TERAZ18°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Karolczyk-Kozyra doceniona przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. „Wzór dla wszystkich członków naszej społeczności”

śr., 4 czerwca 2025 14:50

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana we Wschowie, Agata Karolczyk-Kozyra, otrzymała uroczyste podziękowania od Lubuskiego Kuratora Oświaty za zaangażowanie w działalność Lubuskiej Rady Dyrektorów Szkół i Placówek. Wyróżnienie wręczono 2 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim podczas spotkania podsumowującego kończący się rok szkolny.

Zdjęcie

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Uroczystość zorganizowano w siedzibie kuratorium w Gorzowie Wielkopolskim. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycił Wojewoda Lubuski Marek Cebula, który wraz z Kuratorem Oświaty Mariuszem Biniewskim wręczył podziękowania członkom Rady za ich działalność w roku szkolnym 2024/25.

Zobacz: Lubuska Rada Dyrektorów Szkół i Placówek powołana. „Efektem będzie wyposażony uczeń”

Agata Karolczyk-Kozyra odbrała podziękowania od Lubuskiego Kuratora Oświaty

Kurator Mariusz Biniewski w oficjalnym liście gratulacyjnym podkreślił wkład dyrektor wschowskiego liceum w rozwój edukacji regionalnej. Szczególnie docenił jej profesjonalizm i otwartość na współpracę.

– Z głębokim uznaniem i wdzięcznością składam Pani serdeczne podziękowania za zaangażowanie i nieoceniony wkład w działalność Lubuskiej Rady Dyrektorów Szkół i Placówek – napisał Kurator Biniewski. – Pani praca, profesjonalizm oraz otwartość na współpracę znacząco przyczyniają się do rozwoju edukacji w naszym regionie.

W uzasadnieniu wyróżnienia Kurator podkreślił rolę dyrektor Karolczyk-Kozyry w tworzeniu platformy wymiany doświadczeń między placówkami edukacyjnymi województwa.

– Dzięki Pani inicjatywom, doświadczeniu i zaangażowaniu Lubuska Rada Dyrektorów staje się przestrzenią konstruktywnego dialogu, wymiany wiedzy i dobrych praktyk, które mają realny wpływ na kształtowanie wysokiej jakości edukacji w naszych szkołach i placówkach – czytamy w liście gratulacyjnym.

Kurator zwrócił uwagę na aktywność dyrektor w podejmowaniu nowych wyzwań oraz troskę o rozwój zarówno nauczycieli, jak i uczniów. – To wzór dla wszystkich członków naszej społeczności edukacyjnej – czytamy w liście.

W zakończeniu listu gratulacyjnego Kurator wyraził uznanie za codzienną pracę dyrektor Karolczyk-Kozyry oraz jej wkład w budowanie nowoczesnego systemu wsparcia dla dyrektorów i nauczycieli.

Zobacz: Jubileusz 80-lecia I LO we Wschowie. Ruszyły zapisy na Zjazd Absolwentów

Foto: Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim

reklama

Komentarze 3

~Janina Kucharczyk

04.06.2025 15:19

Super,gratulacje


~Żmija z palestyny

04.06.2025 17:51

To zaangażowanie to na czym polega? Rada została powołana w październiku 2024 r., więc jakie ma osiągnięcia? Czy może jest to koło wzajemnej adoracji z nagrodami i odznaczeniami za samą przynależność? Kolejna przybudówka do pseudo karier politycznych?


~nauczyciel

05.06.2025 06:57

Gratulacje. Dzisiaj, jak nigdy wcześniej, nauczyciele potrzebują wsparcia.


Dla Ciebie

18°C

Pogoda

Kontakt

hi24.pl