TworzymyGłos Regionu

Jak zdobyć uprawnienia OZE? Jest już kurs przez internet

Poniedziałek, 23 maja 2022 o 10:18, autor: 0 127
Jak zdobyć uprawnienia OZE? Jest już kurs przez internet

Wykształcenie związane z odnawialnymi źródłami energii to młody zawód, natomiast już dziś cieszy się dużą popularnością. Przede wszystkim dlatego, że daje szerokie możliwości pracy i dobre zarobki. Pięć odnawialnych źródeł energii wiąże się z koniecznością zdobycia certyfikatów dla każdego ze źródeł. Szkolenie, egzamin, koszty. Można inaczej.  Jak?

Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej- kurs online

Nauka przez internet również zawodów technicznych jest możliwa. Wejdź na stronę https://www.viessmann.edu.pl/. Szkoła Partnerska Viessmann stosuje nowatorskie metody nauczania. Teoria podczas wykładów online, ale w czasie rzeczywistym. Kursanci mają kontakt z wykładowcą. Mogą zadawać pytania. Wykłady, prezentacje są zapisywane i dostępne w każdym momencie.

Dzięki kursom online możliwe jest połączenie edukacji z pracą na pełen etat i/bądź wychowaniem dzieci. Zawód OZE skierowany jest nie tylko do mężczyzn, ale również do kobiet. Każdy, kto chce pogłębiać swoją wiedzę, umiejętności, pracować w zawodzie, który wiąże się z nowoczesną technologią, może zapisać się na kurs OZE online. Jedyne wymagania to wiek 18+ oraz wykształcenie minimum zawodowe. W przypadku średniego wykształcenia nie jest wymagana matura! Co więcej, po kursie masz tytuł technika!

Nie ma większych wymagań sprzętowych

Wystarczy mieć stałe łącze, nie jest wykluczony również internet mobilny w smartfonie. Tak naprawdę wszystko zależy od liczby gigabajtów internetu od operatora. Nie ma wymagań co do konieczności posiadania szybkiego laptopa czy nowoczesnego smartfona. Wystarczy zwykły, średniej klasy sprzęt.

Kurs online technik energetyki odnawialnej otwiera drzwi do ciekawej kariery. Edukacja trwa zaledwie 1,5 roku. Oprócz teorii są również praktyki. Dla wygody słuchaczy odbywają się w weekendy co kilka tygodni, w jednej z placówek Szkoły Partnerskiej Viessmann.

Dużą zaleta internetowego kursu jest możliwość nabycia dodatkowych umiejętności. Dotyczą one montażu urządzeń marki Viessmann. Zajęcia są dodatkowe, dobrowolne i bezpłatne- dla słuchaczy szkoły. Absolwenci szkoły nie muszą podchodzić do szkoleń i egzaminów dla każdego OZE. Certyfikat jest im wydawany po drobnej opłacie. Dzięki temu oszczędności sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych! To również mniej stresu i więcej korzyści. Zamiast pięciu egzaminów,  dwa, jeden po każdym etapie. I dodatkowe uprawnienia dla zainteresowanych.

Do Szkoły Partnerskiej Viessmann zapiszesz się korzystając z formularza na stronie. Zgłoszenie jest wstępne, niezobowiązujące, za to zarezerwujesz miejsce i otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące kursu.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl