomych królika . To my mamy głosować na takiego skorumpowanego burmistrza kiedy pod bokiem jest inny spokojny i nie skorumpowany i co najważniejsze ma inne myślenie i pomysł jak wyciągnąć to miasto z marazmu i je ożywić . Szlichtyngowa podjęła już trafną decyzję mimo że ci sami posłowie pis u zabiegali o dotychczasową burmistrz .

avatar
~Do Pana Konrada
30.10.2018 22:35

Myślę, że i tak za późno zaczął Pan kampanię wyborczą. Jest Pan mało znaną osobą, no był mało znaną. Pamiętam, że Pani Patalas to chyba co najmniej z pol roku wcześniej wioski objeżdżała i prowadziła kampanię.

avatar
~ramzes
30.10.2018 22:44

gliski i czopek musza wygrać

avatar
~ANTKOWIAK =Prawda ?
31.10.2018 00:17

Popisy swego bajkopisarstwa Antkowiak dawał już we Wrocku np ten fragment z Gazety Wrocławskiej "Chociaż Konrad Antkowiak, rzecznik spółki MPWiK, zapewnia, że do końca 2015 roku zostanie skanalizowanych 99 proc. obszarów miasta to ulic Skoczylasa, Promenada i Stroma to nie dotyczy. Inwestycje są tam planowane dopiero w latach 2017-2022." " Kilka minut przed godziną 9 dostaliśmy zgłoszenie od pogotowia, że mężczyzna został przygnieciony dwumetrową szafą podczas pracy. W wyniku odniesionych obrażeń pracownik zmarł - informuje nadkom. Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji (http://www.tvn24.pl)- Nie był to jednak nasz pracownik, a robotnik, który prowadził w naszym zakładzie prace remontowe - wyjaśnia Konrad Antkowiak, rzecznik MPWiK. (http://www.tvn24.pl)" To on był rzecznikiem, a nie budował infrastrukturę we wrocławiu na "wszystkich szczeblach samorządu". No teraz naprawdę on jest już ktoś bo jako rzeczni ma swojego rzecznika Sobczaka czy jak mu tam.

avatar
~do Analityk=Prawda?
31.10.2018 08:18

Panie Analityk wynika z tego że Antkowiak pracował i przyczyniał się do rozwoju Wrocławia a Czopek niestety płacił wysokie kary zasądzone przez różnego rodzaje sądy . Sanepid też się dołożył kary na burmistrzów . Nie ważne kim się jest w firmie ważne aby ta firma dobrze funkcjonowała i przyczyniała się do rozwoju miasta co niestety nie można to powiedzieć o obecnym burmistrzu i jego zastępcy Czopka . Ci niestety generowali nie dobro dla miasta lecz kary finansowe co niestety my społeczeństwo musieliśmy zapłacić kosztem innych inwestycji w mieście . I to jest niepodważalna prawda o naszym burmistrzu i jego zastępcy .

avatar
~antyAntkowiak
31.10.2018 10:50

Prawda boli. Doświadczenie waszego idola i kandydata to pisanie notatek na temat pęknietej rury i robienie prezentacji. Niech sobie każdy stanie przed lustrem i odpowie na pytanie: czy jakbym był rzecznikiem prasowym w firmie X, to czy mógłbym przypisywać sobie sukcesy tej firmy jako swoje? Czy na przykład Beata Mazurek może powiedzieć że jest współautorką 500+? Możecie tutaj wypisywać peany na temat swojego kandydata z pudełka, ale odpowiedzcie sami sobie z ręką na sercu. Ja nie zgadzam się żeby burmistrzem został człowiek który całą kampanię porusza sie w strefie niedomówień i półprawdy. To już nawet Grabka miał więcej wiedzy do objecia stanowiska niz Antkowiak.

avatar
~DO-Antkowiak=Prawda!
31.10.2018 08:01

Kim ty człowieku jesteś, ze próbujesz zaistnieć tak prostackim wpisem nie mającym nic wspólnego z naszym rejonem??, do jakie stopnia czopkiści się jeszcze posuną aby oczerniać Pana Antkowiaka?, dwie, a może trzy ekipy ponoć dogadały się ze sobą, mam tu na myśli : Czopkistów, pisowców, Zwyczajnych i kto wie kogo publicznie jeszcze pozyskali - publicznie , bowiem w realu sympatycy pisowców i zwyczajnych są tom ich pseudo koalicja z Czopkiem zniesmaczeni !!!!!. Nie wierzą w dobre i uczciwe inicjatywy Czopka, który w życiu samorządowym już nie jednego wykiwał !?. Czopek dla pozyskania koryta dla siebie jest gotów vice Burmistrza zaoferować Giezkowi!?, Taki On jest facet hej ...hej do przodu !!!!. No wręcz człowiek do wszystkiego od Krakowiaka do Koła Gospodyń Wiejskich !!!. Prawda jest taka, że nasz Prawdziwy Kandydat Pan Antkowiak Jest ten jeden i jedyny !!!!!

avatar
~smiechNaSali
31.10.2018 11:25

Probka tworczosci fanów Konrada Antkowiaka: "Prawda jest taka, że nasz Prawdziwy Kandydat Pan Antkowiak Jest ten jeden i jedyny !!!!!" Płaczę ze śmiechu. Jaka agencja PR płaci za takie wzniosłe wpisy? Chętnie się zatrudnię.

avatar
~do smiechNaSali
31.10.2018 13:03

Ale to przecież nie ma znaczenia że za kandydatem Antkowiakiem nie stoi nic poza frazesami i skompromitowanym zapleczem. Najważniejsze że chodził do szkoły z panem Totoszko. Co tam racjonalne argumenty i wiedza. Najważniejszy ładny profil na FB. I broń boże unikać debaty jak w TV Master bo jeszcze się okaże jakie banały się plecie.

avatar
~To fakt
31.10.2018 09:47

Przecież to fakt, ze Pan Konrad Antkowiak był rzecznikiem, a rzecznik najczęściej musi tłumaczyć tych, co sami osobiście nie chce się tłumaczyć. Czy to doświadczenie jest takie super, aby być dobrym burmistrzem?

avatar
~do To fakt
31.10.2018 10:56

No właśnie, Antkowiak może zostać rzecznikiem prasowym burmistrza, na tyle mu kompetencji wystarczy. No ale przeciez... wtedy musialby na burmistrza oficjalnie kandydowac ktorys ze starych, skompromitowanych juz dziadkow stojacych za tą słomiana kandydaturą. No i wiadomo, rzecznik prasowy nie zarabia tyle co burmistrz.

avatar
~wschowa
31.10.2018 10:29

jak na elce pisze p Ula w dzisiejszej Gazecie Lubuskiej są trzy pytania na które odpowiadają kandydaci.

avatar
~@wschowa
31.10.2018 11:16

Niestety trzy pytania na które pan Antkowiak odpowiada ogólnikowo i wymijająco - dokładnie tak samo jak robił to elce. Szkoda bo mógł powiedzieć w końcu coś rzeczowego i nieoderwanego od rzeczywistości. A tak tylko potwierdził obawy że najwyrażniej próbuje zgarnąć stanowisko o którego sprawowaniu nie ma bladego pojęcia. Nomen omen jako rzecznik prasowy powinien blyszczec w mediach i debatach, ale nawet tego nie potrafi.

avatar
~Ja do Antkowiaka
31.10.2018 11:38

Panie Antkowiak. Jak to jest, proszę wyjaśnić ludziom? Mówi pan w dzisiejszej gazetce, że prowadzi działalność gospodarczą w Osowej Sieni. Sprawdziłem i okazuje się że działalność zawieszona w lutym tego roku po niecałych 2 latach jej prowadzenia,jak w takim razie pan ją obecnie prowadzi? Jako szara strefa? Jak ma pan zarządzać gminą przez co najmniej 5 lat jak ciężko panu podołać jednoosobowej firmie po kilkunastu miesiącach jej prowadzenia.I jeszcze jedna sprawa odnośnie miejsca zamieszkania, skoro mieszka pan w osowej sieni to dlaczego odbiera pan listy we Wrocławiu? Proszę nie mylić zamieszkanie z zameldowaniem bo to dwa różne pojęcia. Źródło informacji CEIDG.

avatar
~antyAntkowiak
31.10.2018 13:15

Przecież Antkowiak wg biuletynu informacji publicznej pracuje w biurze, w konkretnym nawet pokoju i ma przypisany numer telefonu z wroclawskim prefixem. Wychodzi z tego ze albo w organizacjach publicznych zaczeto pozwalac szeregowym pracownikom pracowac zdalnie (nie slyszalem o takim przypadku nigdy - takie przywileje rzadko przysluguja nawet dyrektorom) Druga opcja to taka ze pan Antkowiak za kazdym razem dojezdza do Wroclawia. Niech sobie kazdy przemysli co tu brzmi wiarygodnie.

avatar
~Do pana Ziemka
31.10.2018 13:22

W tej samej dzisiejszej gazetce wskazuje pan Ziemek na kwestię dotyczącą dwóch tabelek cyt. ,,Większość spłaty zadłużenia została odroczona w czasie, widać znaczący wzrost spłaty w roku 2019, w myśl zasady nasza kadencja się kończy niech inni się martwią" nie wiem o co za bardzo chodzi ale w jednej i drugiej tabelce są w tym roku 2019 te same wartości podane a dokładniej 3 000 000, 00. Proszę się odnieść do tego i mnie oświecić bo ja tu w tym miejscu dokładnie o czym pan wskazuje nie widzę żadnego ,,znaczącego wzrostu" ja poprostu nie widzę żadnego wzrostu w tym miejscu. No chyba że dwie tabele są w innych walutach to z góry przepraszam.

avatar
~Kłamać trza umieć
31.10.2018 14:00

Mam tą gazetkę przed sobą i tam wyraźnie jest napisane, że pan Antkowiak ma firmę zarejestrowaną w Osowej Sieni. Jeśli pan sprawdził CEIDG, to pan wie, że firma jest zarejestrowana w Osowej Sieni. W którym miejscu tego wydawnictwa Pan Antkowiak twierdzi, że prowadzi tą firmę obecnie ? Jaka szara strefa ? Skoro prawie dwa lata temu zarejestrował tą firmę w Osowej Sieni, to śmiem twierdzić, że dłużej jest związany z gminą Wschowa niż pan Czopkek gdy wrócił do Polski z RFN.

avatar
~Do antyAntkowiak
31.10.2018 14:08

Powiem tak. Pan Antkowiak jest skromną osobą ponieważ nie powiedział swoim wyborcom o tym że ze względu na częste spóźnienia do pracy we Wrocławiu musiał tę prace często zmieniać, spowodowane to było brakiem dobrej komunikacji z Osowej sieni, jako dobry menadżer zbudował drogę S5 Leszno-Wrocław, w planach ma autostradę do Leszna z Osowej sieni ale to dopiero jak jego syn zostanie burmistrzem. Wiem co mówię widziałem zdjęcie pana Antkowiaka jak stoi na podwójnej ciągłej lini na drodze którą napewno też zbudował, bo inaczej za takie coś grozi mandat, ja raz widziałem jak za wejście nie po pasach we wschowie dostała osoba niepełnosprawna 50pln, a za podwójną ciągłą stojąc na środku i pozując do zdjęć to chyba by aresztowali zwykłego człowieka.

avatar
~Aleksander Ziemek
31.10.2018 14:22

Dzień dobry, z chęcią odpowiem komentatorowi "Do pana Ziemka". Przepraszam za błąd, jednak zdecydowany wzrost jest dopiero od 2020 roku :) ale cieszę się wnikliwą analizą tekstu :) pozwolę sobie także na zadanie Panu/Pani pytania: Czy mój błąd zmienia sens twierdzenia, że spłata została odsunięta w czasie? :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników :)

avatar
~Do kłamać trza umieć
31.10.2018 15:52

Powiem tak. Pan Antkowiak mówiąc że mieszka i ma zarejestrowaną firmę w Osowej sieni jawnie wprowadza ludzi w błąd, ponieważ dla wielu ludzi mieszkać tzn. Przebywać tam na codzień a nie od święta, a samo wskazanie że korespondencja ma trafiać do Wrocławia obrazuje że tam mieszka a nie w Osowej sieni, bo gdyby chociaż raz na tydzień się pojawiał w naszej gminie to bez problemu z tą korespondencją by się zapoznał. Znam ludzi którzy wyjechali do Anglii, Niemiec, Francji, Usa i innych wiele lat temu ze Wschowy i są tu dalej zameldowani, ale mieszkają tam, więc też według pana mieszkają tutaj czy tylko są zameldowani? Druga sprawa, skoro Pan Antkowiak informuje że ma zarejestrowaną działalność w Osowej sieni to dla większości ludzi ta informacja jest jednoznaczna z prowadzeniem tej działalności, ponieważ trzeźwo myślący człowiek nie informował by publiczności o czymś co nie funkcjonuje. To tak jakby np.ktoś zarejestrował firmę budowlaną i na drugi dzień ją zawiesił nie robiąc nic, następnie mówił i chwalił się że ma firmę budowlaną, ma ale czysto teoretyczną jak dla mnie. Trzecia sprawa to w moim odczuciu jakiś żart z pana strony? dwa lata dla pana jest więcej niż choćby 4 lata kadencji jako viceburmistrz? O tym że o stanowisko burmistrza starał się już wiele lat wcześniej mieszkając tutaj nie wspomnę. O czym pan pisze bo nieogarniam tego? Zapytam z ciekawości co miał pan z lekcji matematyki w pierwszej klasie podstawówki? Ostatnia sprawa to pytanie o szarą strefę było w formie zapytania do pana Antkowiaka, ponieważ ja czytając jego wypowiedź że ma zarejestrowaną firmę w Osowej sieni odbieram to tak że jest lokalnym przedsiębiorcą i ją prowadzi, skoro ma ją zawieszoną, a załóżmy że nadal prowadzi to jest to dla mnie nic innego jak szara strefa. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

avatar
~Do pana Ziemka
31.10.2018 16:32

Reszta zgadza się co pan napisał ale chciałbym dowiedzieć się także od pana czy takie ruchy z przesunięciami nie były także przy poprzedniej władzy gdy zbliżały się kolejne wybory. Po prostu chcę mieć pełny obraz zachowawczy władz wschowy. Czy poprostu tak jest teraz czy było zawsze. Pozdrawiam.

avatar
~Do pana Ziemka
31.10.2018 18:43

Czy w przypadku objecia funkcji radnego zrezygnuje Pan z posady jako dziennikarz? To pytanie nurtuje prawdopodobnie wielu potencjalnych wyborców i ja też przed druga tura wolalbym wiedzieć.

avatar
~Aleksander Ziemek
31.10.2018 20:13

1. Przesunięcia nie miały miejsca przed wyborami, tylko w środku kadencji, tak by w latach swojego rządzenia uniknąć wykupu obligacji :) 2. W odpowiedzi zapytam tylko w czym praca dziennikarza przeskadza w spelnianiu funkcji radnego? :) uważa Pan/Pani że bie będę podlegał ocenie mieszkańców, czy że będę starał sie cos przemilczec? :) mam nadzieje ze, nie tylko w czasie kampani, widac iz nie boje sie pytan i odpowiedzi, chociaż bez problemu moglbym to już teraz "wyciszyc" :) a w razie czego zawsze mamy obiektywna prase pewnego stowarzyszenia... ;)

avatar
~do pana Ziemka
31.10.2018 23:19

Oodnośnie rezygnazji,ja akurat inaczej pojmuję dziennikarską obiektywność, która powinna być chyba głównym atutem każdego dziennikarza (obok warsztatu). Prawdę mówiąc jestem na minus zaskoczony, że nie rozumie Pan jak funkcja radnego miałaby się gryźć z mandatem radnego. Zresztą w kwestii obiektywności ostatnie zdanie pańskiej odpowiedzi jest niepotrzebne i wskazuje że nie jest Pan obiektywny (i żeby nie było-uważam że wspomniana gazetka to rynsztok). Niemniej dziękuję za odpowiedź.

avatar
~Do pana Ziemka
02.11.2018 11:46

W celu wyjaśnienia oświadczam że pytanie odnośnie czy będzie pan pełnił funkcję obecną i jednocześnie czy będzie pan radnym oraz kolejny wpis odnośnie pana rezygnacji i dziennikarskiej obiektywności nie pochodzi ode mnie, chodzi o wpisy z dnia 31.10.2018 18:43 i 31.10.2018 23:19 podpisane Do pana ziemka. Ktoś się tak samo podpisał albo pan sam zadał sobie to pytanie, tego niewiem. Także proszę o ewentualne odpowiedzi osobno do każdego komentarza a nie łączenia ich w jednym komentarzu.Dla mnie i dla czytających ma to znaczenie. Pozdrawiam.

avatar
~Zaskoczony
31.10.2018 11:43

Panie Konradzie zacytuję Pana słowa . Demokracja wymaga demokratycznej świadomości .Dopuszcza wielogłos , różnorodność ,otwartość . Umysł zamknięty nie może być demokratyczny . Moje pytanie brzmi czy jest Pan otwarty na różnorodność - czyli LGBT ??????

avatar
~PiotrRo
31.10.2018 13:53

Z każdym takim prymitywnym wpisem rosną szansę Pana Antkowiaka. A do Czopkistów mam pytanie. Mi ło wam było jak o Patalas rozpowiadano przed wyborami, że jest (...) ? Opamiętajcie się

avatar
~Do Piotr Ro
31.10.2018 15:25

Gdybyś widział to co ja widzę byłbyś mądrzejszy ja nie Łapię Pana Antkowiaka za słowa ani nic nie dopisuję to są jego słowa ! Ciekawi mnie też komu poleca książki o Islamie ? Taki z niego katolik który sypie wersami z pisma świętego ! Reporter wojenny ? A z jakiej stacji ? Pan Antkowiak nie jest z PO ? Nie pytaj o więcej sam się dowiedzieć

avatar
~Do ,,Do pana Ziemka'
02.11.2018 12:34

A pan myśli ,że jak pan Ziemek zostanie radnym to rzuci pracę ?? Co z pana za człowiek ?? Rozumiem ,że zagorzały ..czopkowiec. Nie przeszkadzało to panu ,że wiceburmistrz był ( i jest) cały czas związany ze stowarzyszeniem SOS , przez cały czas kierował wydawaną gazet ,,Nasz samorząd itd.. ,pisał teksty a na panu Ziemku niemal wymusza porzucenie pracy w razie objęcia funkcji radnego ? Rzucił się pan na pana Ziemka jak hiena ,bo już nie ma argumentów.Przecież pan Ziemek może pisać artykuły informacyjne .Nie musi pisać felietonów politycznych.W pana ciasnym umyśle jednak chyba to się nie mieści. albo atakuje pan byle atakować.

avatar
~ABC
31.10.2018 11:55

Gazeta Antkowiaka kto widział ha ha ha ha , Panie Antkowiak pokaż mi Pan gdzie wyczytałeś że istnieje Narodowy Program Budowy Dróg Lokalnych.... powiedz z jak pozyskasz pozostałą kwotę na wkład własny przy boiskach które chcesz zbudować. DWA zastanowiłeś się i ROZEZNAŁEŚ się czy w ogóle będziesz miał ziemię pod boiska. ??? Jako zwykły mieszkaniec jestem wstanie od razu stanąć z Tobą do debaty i pokonać Ciebie na każdym szczeblu.... SŁABY JESTEŚ...

avatar
~do ABC
31.10.2018 13:08

No nie bądź taki niedobry dla kandydata. On na pewno te pomysły skonsultował z każdym ekspertem na świecie. Z tego samego powodu unika debaty z Czopkiem - nie daj boże by go przycisnęli o jakieś konkrety i trzeba by było wrócić do Wrocławia.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl