TworzymyGłos Regionu

reklama

Jak zrobić Szlachetną Paczkę

Sobota, 01 grudnia 2018 o 20:50, aktualizacja Sobota, 01 grudnia 2018 o 20:58, autor: 0
Jak zrobić Szlachetną Paczkę

Od 17 listopada otwarta jest baza rodzin SZLACHETNEJ PACZKI. Programu, który od osiemnastu lat łączy ludzi potrzebujących z tymi, którzy chcą pomagać. Zapraszamy do zaangażowania się i zostania Darczyńcą dla wybranej rodziny. 

W rejonie Wschowa na pomoc czekają rodziny. Wystarczy wejść na stronę internetową www.szlachetnapaczka.pl i wybrać rodzinę, dla której przygotuje się paczkę w duchu mądrej pomocy. Mądrej, czyli takiej, która będzie odpowiadała na konkretne potrzeby rodziny i jednocześnie stanie się impulsem do zmiany i wyjścia z trudnej sytuacji. Finał tegorocznej edycji odbywa się w weekend 8-9 grudnia.

W tej edycji mamy rodziny w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Cieszę się, że Szlachetna Paczka została zorganizowana w naszym rejonie. Nie liczna grupa wolontariuszy odwiedziła rodziny i możemy wreszcie opublikować ich opisy na stronie Szlachetnej Paczki. mam nadzieję, że uda się pozyskać dla każdej z tych Rodzin Darczyńcę.

Urszula Wilczek

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl