TworzymyGłos Regionu

reklama

Julia Tkacz i Lena Nadolna ponownie na najwyższym stopniu podium!

Poniedziałek, 25 września 2023 o 14:49, autor: 2
Julia Tkacz i Lena Nadolna ponownie na najwyższym stopniu podium!

W niedzielę, 24 września, Julia Tkacz ze Wschowy i jej partnerka, Lena Nadolna, zdobyły złoty medal w trzeciej edycji Super Ligi Akrobatyki Sportowej w Wałbrzychu. Wcześniej dziewczyny wygrały pierwszą i drugą edycję Super Ligi.

Kontynuacja sukcesów

Julia Tkacz, reprezentująca Wschowę, w parze z Leną Nadolną, po raz kolejny udowodniła, że jest niepokonana w dziedzinie akrobatyki sportowej, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii 12-18 lat. Duet już wcześniej triumfował w dwóch poprzednich edycjach Ligi, co czyni ich faworytkami do zdobycia czwartego tytułu mistrzowskiego w nadchodzącej, listopadowej edycji. W niedzielę w Wałbrzychu para pokonała 8 innych duetów.

Przygotowania do kolejnych zawodów

Julia intensywnie trenuje w hali sportowej Zespołu Szkół im. Staszica we Wschowie. W imieniu klubu CRC zachęcamy nowe, chętne dzieci, które chcą spróbować swoich sił w akrobatyce do udziału w treningach. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki od 16.30.

Nabór na cheerleaderki

Dodatkowo, od bieżącego roku szkolnego, rozpoczął się nabór na cheerleaderki. Osoby zainteresowane są proszone o kontakt pod numerem 604814128.

Oczekiwanie na listopad

Czy Julia Tkacz i Lena Nadolna będą czterokrotnymi mistrzyniami? Na tę chwilę z niecierpliwością wypatrujemy listopadowej edycji Ligi i trzymamy kciuki za kolejny sukces naszych lokalnych sportowców.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Kibicka :)
25.09.2023 15:44

Brawo Jula! Niesamowita pasja :) Kolejnych sukcesów życzę!

avatar
~Mw
26.09.2023 14:37

Gratulacje dla dziewczyn akrobatek życzę dalszych sukcesow

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl