TworzymyGłos Regionu

reklama

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie ogłasza nabór na stanowisko informatyka

Poniedziałek, 06 listopada 2023 o 16:37, aktualizacja Poniedziałek, 06 listopada 2023 o 17:34, autor: 10
Komenda Powiatowa Policji we Wschowie ogłasza nabór na stanowisko informatyka

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie poszukuje kandydatów na Jednoosobowe Stanowisko do spraw Łączności i Informatyki KPP Wschowa. To stanowisko jest objęte korpusu służby cywilnej, a zakres obowiązków jest szeroki, uwzględniając różne aspekty pracy informatyka w jednostce policyjnej.

Szczegóły oferty

 • Wymiar etatu: 1
 • Liczba stanowisk pracy: 1
 • Adres urzędu: Komenda Powiatowa Policji, ul. K. Wielkiego 12, 67-400 Wschowa
 • Miejsce wykonywania pracy: Komenda Powiatowa Policji, ul. K. Wielkiego 12, 67-400 Wschowa

Zakres obowiązków

Kandydat na to stanowisko będzie odpowiedzialny za utrzymywanie systemów informatycznych, administrowanie stroną internetową KPP, a także nadzór nad centralą telefoniczną w KPP i różnorodne inne zadania związane z informatyką i łącznością.

Warunki pracy

Praca odbywać się będzie w pokoju biurowym na II piętrze budynku. Większość zadań będzie wykonywana w pozycji siedzącej, a oświetlenie będzie naturalne i sztuczne.

Wymagania

 • Wykształcenie: średnie informatyczne
 • Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok na stanowisku informatyka
 • Znajomość języka angielskiego: na poziomie średnim
 • Umiejętność obsługi komputera: znajomość pakietu Office
 • Rzetelność, dokładność, komunikatywność

Wymagane dokumenty

 • Życiorys (CV) i list motywacyjny
 • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe
 • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Termin i miejsce składania dokumentów

Dokumenty należy składać do 22.11.2023 r. w Komendzie Powiatowej Policji we Wschowie, ul. Kazimierza Wielkiego 12, 67-400 Wschowa, w formie papierowej i w zamkniętej kopercie z dopiskiem „oferta pracy na stanowisko informatyka – Jednoosobowe Stanowisko do spraw Łączności i Informatyki KPP Wschowa”.

Dostępność

Komenda jest pracodawcą równych szans, a aplikacje są rozważane bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność itd. Więcej informacji na oficjalnej stronie.

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (10)

avatar

avatar
~Wow!!!
25.09.2023 16:02

A które to kolejne już ogłoszenie w ostatnim okresie czasu ?/ . Czy w ten sposób ma pracować ich Wydział Kadr w KWP i Sekcja w KPP ???. A co z Powiatowym Biurem Pracy co tak szczytnie w nim ostatnio obchodzili inauguracje ????. I po co wam te piony, te wynagrodzenia tych specjalistów kadrowych jak w ostateczności wracacie do Ogłoszeń na zw.pl, czy Elce ????. Brawo kreatywność !!!

avatar
~?
25.09.2023 16:03

Oooo... wymagania znacznie zostały pomniejszone ? Nie było chętnych ? A jeszcze jedno, za ile ?

avatar
~Hahha
26.09.2023 20:37

I strzelam że 2500 na rękę....

avatar
~Elwis
16.10.2023 18:24

Pewnie minimalna.

avatar
~Ąż
07.11.2023 12:32

To już się naprawdę żałosne robi. Pierwszy nabór był 1. września i już wiadomo, że do grudnia nikogo nie będzie. Może wschowska policja zada sobie pytanie czemu nikt nie chce u nich pracować.

avatar
~XyZ
11.11.2023 16:20

Kto jeszcze idzie do tej policji?. A co roku setki ludzi kończy ich tzw. szkółki mundurowe!. Co ich tam uczą na tych szkółkach, że maja taki taki stosunek do jednostek mundurowych ????.

avatar
~PYTEK::?
11.11.2023 16:17

Które to już wasze ogłoszenie?. Po drugie; - za co My Suweren płacimy waszym kadrowcom z KWP i KPP ???.

avatar
~Prawdaplus
12.11.2023 09:32

....O tak zwanych "szkołach mundurowych" - jako dowód mamy to reklamowane ślubowanie z udziałem lokalnych "vipów" i mszą ???. Tak się rozrosły w skali całego kraju, ale ciągle są jak widać tylko tłem - uzupełnieniem lokalnych imprez oraz co niektórzy lokalni przedstawiciele władzy mogą się na ich tzw. tle " ogrzać" - zareklamować - , ale jak przyjdzie do pracy w policji czy wojsku to ich dziwnym trafem NIE WIDAĆ !!!!. Gdzie ta armia - ps. armia - wyimaginowanej mundurówki "znika" na tle całego społeczeństwa ????. Nawet na medialne reklamowanie przyjęć do lokalnych jednostek policji ( a było ich przez te ostatnie dwa - trzy lata sporo....) NIE WIDAĆ i się nie garną !!!. Przeraża ilość - przewaga w tych tzw. mundurówkach dziewcząt !.

avatar
~Infor....
14.11.2023 14:04

Nie ma co się oszukiwać. Aby takie stanowisko ogarnąć samodzielnie. Całą komendę, komputery, oprogramowanie, awarie, łączność Musi być zapłacone od około 5 tysięcy na rękę. Szukanie kogoś za2- 3 tysiące to przejaw totalnej głupoty i nie znajomości tematu, a obecnie informatycy są w cenie !!!!

avatar
~emeryt
14.11.2023 19:37

Obecna policja ma przestarzałe struktury, które pamiętają jeszcze Milicję ; - dla przykładu piony robocze w policji są na równi z logistyką, np. taki rzecznik, kadrowiec itd. A piony techniczne na tym cierpią - kadra kierownicza jest nadmiernie wyróżniana do przeciętnego policjanta, który za tą kadrę wykonuje 90 % pracy w stosunku do tej kadry..... Przy premiowaniu jest podobnie !!!!. Itd...... co niszczy motywację do pracy !!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl