TworzymyGłos Regionu

Kobieta ukradła portfel

- zatrzymali ją sławscy policjanci

Poniedziałek, 06 września 2021 o 12:43, autor: 0 1798
Kobieta ukradła portfel

Zaledwie kilkadziesiąt minut wystarczyło sławskim mundurowym na ustalenie personaliów kobiety, która w miniony piątek (3 września) wyniosła z banku pozostawiony na fotelu portfel innej klientki. Łupem 50 - latki padły pieniądze, karty bankomatowe na sumę blisko 2,5 tys. złotych.

W miniony piątek (3 września) sławscy mundurowi otrzymali informację o tym, że na terenie jednego z banków w Sławie zgłoszono kradzież portfela z pieniędzmi. Zaangażowani w sprawę sławscy kryminalni postanowili tą sprawę jak najszybciej wyjaśnić, zatrzymać sprawcę i odzyskać mienie w kwocie blisko 2,5 tysiąca złotych. Z relacji zgłaszającej wynikało, że po wypłacie sporej sumy pieniędzy w punkcie kasowym pozostawiła portfel na fotelu.

Sławscy kryminalni analizując okoliczności zdarzenia, wizerunki osób, które przebywały w banku wytypowali 50- letnią mieszkankę gminy Sława. Już po kilkudziesięciu minutach sławscy mundurowi stali przed jej drzwiami. 50-latka zaskoczona była wizytą mundurowych. Badanie trzeźwości wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta trafiła do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut. Skradzione przedmioty trafiły do prawowitej właścicielki.

(KPP Wschowa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl