TworzymyGłos Regionu

reklama

Kamil Grób z ZSP Sława został „Wolontariuszem Roku”

Piątek, 08 grudnia 2023 o 13:20, aktualizacja Piątek, 08 grudnia 2023 o 13:54, autor: 0
Kamil Grób z ZSP Sława został „Wolontariuszem Roku”

W Zielonej Górze odbyła się V Diecezjalna Gala Wolontariatu, która zgromadziła licznych gości i doceniła wkład młodych ludzi w działalność wolontariacką. Wśród wyróżnionych znalazł się Kamil Grób, uczeń Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie.

Kamil Grób - wzór dla młodzieży

Na gali, która odbyła się 5 grudnia w parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze, Kamil otrzymał honorowe odznaczenie "Wolontariusz Roku". "Chętnie pomaga innym, poświęca swój czas dla drugiego człowieka, z wielkim zaangażowaniem i oddaniem organizuje akcje dla potrzebujących, pozytywny, z otwartym sercem" - tak brzmiało uzasadnienie nagrody.

Uroczysta Gala Wolontariatu

Podczas gali nie zabrakło licznie zaproszonych gości. Statuetki nagrodzonym w kategorii wolontariusz, opiekun i Szkolne Koło Caritsa wręczali Ewa Rawa, lubuska kurator oświaty, wraz z biskupem Adrianem Putem. Gala ta była wyrazem uznania dla ich pracy i wkładu w lokalną społeczność.

Źródło/foto: caritaszg.pl, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sławie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl