TworzymyGłos Regionu

reklama

Wynagrodzenie Elżbiety Rahnefeld bez zmian
obrazek

Radni Rady Miejskiej w Szlichtyngowej nie mieli możliwości zadecydować o wysokości wynagrodzenia Elżbiety Rahnefeld w trakcie ostatniej sesji. Wcześniej pani burmistrz wycofała projekt stosownej uchwały.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Jędrzychowice
30.11.2016 09:33

Wlasnie popieram w 100 % osobę ktora próbuje tłumaczyć osobie co tak naprawdę dzieje się w gminie. Tak jak mieszkaniec gminy napisał mozna liczyć tylko na wymienionych radnych! Bo nie danie podwyzki za wode nie oznacza to, ze nie jest się marionetkami bo widac wlasnie w innych wczesniejszych glosowaniach jak kto glosuje szczegolnie wlasnie w sprawie skargi wojewody!

avatar
~do ZEB
30.11.2016 11:27

To ty jesteś "pacan" , tylko tacy forumowicze jak - B. Rajman, "mieszkańcy" , "Jola" , "Adaś" , "Wyborca" piszą jak jest . To dzięki nimi ten burmistrz z g. Szlichtyngowa nie dostała podwyżki, boi i za co? Dla mieszkańców nie ma żadnych inwestycji , tłumaczy R. że nie ma pieniędzy , ale na podwyżkę jej wynagrodzenia były ? Jesteś tak samo obłudny jak i oni, chyba z tego samego urzędu ?

avatar
~Wyborca
30.11.2016 11:46

Czy ktoś wie jak głosowała sołtys Drzewiec - Sadowska ?

avatar
~ZEB
30.11.2016 23:58

Ja nie jestem z żadnego urzędu tylko ciemnotę wyczuwam na odległość .

avatar
~raban
01.12.2016 19:19

p.Sadowska sie wstrzymala od glosu.nie chciala nikomu podpasc.

avatar
~Do raban
01.12.2016 22:47

Jak Ty wszystko wiesz. Tylko szkoda że nie zapytasz się niezależnych prawników bo jakbyś chciał wiedzieć to gminny prawnik w tym temacie miał rację. Dowieccie się a potem oceniajcie innych. Bo jak widzę to wy lepiej wiecie co myślą , robią i jak by głosowali radni gdyby doszło do głosowania odnośnie podwyżki . Żenada

avatar
~do do rabana
02.12.2016 09:04

Żenadą jest , że w ogóle z taką propozycją burmistrz wystąpiła do rady. Zachowanie burmistrz jak czteroletniego dziecka w piaskownicy. Pogniewała się na radnych i uciekła z sesji trzaskając drzwiami.

avatar
~Liczy się tylko mamona.
05.12.2016 20:09

Pazerność jest tą cechą u ludzi, na którą zawsze można liczyć. Narze­kamy, że Bóg jest idiotą bo świat, który On stworzył jest pełen cier­pienia - niep­rawda - ten świat stworzy­liśmy my ludzie. Szko­da tyl­ko, że w większości ci źli pa­zer­ni i leniwi.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl