TworzymyGłos Regionu

Kołodziej pomógł uczestnikom wypadku w Konradowie

Wtorek, 05 lipca 2011 o 10:23, autor: 1 1810
Kołodziej pomógł uczestnikom wypadku w Konradowie

W sobotę po godzinie 19 doszło do doszło do wypadku na trasie Wschowa – Konradowo. Poszkodowanej rodzinie pierwszej pomocy udzielił przejeżdżający tą trasą żużlowiec leszczyńskiej Unii Janusz Kołodziej.

Do zdarzenia doszło na łuku drogi przed miejscowością Konradowo. 25 letnia mieszkanka gminy Wschowa podróżowała wraz z mężem i dwójką dzieci w wieku 5 i 9 lat. Kobieta jadąc od strony Wschowy, na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem, wypadła z drogi kończąc swoją podróż w rowie. W wypadku ucierpiała 5-letnia dziewczynka uskarżała się na ból głowy na skutek czego zostało przewiezione do głogowskiego szpitala. Świadkiem całego zdarzenia jak i pierwszą osobą, która udzieliła pomocy poszkodowanym był Janusz Kołodziej. 9 letni uczestnik zdarzenia otrzymał od leszczyńskiego Byka koszulkę ze specjalną dedykacją - „Nie zrobiłem nic nadzwyczajnego, spełniłem tylko swój obowiązek. Każdy by się tak zachował”.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Padziu
05.07.2011 10:36

Takich ludzi podziwiam!!! Brawo

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl