TworzymyGłos Regionu

reklama

Kierowca audi potrącił 68-latka. Do zdarzenia doszło na ul. Kolejowej we Wschowie

Środa, 17 stycznia 2024 o 20:46, autor: 2
Kierowca audi potrącił 68-latka. Do zdarzenia doszło na ul. Kolejowej we Wschowie

Na ulicy Kolejowej we Wschowie 68-letni mieszkaniec gminy został potrącony przez samochód osobowy, gdy przechodził przez przejście dla pieszych. Kierowca, 30-letni mężczyzna z powiatu leszczyńskiego, nie zachował należytej ostrożności, co doprowadziło do zdarzenia. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Nieostrożność przy skręcie z ul. Poznańskiego Pułku Piechoty

Według informacji przekazanych Radiu Elka przez p.o. naczelnika wschowskiej drogówki, Wioletę Dąbską, kierowca audi, jadąc od strony Leszna drogą krajową nr 12, zjeżdżając z ul. 55 Poznańskiego Pułku Piechoty w ul. Kolejową, nie zachował należytej ostrożności. To właśnie w tym momencie doszło do potrącenia seniora, który prawidłowo korzystał z oznakowanego przejścia dla pieszych.

68-latek trafił do szpitala

68-letni pieszy odniósł obrażenia wymagające długotrwałego leczenia. Został przetransportowany do szpitala w Lesznie. Ze względu na powagę odniesionych urazów, zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako wypadek.

Źródło/foto: KPP Wschowa, elka.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Gosc
18.01.2024 11:14

Norma typowy leszczyniak tak samo jezdza durnie z Ĝóry

avatar
~Mirka
18.01.2024 21:19

Skąd wiesz jak tablic rejestracyjnych przy kupnie auta nie trzeba wymieniać.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl