TworzymyGłos Regionu
Antkowiak: Uwierzyliście, że Wschowę można zmienić
obrazek

Mieszkańcy gminy uwierzyli, że Wschowę można zmienić, i że Wschowa potrzebuje zmian - mówił Konrad Antkowiak podczas wtorkowej konferencji, na której kandydat na burmistrza wraz z Piotrem Buczkiem i Franciszkiem Baśczynem podziękowali mieszkańcom za głosy, które oddano na kandydaturę Antkowiaka i cały komitet KWW Konrad Antkowiak.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~ktos
23.10.2018 20:54

glosowalem na pana A. ALE JAK PACZE KIM SIE OTACZA OBYM SIE MYLIL. ZEBY PANA NA DNO NIE POCIAGNELI .CZY TO PAN CZOPEK CZY PAN ANTKOWIAK ZOSTANIE WYBRANY CODOW NIEMA WSCHOWA PLACI ZA BLEDY PSELDO PEDAGOGOW KTORZY MIELI AMBICJE I POGRAZYLI MIASTO PRZESPALI CZAS WIEC DRODZY MIESZKANCY DO PEDAGOGOW SMUTKI I ZALE MIEJSCE BELFRA JEST W SZKOLNEJ KLASIE .

avatar
~Rynek!!!
24.10.2018 02:29

A co ty masz do powiedzenia żal ci czegoś ściska bo nie jesteś osobą wykształcona na poziomie bo żeby być pedagogiem to trzeba mieć wykształcenie i mózg wydaje mi się że twój komentarz jest zbędny tutaj!!!!

avatar
~ho
23.10.2018 21:31

Panie Konradzie czy na bazie takich sloganów "Uwierzyliście, że Wschowę można zmienić" chce Pan wygrać?

avatar
~Sonar
24.10.2018 08:31

Hasło o zmianie Wschowy nie jest dobre, bo nie ma tu jasnego stwierdzenia, że na lepsze!!! Sama zmiana nas nie cieszy.

avatar
~Jan
25.10.2018 10:01

To lepsze jest PiS-owskie hasło "Wschowa zasługuje na więcej" ?

avatar
~od do
23.10.2018 21:48

To może mi ktoś wytłumaczy pewną sprawę Pan Antkowiak że niby wszystko naj jakoś nikt z Wrocławia się o Niego nie bije .Młody ,zdolny ,wykształcony ?Jakby był taki dobry to we WROCŁAWIU by zarobił tyle co burmistrz we Wschowie i czy ktoś by zamienił Wrocław na Wschowę perspektywy szkół teatrów muzeów i wszystkiego co daje takie miasto jak Wrocław . Coś chyba nie wyszło w dużym mieście P. Antkowiak ?

avatar
~kitek
23.10.2018 23:22

Nie wytłumaczysz tego ludziom którzy zarabiają we Wschowie po 2tys na rękę, że ktoś kto ma dobrą pozycję na rynku pracy we Wrocławiu zarobi więcej niż burmistrz Wschowy i przede wszystkim bez ponoszenia ryzyka zawirowań zawodowych i innych okoliczności z okazji zostania burmistrzem. Póki co nawet radny Giezek powiedział o sobie więcej konkretów niż Antkowiak. Ludzie nie widzą jak bardzo kandydatura Antkowiaka jest na pustosłowiu i sloganach rodem z generatora korpomowy. Cóż, takie prawa demokracji. Jak widać w USA każde społeczeństwo ma swojego Dyzmę.

avatar
~marekton
24.10.2018 08:03

Dlatego Niemcy i uniwersytety tak zabijały się o Czopka

avatar
~do ~od do
24.10.2018 08:48

No masz jeszcze okazję udać się do naszego ratusza i zapytać tą kancelarię z Wrocławia która obsługuje naszego burmistrza . Zapewne oni tobie wytłumaczą dlaczego i po co są na prowincji . I nie zapomnij zapytać czy im też nie wyszło bo stracili intelektualne rozrywki w postaci teatrów , muzeów i wszystkiego tego co daje miasto Wrocław ? .

avatar
~od do -do
24.10.2018 13:06

Nie chodziło oczywiście o to że panu nie wyszło bo stracił intelektualne rozrywki tylko o to że porzuca Wrocław miasto perspektyw ,dużych pieniędzy w zamian za co ?I niech mi ktoś nie mówi że to lokalny patriotyzm bo gdzie był ten patriotyzm przez poprzednie lata .Robił karierę jaką że porzuca ją dla prowincji .NIE JESTEM PRZECIW P ANTKOWIAKOWI ALE TEŻ NIE JESTEM ZA PO PROSTU CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ CO PANEM A. KIERUJE BO NA PEWNO NIE JEST TO PATRIOTYZM UJAWNIONY PRZED WYBORAMI .

avatar
~Sylwka
24.10.2018 16:35

Bingo ! Dookoła bezrobocie a utalentowany Konrad szuka roboty we Wschowie! he he he...

avatar
~Do od do
25.10.2018 08:49

Panie od- do to prawda że najedzony głodnego nie zrozumie i w tym tkwi pana problem . Otóż ja jako mieszkaniec tego miasta nie przeprowadziłbym się do Wrocławia za żadną cenę mimo że kończyłem studia i mieszkałem tam przez ten okres życia . Owszem perspektywa życiowa jest większa ale kosztem wszystkiego co ja sobie cenię w tym swoim życiu . Mnie nie odpowiada wszechobecny hałas , gwar i duże skupiska ludzi po sklepach i galeriach handlowych . Mnie przeraża mieszkanie w blokowiskach jak w koszarach wojskowych .Jak ktoś pierdnie na jednym końcu to jest też słyszany na drugim końcu . To nie jest perspektywa dla mnie . Poza tym tu we Wschowie mam spokój i ciszę a do Wrocławia zawsze mogę pojechać na zakupy w półtorej godziny . Wrocław jest pięknym miastem ale jak się jest przyjezdnym na kilka godzin a nie przez cały czas życia . Zresztą tam dojechać z jednego miejsca do drugiego w zwykły dzień to jest dopiero masakra tam pokonasz zaledwie ze cztery kilometry a u nas pokonasz w tym samym czasie drogę do Leszna czy do Głogowa . A zresztą jest takie przysłowie " Tam jest wszędzie dobrze gdzie nas nie ma " . Ot cały sekret dlaczego chcę mieszkać we Wschowie .

avatar
~kitek do ~Do od do
25.10.2018 12:54

To jest dyskusja akademicka o tym co kto lubi i szkoda że nie zostałeś we Wrocławiu po studiach, bo może byś się przekonał że jest tam dużo więcej poza życiem w blokach i centrum miasta w zgiełku. Nie trzeba nawet zarabiać kroci, wystarczy trochę chęci. Tematem przewodnim jest natomiast szczerość chęci Antkowiaka. Rzekomo to taki dobry i serdeczny obywatel który się troszczy o miasto z którego pochodzi. Jednakowoż nic w tym mieście nie robił, poza próbami pozyskania mandatów/posad w urzędach - czyli krótko mówiąc zdobycia źródła pieniędzy. Więc przestańmy opowiadać bajki że jest tutaj zbawić świat bo już słabo mi od tego. Co by o zadufanym Czopku nie powiedzieć to jest dużo bardziej jest związany ze Wschową niż Antkowiak. I nie musi udawać że tu mieszka/ ma rodzinę. Nawet zanim został burmistrzem mieszkał tutaj i sobie radził.

avatar
~do ~kitek do ~Do od do
25.10.2018 21:44

Czopek jest związany ze Wschową bardziej niż Antkowiak ? . A wiesz dlaczego Czopek jest związany bardziej bo Czopek za pożyczone pieniądze wybudował sobie dom i stworzył rodzinę . Nic poza tym nie związuje Czopka jak spłata dalszej pożyczki . Jedno stwierdzić można że miłość do miasta ani chęć jego zmiany na lepsze nie związała Czopka z tym miastem . Jego interesuje kasa i tylko kasa i nic poza nią Nawet zatrudnił się w Malczycach żeby dorobić więcej bo widać mało zarabia w ratuszu a potrzeby są o wiele większe Także nie mów nam o sentymencie Czopka do miasta bo to jest człowiek bezwzględny i wyrachowany , mściwy i wyniosły a taki ktoś nie ma predyspozycji do pełnienia urzędu burmistrza . Popatrz na niego ile on to przegrał procesów z pracownikami , Owocem i Grabką . Po co to pieniaczowi to było ? , a myśmy jako podatnicy płacili za jego " urzędowe " procesy .

avatar
~Riczi
23.10.2018 22:31

wybór miedzy dżumą a cholerą

avatar
~Amigo
24.10.2018 07:06

A słyszałeś o tym, że jak wygra Czopek to podobno jego vice ma zostać Kuchcicki?! To już chyba wiesz na kogo głosować.

avatar
~damian
23.10.2018 22:34

Teraz tylko czekać jak Pan Czopek będzie prowadził "brudną kampanie przez te dwa tygodnie" NIE DLA CZOPKA I JEGO STAREJ EKIPY

avatar
~Syndyk
24.10.2018 07:08

Czas na CZOPEXIT!

avatar
~asia
23.10.2018 23:09

interesujące to jest jak mieszkańcy naszej gminy są łatwowierni. jak osoba która nie mieszka we wschowie od wielu lat, pracująca i mieszkająca we wrocławiu ma zamiar odnowić wschowe. jak można wogóle głosować na osobę wyłącznie zameldowaną a nie żyjącą we wschowie...

avatar
~do Asi:
24.10.2018 07:16

JA bym nawet zaproponował, aby głosować tylko na osobę urodzoną we Wschowie i taką, która nigdy z tego miasta nie wyjeżdżała - nawet na zakupy do Leszna - a co mamy się ograniczać w ograniczeniach.

avatar
~Monster
24.10.2018 10:57

Człowieku, zastanów się co mówisz! Czyli rozumiem, że każdy wschowianin, który wyjechał za granicę za chlebem (bo przecież we Wschowie z czego żyć?!) i planujący powrót do PL i swojego rodzinnego miasta, Twoim myśleniem, nie może i wręcz nie powinien się ubiegać o stanowisko Burmistrza bo na to nie zasługuje?! POWIEDZ TO 30% wschowianom, którzy właśnie zostali w swoim życiu do tego zmuszeni! BARAN!!!!!!

avatar
~do asia
24.10.2018 20:16

Pani Asiu powiem więcej ta osoba która ubiega się o stanowisko burmistrza Wschowy i gminy powinien być ze Wschowy , urodzić się we Wschowie i mieszkać we Wschowie na ul Kościuszki w budynku Zespołu szkół zawodowych . Mało tego powinien dorastać i ganiać wokół tego budynku w krótkich spodenkach i bawić się w podchody lub grać co najmniej w kiczki i palanta . Czy taki kandydat pani odpowiada ? .

avatar
~Jan
23.10.2018 23:14

Jak Nowy Burmistrz spełni postulaty Czas Art. HEL? O deptaku już nie wspomnę. Czekamy na Burmistrza, który ściągnie inwestorów do naszej gminy. Bo to jest nasze być lub nie być. Reszta to pestka. Każdy tak potrafi.

avatar
~Janie:
24.10.2018 07:19

Ja sobie radzę całkiem dobrze bez inwestorów we Wschowie - w promieniu 30 km mamy naprawdę niezły rynek pracy a dojazd jest krótszy niż w Poznaniu z Winograd do centrum. A pieniążki zarobione tam można wydawać tutaj we Wschowie.

avatar
~Kazik
24.10.2018 09:13

No faktycznie, Czopek sprowadził tylu inwestorów, że jesteśmy krainą mlekiem i miodem płynącą... Skoro przez ostatnią kadencję tego nie zrobił to nie zrobi, bo nie ma na to pomysłu. Tylko nie mówcie, że on był tylko vice, że Patalas go ograniczała... haha

avatar
~LoL
24.10.2018 23:05

Dzięki radnej Owoc -Kochańskiej będziemy żyć z turystyki, tyle powstanie nowych zabytków ,aż WaWa i Kraków nam pozazdroszczą.

avatar
~Rynek
24.10.2018 02:34

Mi się wydaje że P Antkowiak więcej zrobi niż P czopek ale każdy niech się wypowiada jak Chce tyle waszego heh bo i tak P Antkowiak przejdzie a co do P Buzka bo ktoś się wypowiedział że jest nie potrzebny a jednak ludzie go wybrali nie bez powodu! Ale widzę że nie którzy to same tumany się wypowiadają

avatar
~KOLO
24.10.2018 06:06

Panie Antkowiak ale sobie Pan zrobił reklamę z tymi dziadkami , a gdzie ta młodzież co baloniki dmuchała? Szczał w kolano a tak miało być po Amerykańsku .

avatar
~marekton
24.10.2018 08:04

Szczał ? Miłosz nie wydał słowników ?

avatar
~Mytograf
24.10.2018 11:04

Nie, bo u Miłosza niedługo pojawi się gazetka z nagłówkiem CZOPEXIT! :D

avatar
~Do rynek
24.10.2018 06:54

Tuman to ty skoro nie wiesz gdzie jest miejsce Belfra a pedagog nie świadczy o wyksztalcenu

avatar
~ramzes
24.10.2018 07:10

jak dla mnie po wyborach , Pan Przemek odpadł i co teraz? na kogo oddać głos? na to co znam, czy na to czego nie znam a może być gorsze niż to co znam

avatar
~Luzz
24.10.2018 11:06

Spokojnie, przecież Przemek ma zostać vice burmistrzem Czopka, więc jego kariera jeszcze się nie skończyła w ratuszu... :D

avatar
~ramzes
24.10.2018 11:44

Luzz ale Ty piszesz o Kuchcickim

avatar
~a
24.10.2018 07:15

Druga tura wyborów ,zmieni na korzyść pana Miłosza Czopka.

avatar
~Onyx
24.10.2018 11:17

Wróżysz z kart, czy z fusów...? Wschowski Cyrk niebawem odjeżdża wraz z jego założycielem Czopkiem, zabierz się razem z nimi Wróżbito...

avatar
~Wyborca
24.10.2018 07:48

Panie Antkowiak mam parę pytań ! I jako wyborca będę chciał odpowiedzi ! Czy jest Pan z PO i czy sympatyzuję Pan z tą partią ? Czy popiera Pan takie ugrupowania jak KOD , Obywatele RP , LGBT ?

avatar
~za Wyborcą:
24.10.2018 12:26

Dodałbym jeszcze pytanie czy lubi Pan koty czy psy, kolor niebieski czy zielony oraz czy lepsza pora roku to lato czy zima??? Zapomniałbym : blondynki czy brunetki???

avatar
~do wyborca
25.10.2018 09:37

Panie wyborca były organizowane spotkania tak w mieście jak i na wioskach i można było zadawać różne pytania nawet te nie wygodne jak się którym wydawało . Zostało wyjaśnione co i jak a pan dopiero teraz się obudził . A dlaczego pan sam się nie określa czy pan jest KOD LGBT lub gej ? . Ja uważam że to jest każdego osobista sprawa .

avatar
~ZEB
24.10.2018 08:08

Wybrać sobie na burmistrza człowieka przywiezionego w teczce z Wrocławia to trzeba być superinteligentnym człowiekiem. IQ nie wyższe niż 70.

avatar
~Kazik
24.10.2018 13:09

Wybierając Czopka trzeba mieć jeszcze niższe.

avatar
~do ZEB
25.10.2018 09:23

No właśnie pokazałeś swoje prawdziwe IQ nie wyższe niż 70 . Nikt nikogo nie przywoził w teczce bo gość organizuje spotkania i pogadanki z wyborcami a ten co siedzi w ratuszu w segregatorze nawet nosa nie wystawi poza ratusz .

avatar
~pablo
24.10.2018 08:32

Czekam na Pana Antkowiaka, możecie pisać bzdury na jego temat, obrażać , ale to i tak nie zmieni faktu ,że jest to odpowiedni człowiek , który chce zmian we Wschowie. Nikt nie powiedział ,że będzie łatwo , a On chce się tego podjąć, pomimo dobrej pracy we Wrocławiu. Lokalny patriota , który chce aby Wschowa odżyła.

avatar
~do pablo
26.10.2018 23:58

Baju, baju... chce zmian..baju baju, mesjasz z Wrocławia! Niech się tak nie poświęca, nikt od niego tego nie wymaga.

avatar
~we
24.10.2018 10:41

1 1 3 9 W O J C I E CH K U R Y Ł Ł O Byłby Pan Burmistrzem po pierwszej turze. Ogromna szkoda, przyszłość jest Pana !

avatar
~Diago
24.10.2018 11:56

Przypatrz się postawie Pana Wojtka, podczas każdej uroczystości... Z czym Ci się ona kojarzy? No właśnie... Masz odpowiedz. W Ratuszu jest ostrzejsza walka, nie to co w Starostwie... (wystarczy oglądać posiedzenia rady by się przekonać). Do władzy w Ratuszu, potrzeba przysłowiowej "ikry" a w Starostwie, sam już wiesz co wystarczy... Burmistrz powinien się charakteryzować jednym zdaniem: "trzeba twardym a miętkim być!"

avatar
~Irek
24.10.2018 10:42

Popieramy Antkowiaka odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu a nie zastraszanie przez Czopexa biednych urzędników!

avatar
~Mesjach
24.10.2018 11:59

Spokojnie, mówię Wam... jak nastąpi CZOPEXIT, to właśnie się skończy. Będziecie wyzwolone, dzieci moje.

avatar
~FWS
24.10.2018 11:51

Antkowiak burmistrzem, Gliński wiceburmistrzem a Urbaniak prezesem SK. I po sprawie.

avatar
~opat
24.10.2018 12:12

To może ktoś napisze jak Czopek zastrasza urzędników?

avatar
~do opat
25.10.2018 09:05

Masz szczęście głupolu że nie pracujesz w tym ratuszu bo byś poczuł na własnym garbie jak Czopek zastrasza urzędników . Za chwilę się dowiesz jak Czopek opuści ten urząd .

avatar
~Gog
24.10.2018 12:19

Do wszystkich. Jestescie chorzy i nienormalni rodzi sie nowa koncwpcja na to miasto a wy dalej narzekacie i oceniacie. Ilu z was k....wa bylo na wyborach i zdecydowalo o zmianie. To wasza wina kto do rady poszedl takich sobie wybraliscie radnych. Wiec przestancie pieprzyc teraz kto tam jest. Przez 4 lata wszystkie sukcesy okazaly sie porazka. Nawet kostki na ulicach nie potrafili dobrze poprawic bo jak zrobili to ona sama wypadla. Zastamowcie sie czy chcecie zyc w miescie dziurawych ulic i sypiących sie domow. Czy postawicie na fachowca i nastapi zmiana. Zadawalacie sie ochlapami jaka ta wladza wam daje ale nas stac na wiecej. Obudzcie sie z letargu niespelnianych obietnic. Dosc sprzedawania naszej wschowskiej ziemi obcemu kapitalowi. Mamy sanse to zatrzymac 4 listopada

avatar
~od do-do Gog
24.10.2018 13:16

Ale jakiego fachowca ? Może ktoś powie bo jak mam głosować 4 to chcę wiedzieć

avatar
~Wyborca
24.10.2018 15:05

Obce ręce dopiero będą jak Antowiak dojdzie do władzy ? A jeszcze nam zafunduje PO I Nowoczesną ? Dzięki już wolę wiedzieć kim jest Burmistrz niż strzelać w kosmos !

avatar
~do wyborca
25.10.2018 09:31

Panie już pan jest w kosmosie a pan nadal nie wiesz . Przekonać się pan możesz czytając gazetki i paszkwile pana Czopka które tak nachalnie wkładano nam do skrzynek na listy . Poczytaj pan tam jest już czysty kosmos a całe to pismo nadaje się do działu fantastyki naukowej napisanej przez doktora nauk ekonomicznych . Miłej lektury fantastyki na te długie jesienne wieczory polecam gorąco panu .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl