TworzymyGłos Regionu

reklama

Oświadczenie KWW Konrad Antkowiak
obrazek

Przedstawiamy oświadczenie Pełnomocnika KWW Konrad Antkowiak, które wpłynęło do redakcji Głosu Regionu jako odpowiedź na konferencję prasową  Prawa i Sprawiedliwości z dnia 27 pażdziernika br.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Do-coś tam "A1"?
29.10.2018 19:26

To zaczyna u was mieć już oznaki pewnej choroby wymaganej niezwłocznej interwencji specjalisty od chorób "głowy" ?. "maniackie-debatwizje" !. Debata z człowiekiem z pod hasła "Grabieżcy"....."porozumienie emeryt - dr"...."czarne to białe, białe to czarne".... to strata czasu!. A!, tak na poważnie, kiedy vice Burmistrz pracuje jak tak ciągle z kimś debatuje?, kto za niego w Merostwie zadania dla miasta i gminy realizuje?, to nie rząd pisu, który w trakcie kampanii po całym kraju "szusuje"!!!

avatar
~A1
29.10.2018 21:23

To ty forumowiczu " Do-coś tam "A1"? " powinieneś udać się do lekarza specjalizującego się w chorobach psychicznych. Nie obrażaj innych jeśli sam chcesz być poważnie traktowany. Stratą czasu dla ciebie byłaby możliwość przekonania mieszkańców do siebie?? Widmo porażki w oczy zagląda, że boicie się jakiejkolwiek interakcji?

avatar
~Do Pana Antkowiaka
30.10.2018 06:11

Boicie się tej debaty jak święconej wody !! Bo ukrywacie że Pan Antkowiak jest z PO !!! Połowa ludzi by wam odeszła od głosowania po tych wszystkich AFERACH !!! Kogo chowacie ? Przyjaciela KODU !!!! I Obywateli RP !!! Chcecie nam tych wariatów do Wschowy sprowadzić !!!! Może następny krok to imigranci ? Już w większych miastach jest zamysł PO i N aby samorządy przyjmowały imigrantów bez zgody Rządu !! Takie jest totalne PO !!!!

avatar
~Do do Pana Antkowiaka
30.10.2018 08:04

Więcej takich komentarzy proszę. Zwiększają one tylko szansę pana Konrada. Ale proszę mi opowiedzieć jak samorządy mogą przyjmować imigrantów bez zgody Rządu. Czekam

avatar
~Obserwator
29.10.2018 20:13

Szczera prawda. Jeżeli nie przerwiemy pasma niepowodzeń p. Danuty Patalas i wybierzemy p. Czopka to nadal wschowa bedzie tonac w ukladach a pracownicy spolki beda zwalniani za byle co chyba ze ktos bedzie znajomym p. JANIK i bedzie jezdzil po alkoholu sluzbowym autem bez zadnych konsekwencji

avatar
~debata
29.10.2018 20:21

Debaty nie ma, bo Czopek już złożył sprawozdanie na ostatnich debatach ( nie zrozumiał chyba że debata to nie sprawozdanie z działalności) i teraz już nie ma o czym opowiadać. To czopek nie chce debaty bo boi się ze jego kłamstwa wyjdą na jaw.

avatar
~ABC
29.10.2018 21:41

O ile mi wiadomo, to dziś była pierwsza debata, chyba w TV Mas... Na którą Antkowiak nawet nie raczył odpowiedzieć czy raczy być obecny. Jutro się okaże zapewne

avatar
~Rudy
29.10.2018 21:07

A ja i tak jestem za PiSem

avatar
~No Rudy
30.10.2018 07:03

To nie bardzo masz za kim zagłosować...

avatar
~Taa
30.10.2018 10:31

No właśnie no to nie masz na kogo głosować chyba że tak jak partia karze a nie jak sumienie.

avatar
~Debata
29.10.2018 21:45

Jeżeli Pan Antkowiak to taki samorządowiec zasłużony to dlaczego odmawia debaty ? Chyba jest doświadczony skoro już Wrocław zaliczył i klub Śląsk - Wrocław ? Pewnie z tej ostatniej będzie brał doświadczenie najbardziej ? Zacznijcie szukać w internecie tego nie da się wymazać zawsze zostają ślady !

avatar
~@ Obserwator
29.10.2018 22:16

W punkt. Jeden bardzo bliski pracownik jeździ po pijaku za wiedzą Marzenki służbowym samochodem, drugi bardzo bliski pracownik robi jej zakupy, trzeci bardzo bliski pracownik kładzie jej płytki w łazience a czwarta pracowniczka biurowa została przez Marzenkę przymuszona i sprząta jej mieszkanie. Prywatny folwark, wykorzystywanie władzy i zamordyzm. Takie rządy (...).

avatar
~Do @ Obserwator
30.10.2018 10:25

Przecież to nie wszystkie przewinienia tej " genialnej " szefowej S.K . Tam są inne (...) . miedzy innymi " spotkania wigilijne " w Hubertusie . Ciekaw jestem czy zapłaciła S.K podatek od tej imprezy bo tam uczestniczyli osoby nie związani bezpośrednio ze spółką i z dawanych im " upominków " . Ci obdarowani i uczestniczący w tym spotkaniu z mocy prawa finansowego powinni bezzwłocznie zapłacić od tego podatek . Ciekawe czy zapłaciła ta S.K . Następna sprawa prokurent aby go kupić przez S.K i żeby on tak tańczył jak mu zagra sam Czopek i świecił swoją osobą różne wybiegi S.K kupiono od jego firmy którą ten prokurent posiada zaraz przy spółce wszystko co związane z rurami zaworami i innymi akcesoriami . Nie patrzono przy tym czy są potrzebne czy nie są potrzebne na zakładzie . Przecież oni walczą o własną skórę tak Czopek jak ta Janik . Jak przegrają to prokurator i izba skarbowa będzie miała dużo pracy do wykonania . A cała rodzinka która jest zatrudniona w tej spółce co robi w czasie pracy , najczęściej jest opodal tej spółki w domu a drugi ogląda TV w stróżówce . A inni swoi rozbiegani po mieście załatwiają ciemne interesy swojego przełożonego , jednym słowem firma prywatna zrobiła się z tej spółki .

avatar
~DO-Debata...
29.10.2018 23:13

Ta wasza "DEBATA" to pic na wodę!, wy po prostu nie potraficie nic innego napisać, ani wymyślić !!!!. Kazali wam pisać to piszecie: ile wlezie ...aby wykonać zadanie swojego ps. "wodza" !!!. Twój kandydat jak widać po wpisie = @Obserwator= zamiast bawić się w kandydowanie na Burmistrza?, nie najpierw sprawdzi się jak vice Burmistrz w wykonywaniu swoich jeszcze obowiązków wobec nadzoru nad SK i sprawdzi swoją panią Prezes Spółki Komunalnej!!!. Bo to co tam pisze forumowicz jest po prostu "donosem obywatelskie" na - przypuszczalnie - zaistniałe tam przestępstwa, które wymagają niezwłocznej interwencji nie tylko jego, ale i Prokuratora !!!!!. Jutro z samego rana niech rusza z buta do SK ... to wymaga natychmiastowego sprawdzenia, łącznie z powołanie specjalnej komisji.....a jeśli nie on sam to po odczytaniu "donosu obywatelskiego" pana forumowicza "@Obserwator" powinien niezwłocznie ten fakt zgłosić do Prokuratury !!!!. To jest jego prawnym i służbowym obowiązkiem !!!!, Biuro KWW K. Antkowiaka powinno tego dopilnować - jak pan vice wywiązuje się ze swoich służbowych obowiązków !!!!!!

avatar
~Oj
29.10.2018 23:17

Ta Marzenka to cud jakiś że sami bliscy pracownicy i od zakupów i od kafelek w domu i od sprzątania i czego tam jeszcze... Jeden największy minus p. Czopka to Marzenka

avatar
~do Oj
30.10.2018 17:20

Przecież ta Marzenka nie ma żadnych ale to żadnych szans na to że po wyborach będzie nadal zasiadywać w S.K . Czy wygra Czopek czy wygra Antkowiak to i tak albo ją zahandluje Czopek i posadzi swojego lub tego co mu poparcie da czyli będzie musiał się podzielić stołkami . Jak Wygra Antkowiak to też wymieni tego geniusza od brutto i netto na normalnego który będzie miał wiedzę . Śmieszy mnie tylko ten baner wiszący na balkonie na ul Kościuszki popierającego Czopka . Ona doskonale zna Czopka i wie jaki ma charakter no ale jak koleżanka z ratusza kazała to ta usłużnie wykonuje . Jedno jest pewne że pracownicy S.K będą mieć satysfakcję że już niedługo pozbędą się tego nieudacznika i ciemiężyciela z tej spółki .

avatar
~Wyborca
30.10.2018 07:58

Gdyby Pan Antkowiak był szczery przyszedł by na debatę , skoro tego nie robi czuję brak zaufania , tym bardziej że go Nigdy ale to Nigdy w życiu nie widziałem , ani na jednej imprezie lokalnej !!!!! Z doświadczenia w tv najczęściej reklamuje się nam produkt który słabo się sprzedaje , to jest Pan Antkowiak !!! Kolejny produkt z Lidla który ładnie wygląda a jest felerny . Źle się zaczęły te wybory bo stawiałem na Pana Glińskiego myślę że skoro porozumieli się to DOBRY początek nowego rozdziału w Naszej Wschowie ! I to jest atut ! PIRIZUMIENIE !!!!! Bo tu większość będzie mogła decydować a nie mniejszość !!! Dlaczego Pan Antkowiak nie próbował porozumieć się z PIS bo ma zakaz ! Ktoś cały czas mówi w TV ! Nie ma na to naszej zgody !! I to jest Pan Grzegorz Schetyna ! Którego popierają Nowoczesna ,KOD , Obywatele RP i LGBT ! Chcecie mieć Tęczowe Piątki ? To właśnie popiera PO !!!

avatar
~Syndyk
30.10.2018 11:18

Sorry, ale za długi masz ten komentarz i za dużo w nim bełkotu by wprowadzić swoją propagandę. Ludzie lubią krótko i zwięźle. Pozwól, że ci pomogę: "JESTEM Z PIS I GŁOSUJĘ NA ANTKOWIAKA!!"

avatar
~do Wyborcy
31.10.2018 07:06

Panie Wyborca jak widzę po pańskim wpisie co panu siedzi na wątrobie to stwierdzam kategorycznie że to pan jest felerny a nie towar w Lidlu .

avatar
~hehe
30.10.2018 08:04

Folwark to mało do pracy przychodzić na 9 a pracować do 13 kazdy by chcial a potem do córci do Leszna i tyle ją widzieli.

avatar
~Aaa
30.10.2018 08:04

A ja glosuje na Czopka bo on mieszka we Wschowie. A Antkowiak we Wroclawiu to czemu tam nie startował w wyborach.

avatar
~be
30.10.2018 09:22

od kiedy Czopek mieszka we Wschowie? od 10 lat? bo wcześniej mieszkał w NRD

avatar
~Myto
30.10.2018 11:30

30% rodowitych wschowian, mieszka obecnie w innych miastach bądź za granicą. Każdy z nich wyjechał bo był do tego zmuszony! Czyli rozumiem, że każda z tych osób jeśli będzie chciała tu kiedykolwiek powrócić to waszym rozumowaniem, NIE BĘDZIE MOGŁA startować na burmistrza bądź do Rady Gminy?! Czopkiści, powiedzcie to chodź jednej z tych osób prosto w twarz! Ciekaw jestem ich reakcji... haha

avatar
~MW
30.10.2018 08:16

Bajki, bajki p. Tymińskiego A gdzie czarna teczka. Może niech ze Wschowy już deptak Wrocławia zacznie robić.

avatar
~Anivea
30.10.2018 11:51

Sorry, ale chyba pomyliłeś miasta. Tu Tymińskiego nie ma... Ale spokojnie, zawsze możesz pojechać go poszukać. Pamiętaj - autobus, odjeżdża każdego dnia! Pozdro! ;)

avatar
~Mieszkaniec
30.10.2018 08:17

Widzę że Pan Antkowiak zawarł też już porozumienie ? Nawet z Panem Guzewiczem ? To znaczy że będzie szkoła katolicka w gimnazjum nr 1 ? Pan Guzewicz pewnie chciałby być tam Dyrektorem ! Czy Pan Antkowiak już coś w tej sprawie zadeklarował ? Bo z tego co wiem znajdują się tam organizacje pozarządowe rządowe . Jeszcze Pan nie Burmistrz a już Pan rozdaje i obiecuje ? Poza tym strasznie się dziwię Panu Guzewiczowi taki Katolik poucza wszystkich jaki powinno być małżeństwo i rodzina ,a funduje nam niespodziankę ,czarne protesty !!! Panie Guzewicz czas spojrzeć w lustro i zdecydować PO - aborcja ,czy katolicy i ochrona życia poczętego !!!!

avatar
~marekton
30.10.2018 08:52

Podoba mi się wasza cyniczna gra aborcją we Wschowie. Wystawia wam, to odpowiednie świadectwo i idziemy na efekt Zdanowskiej. P.S Mnie bardziej zdumiewa, że ludzie wybrali radną od pierdółek ale cóż takie prawo demokracji

avatar
~Do Mieszkaniec
30.10.2018 14:14

Pan Guzewicz przypomina mi pewną postać z Ewangelii. Tylko brodę zapuścić i przefarbować.

avatar
~Sołtys
30.10.2018 09:13

Nie wiem, ale te wszystkie wpisy typu "Mieszkaniec", "Wyborca" i im - jemu podobne pisze ta sama osoba, ten sam język, te same cały czas powtarzające się zwroty jak mało rozgarniętego człowieka. który siedzi za długo na stołku urzędnika państwowego !!!. Ciekaw, kto mu i za co płaci ???. Najwyraźniej kandydatowi Czopkowi kurczy się ławka klakierów, a jego koalicjant już jest wypalony po pierwszej turze wyborów......., bowiem ile razy można pisać i powtarzać w kółko ciągle to samo???. A może zajmijcie się wyjaśnianie " donosu obywatelskiego" ze strony forumowicza " @ Obserwator" bo w spółce Urzędu Miasta coś tam śmierdzi, a was kandydat Na Burmistrza jako vice tego Urzędu nie jest w stanie podołać podstawowym zadaniom - a co mu dopiero być BURMISTRZEM ??? . Trolle i klakierzy kandydata Czopka, który nie jest w stanie podołać podstawowym zadania jako vice zabierzcie się w końcu do roboty " jak widać coś wam śmierdzi w SK" !!!, a wy ciągle piszecie te bzdety ! - do roboty !!!!. Zadajcie sobie pytanie : - czym si,e kierował Czopek vice Burmistrz, że na stanowisku Prezesa Spółki posadził taką osobę ????, Dla czego nie uczynił tego w drodze konkursu jak zapowiadał w kampanii wyborczej???, kto za tym stoi???, ile takich stanowisk obsadził tak niekompetentnymi osobami?, Przecież to co wynika z " "donosu obywatelskiego" nadaje się na postępowanie prokuratorskie. czy wasz Czopek już się z tym zapoznał? , bowiem ciąży na nim obowiązek karny powiadomienia o tym fakcie organy ścigania ????. A w ciągle jak te małpy w cyrku: podoba mi się, nie podoba misie, będzie debata, nie będzie debaty..........a smród macie w SK !!!

avatar
~Wyborca
30.10.2018 09:45

Kogo wy oklamujecie z tym czy Pan Antkowiak jest z PO ? Przecież pierwszy spot kww Antkowiak pokazuje że jest ! Nie będę zdradzał dodatkowych niespodzianek bo Liczyłem na debatę ale skoro olewa się wyborców to wracam do Pana Czopka który jest realistą a nie Fantastą . To tak jak z Wałęsą podpisywał donosy i choć biegli stwierdzili zgodność podpisów to się wypiera w żywe oczy ! Tu chodzi o szczerość tylko niech sobie będzie nawet z wyznawców budyniu . Unika debaty to nam się lampka zapala , kolor czerwony . Sam prowokuje przez to nas aby dalej szukać bo nie ma bata że nie znajdą tylko po co ? Utnij to Panie rzecznik raz na zawsze !

avatar
~Proste
30.10.2018 10:51

Ja też liczyłem, że Czopek odważy się na debatę i zgadzam się, że olewa wyborców. Niech w końcu Czopek się przyzna, że jest z PO i zakończymy temat

avatar
~USZI
30.10.2018 11:44

O JASNY GWINT...! Nie wiedziałem, że Czopek jest z PO. Zmieniam zdanie, nie głosuję na niego!

avatar
~ZLECENIE
30.10.2018 10:20

Mając na uwadze stan umysłowy wszystkich piszących ciągle te same teksty na wszystkich stronach zw.pl jak np. wyborca, obywatel, prawy itd., z nastawieniem negatywnym dl a Pana Kandydata Antkowiaka - w trosce o ich zdrowie, mam dla nich nowe zlecenie: - na chwile odstawcie temat paplania o panu Antkowiaku, bo my wszyscy normalni mamy to głęboko w d.......!, a zajmijcie się na krótko ŚLEDZTWEM DZIENNIKARSKIM, dla dobra naszych mieszkańców, a na pewno dla dobra wszystkich PRAWYCH PRACOWNIKÓW Spółki Komunalnej i wyjaśnijcie negatywne zachowanie niezgodne z kodeksem pracy i kodeksem karnym pani Prezes SK - pewien uczciwy obywatel podsunął wam dowody w postaci "Obywatelskiego zawiadomienia"", a resztę należy do waszej uczciwej wyobraźni śledczego dziennikarstwa !!!!. Po jaką cholerę marnujecie swój talent "pismaków" na temat lubię - czy nie lubię Pana Antkowiak???. TY Śledztwem bardziej się nam przysłużycie niż pitoleniem czy Antkowiak to należy do PO, czy nie należy do PO??, czy umył się rano, czy nie umył się rano???, czy podał rękę posłowi Ast, czy jej nie podał ???? , a może kumał się wcześniej z Czopkiem jak wykiwać Pana Grabkę ????. I po co wam ta głupizna w prywatnym rodzinnym życiu ???. Na was czekają Uczciwi Pracownicy SK - proszą o waszą pomoc w oczyszczeniu ich zakładu od takich nieprawidłowość - jak opisał to forumowicz "@ obserwator" - DO ROBOTY !!!. KLASA PRACOWNICZA NA WAS CZEKA !!!!

avatar
~Czytelniczka
30.10.2018 10:41

Czytając nie z ciekawości tylko z nudów ze względu na pogodę ..... tak czytam i czytam i zauważyłam, że duża część piszących / bez urazy / to jakieś stare zgrzybiałe trepy, którzy w życiu nic nie osiągnęli - tak sądzę po ich sposobie pisania o drugim facecie!!!, kolejna grupa bardziej przypomina typowych nierobów, którzy czekają aż im sama manna z nieba spadnie - bowiem premier proponuje im miskę ryżu !!! - wywnioskowałam to z ich płytkich, prostackich ciągle powtarzających się tych samych zwrotów o drugim człowieku !!!, no i trzecia grupa jest bardzo specyficzna , jak / wyborca, prawy, obywatel.....itd./ bowiem piszą o drugim facecie jak osoby o nie pewnej orientacji ........, bo jak może jeden mężczyzna tyle skupiać uwagi na drugim mężczyźnie ????. Wielce podejrzane ich uczucie ??????. Wymaga to co najmniej pracy doktoranckiej ???? Już ma nawet tytuł tej pracy, jako kobieta podpowiadam tym piszącym : " FACET O FACECIE Z MIŁOŚCI DO WYBORÓW", pod tytuł " LOKALNA MIŁOŚĆ SAMORZĄDOWA"......

avatar
~Wyborca
30.10.2018 11:48

Był już Atak na PIS był już Atak na kościół teraz atak na wyborców jeszcze został wam atak na ortografię ???? Żenua . Debata !!!!!

avatar
~Wyborca
30.10.2018 10:46

Gdzieś czytałem na tych forach że Pan Antkowiak ma jeszcze jednego sojusznika ? Pana Grabkę . Zarzucanie że Pan Czopek to Układy a sami robicie to samo he he he czyli lewica jest tam gdzie powinna i prawica też się jednoczy . Ale burdelu narobiliście .najchętniej bym już nie poszedł do wyborów ? Wszyscy do koła mówią że na Czopka idą ? To chyba ja też

avatar
~marekton
30.10.2018 11:25

Gdyby mówili, że idą skoczyć z dachu to też by pan poszedł ?

avatar
~zzz
30.10.2018 10:57

WIDZE ZE PAN ANTKOWIAK I JEGO SWITA MAJA STRASZNE ALE TO STRASZNE PARCIE NA WLADZE ZENADA

avatar
~Ania
30.10.2018 12:04

Parcie to ma PiS, więc znaleźli takiego Czopka...

avatar
~Czytelniczka
30.10.2018 11:44

Wielokrotnie słyszałem że ktoś proponował koalicję z Pisem czy to prawda ?

avatar
~marekton
30.10.2018 13:22

Jeśli masz nick żeński, to nie pisz słyszałem tylko pisz słyszałam :) oj czopkiści

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl