TworzymyGłos Regionu

reklama

Julia Tkacz zdobyła srebrny medal na ACRO CUP w Jeleniej Górze

Poniedziałek, 23 października 2023 o 11:25, aktualizacja Czwartek, 26 października 2023 o 15:12, autor: 2
Julia Tkacz zdobyła srebrny medal na ACRO CUP w Jeleniej Górze

21 października 2023 w Jeleniej Górze odbył się prestiżowy turniej w akrobatyce sportowej pod nazwą ACRO CUP. W rywalizacji wzięła udział zawodniczka ze Wschowy, Julia Tkacz.

Wyróżnienie w kategorii SOLO 13+

Julia Tkacz rywalizowała w najstarszej kategorii wiekowej SOLO 13+. Spośród dwunastu zawodniczek, Julia pokazała wysokie umiejętności i zdobyła srebrny medal. Jej układ został doceniony przez sędziów, którzy przyznali jej imponującą notę 8,6.

Wielostronne zaangażowanie Julii

Nie tylko osiągnięcia sportowe świadczą o pasji i zaangażowaniu Julii Tkacz. Zawodniczka, poza regularnymi startami w zawodach, jest także instruktorką akrobatyki sportowej oraz cheerleadingu sportowego.

Zapisy do zespołu cheerleaderek FLASH WSCHOWA

Aktualnie grupa Julii prowadzi nabór do nowo tworzonego zespołu cheerleaderek o nazwie FLASH WSCHOWA. Osoby zainteresowane współpracą i treningami mają czas do końca października. Jak informuje Magdalena Chudzinska-Nowak z CRC: "Treningi odbywają się we wtorki i czwartki od 16.30 w hali sportowej Zespołu Szkół im. Staszica we Wschowie".

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~AS
25.10.2023 18:24

BRAWO, BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!

avatar
~MakiSola
26.10.2023 15:04

I edycja Jelenia Góra Acro Cup 2023 tak nazywa się ten turniej. Sudety Acro Cup to osobna impreza, która organizuje klub z Wałbrzycha - prosze o sprostowanie. Zawodniczce oczywiście gratuluję :)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl