TworzymyGłos Regionu

reklama

Klub na Fali cieszy się Sławą!

Poniedziałek, 27 marca 2023 o 11:04, autor: 1
Klub na Fali cieszy się Sławą!

Od lat przyciąga tłumy do Boszkowa, w ubiegłym roku rozkochał w sobie poznaniaków. Czas na kolejną falę rozrywki i przyjemności… Klub na Fali powstaje w Sławie!

Nowa filia Klubu na Fali powstaje w miejscu dawnej tawerny „Galery”. Prace rozbiórkowe już trwają. Obiekt będzie nawiązywał do swojego pierwowzoru położonego nad jeziorem Dominickim, jednak to sceneria oraz potencjał działki na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku zdeterminował projekt architektoniczny trzeciej odsłony Klubu na Fali – budynek zostanie otwarty na otaczającą go przestrzeń.

Na parterze oraz piętrze znajdzie się tętniące życiem „serce” – taras z widokiem na jezioro, w sposób naturalny przyciągający wczasowiczów i pozwalający w pełni korzystać z uroków otoczenia. Biel i turkus – kolory przewodnie Klubu na Fali - oraz drewniane wykończenia, biały piasek, palmy prosto z Hiszpanii i ozdoby sprowadzane z najdalszych zakątków świata, pozwolą gościom w mgnieniu oka poczuć się jak na rajskich wakacjach. Dwukondygnacyjny obiekt będzie pełnił przede wszystkim funkcje beach barową, restauracyjną i klubową.

Wyjątkowa lokalizacja – bezpośrednie sąsiedztwo Jeziora Sławskiego, plaży miejskiej, promenady – a do tego niepowtarzalna atmosfera, która jest nieodłącznym elementem Klubu na Fali – to obietnica udanego relaksu, która w przyszłym roku zostanie spełniona. Zgodnie z przewidywaniami inwestora otwarcie planowane jest II kwartał 2024 roku.

Pierwszy Klub na Fali powstał w 2005 roku w miejscowości letniskowej Boszkowo, położonej nad jeziorem Dominickim, w miejscu dawnej stołówki „Fala”, obsługującej ośrodki wypoczynkowe. Na początku pełnił tylko funkcję dyskoteki, jednak z upływem lat, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wciąż rosnącej liczby gości, poszerzał swoją ofertę, by przeobrazić się w kompleks gastronomicznorozrywkowy.

W lipcu 2022 roku Klub na Fali w nowej odsłonie zawitał do Poznania. Koncept znad Warty został rozszerzony o dodatkowe elementy, m.in. boisko do koszykówki 3x3, strefę street workout, oferując swoim gościom wyjątkową na skalę kraju, a nawet Europy, przestrzeń do spędzania wolnego czasu…i nie tylko.

(Klub na Fali)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Rita
28.03.2023 07:07

Całe szczęście, że nikt nie wpadł na pomysł aby "Tawernę Galery" wpisać do rejestru zabytków. Nareszcie ruina przestanie straszyć. Brawo inwestorzy .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl