TworzymyGłos Regionu

reklama

Kanalizacja na ulicy Kolejowej i Towarowej: wpłynęły 4 oferty!

Piątek, 17 lutego 2023 o 13:02, autor: 2
Kanalizacja na ulicy Kolejowej i Towarowej: wpłynęły 4 oferty!

Rozbudowa sieci wodociągowych w rejonie ulic Kolejowej i Towarowej we Wschowie wzbudziła zainteresowanie wykonawców i jest na dobrym torze. Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak potwierdził, że w drugim postępowaniu przetargowym związanym z tą inwestycją wpłynęły cztery oferty.

Obszar ten jest kluczowy dla wielu przedsiębiorstw, które przez lata nie miały dostępu do sieci wodociągowej, co z pewnością utrudniało ich działalność i rozwój. Dzięki rozbudowie sieci, sytuacja ta ulegnie zmianie.

Po spotkaniach z właścicielami i wykonaniu pierwszego etapu, Spółka Komunalna Wschowa przystąpiła do kolejnej rozbudowy sieci w tym obszarze. Plan zakłada budowę sieci o długości ponad 1 300 metrów.

- To kolejny etap nadrabiania wieloletnich zaległości infrastrukturalnych w Gminie Wschowa - mówi burmistrz Konrad Antkowiak.

W ramach drugiego postępowania przetargowego, cztery firmy zgłosiły plan wykonania sieci. Wszystkie oferty mieszczą się w środkach zabezpieczonych na ten cel przez Spółkę Komunalną. Dzięki temu możliwe będzie zrealizowanie inwestycji przy zachowaniu odpowiedniego budżetu.

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Jan
17.02.2023 14:38

Brawo, w końcu coś się w tym mieście ruszyło. Widać, że najpierw burmistrz i prezes musieli trochę "nauczyć się" tego rządzenia i wprowadzić zmiany, ale ostatnio same dobre informacje. Oby tak dalej!

avatar
~Kto
20.02.2023 18:55

Kto dostanie tą robotę? Nie widziałem ogłoszenia o przetargu.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl