TworzymyGłos Regionu

reklama

Nadzwyczajna rozmowa o monitoringu
obrazek

W trakcie ostatniej nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej we Wschowie radny Paweł Giezek poruszył kwestię monitoringu we Wschowie. Kamery miejskie nie funkcjonują od trzech lat, stąd pytanie czy uda się z tym coś zrobić. Dyskusja z burmistrz Danutą Patalas odpłynęła w zupełnie inne strony, dotykając rozwoju wiceprzewodniczącego, wywieszania białej flagi przez burmistrz czy kwestii pracy Pawła Giezka w Spółce Komunalnej.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Do hz
17.03.2018 12:37

Proszę mi wskazać osoby radzie i nie tylko komu zależy na naszym mieście.On ma kase ..widać na ul Pocztowej....kamienice z daleka.... Czopek sprzedał się wczesniej Grabce....I CO Z TEGO WYSZŁO. Wybory tuż .... TUŻ a radny G ma coraz więcej zwolenników....TAKICH LUDZI CHCE SIĘ WYELIMINOWAĆ Z GRY.

avatar
~do @ ekst
17.03.2018 13:36

Niestety ale jako wtajemniczony poświadczam rolę Giezka w spółce. Miernoty opanowały te firme i się zagryzają nawzajem. Dzisiaj też trwa walka na bardzo wysokim szczeblu.

avatar
~Anty...
17.03.2018 16:02

Wiadomym jest, że obecne strony zw.pl czyta i komentuje niewielka garstka naszych mieszkańców/ forumowiczów/, którym tak naprawdę zależy na dobru naszego miasta - rejonu oraz którym zależy na ujawnianiu wszelkich nieprawidłowości jakie mają miejsce w Spółce Komunalnej i UMiG oceniając w ten sposób postawę moralną rządzących i radnych tzw. zadymiarzy, "malowanych lisów", "skoczków partyjnych", itp.. Radnych, którzy startują w wyborach z chęci łatwego życia i zdobycia łatwego "koryta"bądź pozyskania nowych znajomości w celu załatwienia etatów dla siebie i swoich bliskich. Tym Radnym i tym rządzącym nigdy nie zależało i nie zależy na NIESIENIU dobra naszemu miastu, naszym mieszkańcom - a! co widać i słychać kim obsadzono stanowiska kierownicze i nie tylko w Spółce Komunalnej, UMiG, kto otrzymuje zlecenia itp. - wielokrotnie było to już opisywane przez naszych "normalnych" forumowiczów na tych stronach tak więc nie ma sensu tego powtarzać.... Jednak zawsze po takich ocenach / niekompetencji, niechlujstwa, nepotyzmu, cwaniactwa,krętactwa itd./ naszych rządzących naszych radnych / jak Giezek, Kuchciński i im podobnych/ zawsze uruchomiane są ataki tzw. ich obrońców, trolli próbując obrócić KOTA ogonem, na CZARNE mówić białe, a na BIAŁE czarne........ Taki troll nie podejmuje polemiki, nie wskazuje kontrargumentów co do faktów tylko wcina się w każdy temat podając nazwisko swojego KANDYDATA !?. A ja proszę i apeluję do tych wszystkich wyborców, którzy co roku nie uczestniczą w żadnych wyborach, aby dali odpór wszystkim tym trollom i ich malowanym kandydatom na przyszłych radnych i w tym roku masowo udali się na te wybory!!!!. Proszę i apeluję, jeśli mamy już taki system wyborczy jaki mamy,t.j. typowo partyjny, to udajmy się na te wybory i zagłosujmy na kandydatów z dalszych miejsc na listach,t.j. od 4 miejsca w dół!!!. W ten sposób doprowadzimy do wymiany tej SKOSTNIAŁEJ RADY czy to MiG, czy to Rady Powiatowej, wymienimy tą tak zwaną wieloletnia KASTĘ naszych radnych po obu stronach - nie będzie tak, że taki G czy K startuje z jednej partii, a pow wyborach znajduje się po przeciwnej jej stronie. Bowiem jest to nic innego jak KORUPCJA POLITYCZNA robiona dla celów osobistych radnego a nie dla dobra miasta i ich mieszkańców........Idźmy gremialnie do tych wyborów, róbmy czystkę ze starymi, wieloletnimi radnymi, Burmistrzami, Starostami - TO MOŻEMY ZROBIĆ!!!!!!!

avatar
~do Anty
17.03.2018 18:23

No całkiem dobrze napisane ale z jednym muszę się nie zgodzić . Piszesz " korupcja " polityczna ale czy na pewno to określenie tego co wyprawiają jest nazwane poprawnie ? . Według mnie jest to " prostytucja " polityczna . Nagle takiemu się coś zmieniło i to za pieniądze .

avatar
~Do Alojzy
17.03.2018 20:31

To Pan radny Przemysław taki zdolny.Raz u Zukowskiego ,potem Grabka ,a teraz nas ,,guru,,, Czopek. Panowie Kuchcicki i Czopek to jedna drużyna. Widzimy jacy zdolni.

avatar
~Michał
18.03.2018 15:27

Po wysłuchaniu tego monologu pani " burmistrz " stwierdzam że wiedza i przygotowanie zawodowe jest u tej pani na bardzo niskim poziomie . Ale co jeszcze uderza w tej " kwiecistej " mowie , to mania wielkości . Niby jak zechce to wszystko może . Pytam się tak wszystko może ale że przy tym złamie prawo pracy i jeszcze kilka przy tej okazji praw to już nie wspomina . A co będzie jak trafi na takiego że sobie nie pozwoli na łamanie prawa i zechce dochodzić swoich praw w sądzie i to z powództwa cywilnego ? . Czy osoba w postaci burmistrz zadawała sobie takie pytanie ,co wtedy ?

avatar
~xx
19.03.2018 08:54

A Szlichtyngowska "dama" monitoring założyła przed urzędem i kilka kamer na korytarzach urzędu i sekretariacie. Nie wiem czego się obawia wszak pod bokiem ma posterunek policji. Pełna kontrola nad pracownikami aby nie mogli porozmawiać z osobami niewygodnymi dla burmistrz. Mało tego, chodzi po sklepach i dopytuje sie czy przypadkiem pracownicy nie wypowiadają się nieprzychylnie o jej pracy. Nie wiem czy rada zgodziła sie na wydatki z ty monitoringiem ale znając sytuację zapewsne nikt się nie zapyta o sens oraz koszty tych spraw.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl