TworzymyGłos Regionu
Antkowiak: Uwierzyliście, że Wschowę można zmienić
obrazek

Mieszkańcy gminy uwierzyli, że Wschowę można zmienić, i że Wschowa potrzebuje zmian - mówił Konrad Antkowiak podczas wtorkowej konferencji, na której kandydat na burmistrza wraz z Piotrem Buczkiem i Franciszkiem Baśczynem podziękowali mieszkańcom za głosy, które oddano na kandydaturę Antkowiaka i cały komitet KWW Konrad Antkowiak.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Autoor
24.10.2018 13:10

Cieszymy się razem z Tobą Konrad, jest nadzieja dla Wschowy!!!!

avatar
~ewa
24.10.2018 13:50

Brawo Panie Czopek jest pan bliski sukcesu, lepiej na swojego głosować co sie zna a nie kogoś z Wrocławia.

avatar
~MM
24.10.2018 18:12

Glosuj na swojego nirch cie dalej okrada

avatar
~do ewa
25.10.2018 09:18

No proszę sukces pana Czopka ? , zwolnił z pracy obcego żeby zatrudnić swojego . Czy tak mam rozumieć pani ewa te pani słowa na temat "na swojego głosować " ?. No i ten " sukces ". Przecież to każdy głupi to potrafi który dorwał się do władzy zwolnić ponad dwudziestu obcych i zatrudnić swoje rodziny , kolegów i znajomków . Owszem taki sukces świadczy o możliwościach i myśleniu tego nieudacznika i szkodnika .

avatar
~Maciek
25.10.2018 10:08

Przypomnę jeszcze co Czopek zrobił z Koroną Wschowa, 100 drogą, The kino. Burmistrz który blokuje inicjatywy aktywnych mieszkańców.

avatar
~do ewa
29.10.2018 08:10

Jaki to sukces ma Czopek ? . Sukces to on osiągnie dopiero po następnej kadencji jak doprowadzi miasto do faktycznej ruiny i z miasta powiatowego staniemy się miastem prowincjonalnym . Ach przypomniałem sobie jego " sukces " . To jest niewątpliwie odrapany i sypiący się budynek P.K.P i ten park " wypoczynkowy " co chaszcze i inne krzewy go zarosły . Tak w przyszłości będzie wyglądał " sukces " Czopka ale pretensji zapewne nie będziemy mieli bo to ostatecznie jest swój ze Wschowy .

avatar
~Gog
24.10.2018 13:52

Oczywiscie Konrad Antkowiak

avatar
~mieszkaniec Wschowy
24.10.2018 14:10

Oczywiście Miłosz Czopek!!!!

avatar
~Taa
24.10.2018 14:41

A w jego miejsce w radzie nikt pewnie nie sprawdził wchodzi pan Techman z 54 głosami . Tak właśnie wszyscy go poważają .Jaki człowiek taki wynik . Żenada ale taką mamy ordynację wyborczą. Człowiek się nie liczy tylko wynik komitetu.

avatar
~Rob
24.10.2018 14:44

Daj spokoj tylko nie czopek bo nas sprzeda jak targowisko

avatar
~Ada
24.10.2018 15:13

Ciemnogrod

avatar
~Marta
24.10.2018 19:01

Rzeczywiście doradcy boku człowieka z znikąd. Boże broń nas przed taką władzą...

avatar
~heniu
24.10.2018 19:32

Tylko nie Kraśny ! jak Pan obieca Panie Antkowiak publicznie że nie będzie Pan współpracował z tym człowiekiem to moja rodzina odda na Pana Głos!

avatar
~Kaśka
24.10.2018 21:02

Czas przemyśleń przed drugą turą wyborów,może będzie jakas debata i obydwaj panowie będą mówić na temat.bo do tej pory V-ce chyba nie rozumie pytań i klepie co mu ślina na język przyniesie,A Antkowiak po co macha wciąż prawą reką.to tik czy przejaw nerwów????????

avatar
~kolejorz
25.10.2018 04:46

Pan Antkowiak pisze o sobie"Obecnie pracuję w Dolnośląskiej Służbie Dróg i Kolei, pod której zarządem są drogi wojewódzkie i dwie linie kolejowe na Dolnym Śląsku. DSDiK buduje nowe drogi, obwodnice oraz mosty. Ponadto utrzymuje i remontuje swoje drogi oraz wszystkie inne należące do niej obiekty." A na jakim stanowisku czyżby dyrektor? osoba decyzyjna? Czy jako PRowiec, który nie "buduje drogi" a opowiada jak budują drogi i tak samo ma być we Wschowie , nie budujemy tylko opowiadamy. Antkowiak na nie!!!

avatar
~do kolejarz
25.10.2018 09:55

Panie kolejarz (...) nie masz tak się mówiło za moich młodych czasów . Ale do rzeczy każdy kto gdzieś pracuje to może powiedzieć że buduje . Z punktu widzenia pana kolejarza buduje tylko pan dyrektor , to co w takim razie robią robotnicy w tym zakładzie?, budują czy nie budują ? . Oj panie kolejarz figlarz z pana z takim myśleniem , nawet rzecznik jest budowniczym , powiem więcej od rzecznika i jego słów zależy w dużej mierze sukces a nie od dyrektora i robotników . Pan się doszukujesz dziury w całym ale do tego potrzeba bystrego człowieka a nie kolejarza jak napisałem na początku . I pamiętaj pan dla pana półtora i półtora to jest cały tor a dla zwykłego Kowalskiego tylko trzy .

avatar
~do ~do kolejarz
25.10.2018 13:00

Antkowiak jak Kaczyński, wszystko jego zasługą. Jeden przespał strajk ale przecież obalił komunizm. Drugi tak rzecznikował że aż drogę wybudował. Wytłumacz kandydata Antkowiaka jeszcze bardziej, przecież to normalne że się nie mówi o swoim doświadczeniu i unika tematu jak ognia.

avatar
~Wyborca
25.10.2018 07:19

Widzę że Pan Antkowiak nie ma honoru przyznać się że jest z PO omija ten temat bardzo szerokim łukiem !!!!! Obywatele RP i KOD też pan nie popiera ? Miej Pan Honor !!!! My chcemy uczciwego Burmistrza !! Czekam na odpowiedź ! I nie omijaj tematu typu co za różnica pies czy kot ? Wyborcy nie wybaczą kłamstwa w kampanii !!!!

avatar
~nie jestem z pisu, ale byłem za PiSem
25.10.2018 09:07

Nie jestem z PiSu, ale glosowałem na PiS, bo afera taśmowa pokazała co reprezentowało wtedy PO i tyle na temat. To normalne w demokracji, że raz ta, a raz ta władza dochodzi do rządzenia. Te okrzyki na PiS są straszne i na PO itp. i LGBT też straszne. Jako wyborca patrzę też na człowieka. Wzbudza zaufanie czy nie wzbudza? Dla przeciętnego Wschowianina niezwiązanego żadnym układem chyba obojętnie kto będzie burmistrzem. Komentarze tutaj chyba związane są z konkretnymi układami i powiązaniami. To tez normalne- jak ktoś ma interes, aby był Czopek to będzie za nim, jak ktoś ma interes, aby był Antkowiak to będzie zanim. Jednak to nikogo nie upoważnia, aby hejtować, obrażać, czy wygłaszać inne paszkwile. Społeczeństwo wschowskie nie ma szczęścia do burmistrzów albo nie potrafi wybrać właściwego. Tak swego czasu było z Gośniowską-Kolą. Wtedy na nią głosowałem i pewnie bylibyśmy dalej niż teraz jesteśmy. Tegoroczne wybory pokazały, że glosowanie ma sens, że ludzie mogą decydować. Pokazały, że ludziom przestało być obojętne kto rządzi. Tylko po co nawzajem się obrażać? Glosowałem na Glińskiego, ale teraz myślę, że słusznie nie dostał się do drugiej tury, bo jednak pokazał na co ludzie zwracali uwagę, że Owsiak to wróg, a jako Polacy powinniśmy się traktować jak bracia, przyjaciele bez względu na poglądy, czy wyznawaną partię jako jedyną słuszną, bo wtedy dochodzi do wypaczeń. PiS może chciał i dobrze, ale traktowanie siebie jako jedynej słusznej partii rodem z PRL, chrystianizacja Europy i niedostrzeganie innych jest poważnym błędem. Pora, aby każda partia zobaczyła, że w Polsce są „ PO PiS, LGBT, ci za aborcją, ci przeciw ci za kościołem, ci przeciw” Ludzie którzy faktycznie się rozwijaja i samodzielnie myślą, potrafi ą też zmieniać zdanie, przekonania i poglądy. Jako ludzie też możemy się mylić i często to robimy:(. Jednak życzliwość wzajemna jeszcze nikomu nie zaszkodziła., co nie znaczy, że nie można konstruktywnie krytykować. Pozdrowienia dla redakcji i czytelników.

avatar
~do ~nie jestem z pisu, ale byłem za PiSem
25.10.2018 10:09

Czyli pan pośrednio przyznaje że zdurniał ze zagłosował na pis ? . Co przekonała pana taśma Morawieckiego że pan znormalniał ? . To tylko chciałbym wiedzieć nic po za tym , bo to co pan dalej opisujesz to my wszyscy doskonale już wiedzieliśmy i wiemy . Widać że podświadomie panu wstyd że na świecie uchodzimy za dziwaków i pariasów Europy przy tej władzy i tym prezydencie . No to trochę za późno kiedy nasz kraj powili i sukcesywnie jest odstawiany do kąta Europy .

avatar
~Do-nie jestem z pisu ..........>
25.10.2018 10:36

Jak widać coś cię cholernie gryzie, że w taki sposób się publicznie "wyspowiadałeś"?, Z mojej strony Pełen Szacun !. Lepiej później niż w cale !. Z mojej strony dopowiem tylko tyle, że pis tak jak kiedyś PZPR w sposób mało spotykany u innych ugrupowań strasznie "demoralizuje" ludzi - społeczeństwo !!!!. Powiedzmy!, iż taki emeryt mundurowy jeszcze jako zawodowy strażak dał się wciągnąć w kampanię wyborczą pisowskiej partii , by następnie pospiesznie udać się na resortową emeryturę i stał się ich kandydatem na Burmistrza - jakie to smutne i upokarzające dla człowieka, a co dopiero oficera - a tu proszę stało się !!!!. Kiedyś pewna słynna /słynna przez nazwisko swojego męża/ posłanka pisu powiedziała z mównicy Sejmu, że ktoś taki to "STOI W ROZKROKU" - słowa te kierowała do Tuska, a ja powtórzę za tą byłą posłanką i powiem, że takim ludziom jak ten emeryt należy współczuć - chłop się pogubił, bo "stoi w rozkroku" w podejmowaniu życiowych decyzji dla siebie i swojej rodziny !!!!!!!. Nie podejrzewam, aby on uczynił taki krok jak nasz powyższy forumowicz !????. Współczuję jego mentorowi tej decyzji panu posłowi Ast i emerytowi Bolkowi !???

avatar
~odp. do tych do pisu
25.10.2018 13:12

Nie proszę Pani, nie zdurniałem :) PO musiało odejść od władzy, i jak widać odeszło:)! Dlatego rządy musżą się zmieniać , aby jedni drugim patrzyli na ręce i jak najmniej kradli i kombinowali. Jak Morawiecki podpał , też nie dostanie głosu i tyle. Jest stara prawda – to, że większość coś krzyczy, jeszcze nie znaczy, ze większość ma rację. Niestety pieniądz proszę pani rządzi tym światem, jak ktoś traci kasę i wpływy z powodu tego, że inny rządzący układ dorywa się do władzy wtedy jest hejt i śmiech,. Całej Europy też to dotyczy. Nie , nie wstydzę się, ani świadomie, ani podświadomie! Po prostu samodzielnie myślę i żadna partia, ani religia nie narzuci mi poglądu.

avatar
~Jan Kotwicki
25.10.2018 14:21

Ja też samodzielnie myślę i umiłowanie wolności zaprowadziły mnie do Unii Polityki Realnej i do Ruchu Narodowego. A że jestem ideowcem więc jeszcze moi koledzy partyjni mają ze mnie pożytek!

avatar
~marekton
25.10.2018 14:49

Każdy wpis Jana Kotwickiego zwiększa szansę Konrada Antkowiaka. Dalej panie Janie

avatar
~wyborca
25.10.2018 18:03

zrobić foto w otoczeniu dwóch panów B. , co to już w każdym komitecie wyborczym już byli , z góry skazuje kandydata na przegraną .

avatar
~XdoFWS
25.10.2018 20:23

Czy ty proponujesz nam stały CYRK w Merostwie Wschowy ?, Pytanie; - kto w tym CYRKU będzie w kasie ?, a kto będzie odpowiadał za ochronę naszego środowiska ? - Proszę tak dalej snuć swoje wywody o śnie na jawie !!!!

avatar
~do, do opat
25.10.2018 21:56

skoro innych wyzywasz od głupoli, to nie dziwię się, że czujesz się zastraszony :))))) Nieudacznik może jaki z Ciebie? p.s pytałam na poważnie, a tu taka odpowiedź :(

avatar
~opozycja
26.10.2018 10:51

Tak Kola i Kraśny to wspaniała władza ! Panie Antkowiak z tym towarzystwem to nie jest dobra droga a myślę że jestem na Tak za Panem Czopkiem!

avatar
~Ale jaja
27.10.2018 06:32

Niestety wschowiacy znowu dają się nabrać na PRowskie sztuczki Antkowiaka. Oby po wyborach znowu na mieście najczęstszym zwrotem nie było "no kurczę nie wiedzieliśmy tego przed wyborami". Pan Antkowiak ma taki program dla gminy, takie obietnice a jednocześnie tak marne przygotowanie do pełnienia funkcji że bardzo to żle wróży dla finansów gminy. Być może wygra te wybory dzięki PRowskim sztuczkom ale będą to kolejne stracone lata dla Wschowy. Symbolem ewentualnej kadencji Antkowiaka będą ekologiczne torby z którymi nas puści. PS. Antkowiak przedstawia się jako bezpartyjny specjalista, którego poszczególne samorządy wynajmują do super zadań. Prosiłbym kogoś zorientowanego o wyjaśnienie w jakich okolicznościach został zwalniany z kolejnych zadań. Boże chroń Wschowę przed najemnikami !

avatar
~do Ale Jaja
27.10.2018 10:22

Panie ale jaja to pan nam chcesz podesłać kukułcze jajo w postaci Czopka ? . Panie " kukułcze jajo " a zapomniał pan o tym że za jego rządów już był protest ludności i jak pan zapewne wiesz nie bez przyczyny duża część ludności wypowiedziała się przeciwko burmistrz w zorganizowanym referendum . Pan z choinki się urwał żeby teraz nam proponować tego nieudacznika i szkodnika . Zapomniał pan że nie dostali burmistrzowie dwa razy absolutorium od rady miejskiej a oni najlepiej wiedzą co tam się dzieje a pan nam wciskasz z uporem maniaka takiego najgorszego kandydata . Czy pan masz nas mieszkańców za idiotów czy ludzi chorych którzy mają sklerozę ? . Panie takie numery nie przejdą , tak rządzili jak chcieli a teraz przyszedł czas zapłaty od społeczeństwa . Niech to będzie przestroga dla innych . Nawet społeczeństwo tak małego miasteczka powiedziało dość swojemu burmistrzowi Szlichtyngowej .

avatar
~AS
27.10.2018 10:18

Najbardziej ucieszyło mnie jak zobaczyłem na stronie PKW wynik lidera PO we Wschowie. Ma poparcie chłop jak na lidera wiodącej partii przystoi, 25 głosów wynik zwala z nóg. Oby tak dalej. A Schetyna twierdzi że wygrali. Brawo!

avatar
~DO!-"Ale jaja"
27.10.2018 10:30

Twój wpis sprawia wrażenie człowieka przegranego, zmęczonego tymi wyborami, bo najwyraźniej twój faworyt, bądź idol polityczny dostał przysłowiowego "kopa" i znalazł się na marginesie tegorocznych wyborów do samorządu lokalnego!, a może to ty sam nim jesteś ?. Jeśli ty widzisz w Panu Antkowiaku - jak to sam nazywasz , cyt. ..." PRowskie sztuczki.....albo to będą stracone lata dla Wschowy....", to znaczy, że w tych wyborach byłeś tak zadufany swoją propagandą, ew. swojego ugrupowania, że nie zauważyłeś szeroko rozumianego i wszechobecnego populizmu i fałszu u pozostałych kandydatów w tym zarówno i u ciebie. Nie strasz ......Nie strasz chłopie czymś czego czego nie ma u kandydata Pana Antkowiaka oraz w jego sztabie wyborczym !!!!!. Pierwsza TUTA już za nami i to z korzyścią dl Pana Antkowiaka !!!!. USZANUJ to chłopie i przystąp do konsolidacji naszego społeczeństwa na rzecz dobra Miasta i Gminy Wschowa!!!. Przestań jątrzyć !!!. Ciesz się, że do Merostwa nie dostali się tacy pseudo kandydaci jak: - emerytowany strażak, pani od ochrony środowiska, która ani razu nie wypowiedziała się w tym temacie w trakcie swojej kampanii, i nie daj BOŻE dawny Czopkista od hasła "Grabieżcy".......!!!. Ciesz się tym, że możesz wybierać między człowiekiem uczciwym i przedsiębiorczym oraz człowiekiem, który fuksem dostał się do II Tury tych wyborów i jego czas jest już policzony.......!!!!. A!, te jaja to chyba z ciebie ???. Hej !

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl