TworzymyGłos Regionu

reklama

Kino we Wschowie: seanse filmowe w kinie objazdowym Outdoor Cinema

Piątek, 07 kwietnia 2023 o 00:43, aktualizacja Piątek, 07 kwietnia 2023 o 00:50, autor: 0
Kino we Wschowie: seanse filmowe w kinie objazdowym Outdoor Cinema

W piątek (14 kwietnia) i niedzielę (16 kwietnia) w mieście odbędą się projekcje filmowe w ramach objazdowego kina Outdoor Cinema. Na widzów czekają emocjonujące i ciekawe filmy dla całej rodziny. Sprawdź harmonogram i wybierz seans dla siebie!  

Harmonogram projekcji

Piątek, 14 kwietnia:

13:00 – "Szczęście Mikołajka" - Film opowiada historię sympatycznego chłopca o imieniu Mikołajek i jego paczki zwariowanych kumpli, którzy potrafią doprowadzić do szaleństwa nie tylko nauczycieli, ale także rodziców, sąsiadów i sklepikarzy. Nie sposób ich nie kochać, bo wszystko czego dotkną zamieniają w radość i śmiech. Film ten z pewnością zainteresuje najmłodszych widzów.

15:00 – "Święty" - Film ten przenosi nas w czasie do marca 1986 roku, kiedy to w czasie remontu katedry gnieźnieńskiej doszło do kradzieży srebrnych elementów sarkofagu świętego Wojciecha. To historia, która zainteresuje zarówno miłośników filmów kryminalnych, jak i fanów historii.

17:00 – "AIR" - Film opowiada historię Sonny'ego Vaccaro i jego niezwykłego osiągnięcia, jakim było doprowadzenie NIKE do zawarcia kontraktu z koszykarzem Michaelem Jordanem. To film, który z pewnością zainteresuje miłośników sportu i osób zainteresowanych biznesem.

19:30 – "John Wick 4" - Kolejna część filmowej sagi o Johnie Wicku. Tym razem bohater odkrywa sposób na pokonanie Gildii Zabójców, ale aby odzyskać wolność, musi stawić czoła nowemu wrogowi i jego sojusznikom. Film ten z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom akcji i kina sensacyjnego.

Niedziela, 16 kwietnia:

12:30 – "Szczęście Mikołajka"

14:30 – "Święty"

16:30 – "AIR"

19:00 – "John Wick 4"

Gdzie kupić bilety?

Bilety na seanse można kupić online na stronie https://ckir.wschowa.pl/kino-ckir/. W dniach seansów bilety będą również dostępne w kasie kina. Zapraszamy!

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl