TworzymyGłos Regionu

reklama

Komedie na piachu

Środa, 03 sierpnia 2011 o 11:20, autor: 3
Komedie na piachu

Czas Surferów i 99 franków to propozycje CKiR na czwartkowy i piątkowy wieczór w Lginiu. Projekcje Kina na piachu na plaży głównej rozpoczynają się o godzinie 21.30.

Czas Sureferów to polska komedia gangsterska w gwiazdorskiej obsadzie. Główny bohatera Dzoker (Bogusław Linda) planuje porwać biznesmena, który jest winny mafii duże pieniądze. Przy pomocy swoich nie do końca rozgarniętych kompanów chce przekonać go, że trafił w ręce gangsterów i zmusić, by całkiem pokaźną sumę wypłacił jemu, a nie faktycznym dłużnikom.  Niestety, już sam fakt, że akcję zaplanowano na piątek trzynastego nie wróży jej dobrze.  I rzeczywiście, w wyniku nieoczekiwanego zbiegu okoliczności proste w planach zadanie przeradza się w serię niepowodzeń. Twórcy filmu (reż. Jacek Gąsiorowski, scen. Jacek Gąsiorowski, Tomasz Wieleba) nawiązują do kina Quentina Tarantino. 99 franków to francuski komedio-dramat. Główny bohater Octave pracuje w największej agencji reklamowej na świecie. To on decyduje o preferencjach konsumenta, narzuca mu styl życia, pragnienia, wybory... Człowiek jest dla niego takim samym produktem, jak proszek do prania, czy jogurt. Jednak miłość rodzi w nim bunt przeciwko systemowi, który go stworzył. Octave postanawia wysadzić od środka zakrojoną na światową skalę kampanię reklamową i odejść z zawodu. Czy uda mu się uciec? Film zbiera bardzo pozytywne recenzje na forach internetowych. Opisy filmów za filmweb.
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~gnom
04.08.2011 12:06

Czas Surferów idealna rodzinna komedia na wczasy w Lginiu i na publiczny seans firmowany przez CKiR. Można z cała rodziną język podszkolić. Mała próbka : -Teraz ty -Co ja? -no tajemnica -ale nie bedziecie sie smiali?? -a opowiesz nam kawal? -nie -to nie bedziemy...mow -sikam na siedzaco -co? -no sikam na siedzaco, co... -z czym ty mi tu k..... wyjezdzasz, w d..... mam jak sikasz! -to ma byc ten twoj hak na ciebie? -no co tajemnica to tajemnica.. -nie k..... to nie jest zadna tajemnica...to jest jakas pieprzona kpina...rozumiesz kpina...nie nie nic k.... nie mow....ja nie moge sie denerwowac...:D:D:D

avatar
~wschowianka
06.08.2011 09:40

Nie musisz przychodzić, juz nie bądź taki porządny. Nie mów mi, że są to dla Ciebie obce wyrażenia. Zresztą mogłeś zapoznać się z treścią filmu(podejrzewam, że większość widzów go znała).Zresztą gdzie było napisane, że jest to komedia rodzinna????hmm...???!!!

avatar
~kakka
06.08.2011 12:43

Film żenada, nie wiem jak można to puszczać zwłaszcza, ze publiczność to w większości nastolatkowie, nie brakowało też dzieci. Proponuję przemyśleć wybór filmu, w końcu to teren otwarty i nie każdy ma ochotę napawać się k.....wami. Panie Dyrektorze, liczę na Pana gust, w końcu Dom Kultury do czegoś zobowiązuje.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl