Kolejne sukcesy akrobatów

Środa, 07 marca 2012 o 15:15, autor: 0

Z kolejnym workiem medali przyjechali z Międzywojewódzkich Zawodów w akrobatyce zawodnicy Korony Wschowa. Impreza była silnie obsadzona. Wystartowało w nich 120 zawodników z 6 klubów z Zielonej Góry, Sulechowa, Żar i Wrocławia.

Tymoteusz Łeszek i Michał Tkacz zwyciężyli w klasie 3. Daria Kokocińska i Marianna Frąckowiak w debiucie zdobyły srebrny medal w dwójkach żeńskich. Trójka dziewcząt w składzie Nicola Strapagiel, Laura Bursztyn, Alicja Wasińska zajęła 3 miejsce w klasie młodzieżowej. Indywidualnie medale zdobywali: złoto Małgorzata Lorych oraz srebra Kacper Przybylski wśród najmłodszych dzieci i Dominika Filipowska w klasie młodzieżowej. - Największą niespodziankę sprawiła sześcioletnia Gosia Lorych – podsumowuje imprezę Anna Strapagiel trenerka Korony Wschowa – to był jej debiut na zawodach. Gosia trenuje z nami dopiero od roku. Najtrudniej było na pewno trójce dziewcząt. Nicola, Laura i Alicja startowały w najlepiej obsadzonej konkurencji. Teraz zawodnicy przygotowuję się do zawodów międzyszkolnych, które odbędą się w maju. – W czerwcu w Mistrzostwach Polski w klasie 3 wystartują Tymoteusz Łeszek i Michał Tkacz – zapowiada Strapagiel. [nggallery id=120]