TworzymyGłos Regionu

Jak spędzić czas w ferie we Wschowie?

Piątek, 02 lutego 2018 o 12:27, aktualizacja Wtorek, 06 lutego 2018 o 11:37, autor: 0 3130
Jak spędzić czas w ferie we Wschowie?

Ferie, kto z nas nie cieszył się na ten właśnie czas, relaksu i zabawy z dala od nauki? Pewnie wszyscy. Centrum Kultury i Rekreacji organizuje ferie PEŁNE ATRAKCJI! Zapraszamy na dwa tygodnie gier, zabaw, teatru i sportu w naszej Wschowie.

Od dnia 12.02 w województwie Lubuskim zaczynają się ferie, to dwa tygodnie wolności dla naszych pociech w związku z czym, CKiR we Wschowie postarało się, aby czas naszych pociech był jak najprzyjemniejszy i w pełni wykorzystany. Wystarczy tylko przyjść! Wstęp jest darmowy, a wszystko rozpoczyna się o godzinie 9 rano przedstawieniem teatralnym grupy "Maska" z Krakowa pt. "Na końcu świata... przygody Misia i Kacpra pirata". Samo przedstawienie to dopiero początek, bo przygotowane atrakcje przez całe dwa tygodnie oferują nam mnóstwo sportu w przeróżnej formie, tj. akademia tenisa stołowego, turniej w piłkarzyki, turniej piłki halowej oraz Zumba dla dzieci. Nie tylko sportem żyje nasze centrum kultury i rozrywki, bo do zaproponowania ma o wiele więcej, nie zabraknie tam warsztatów wokalnych, teatralnych i plastycznych. Znalazło się nawet miejsce na wycieczkę krajoznawczą (Leśniczówka Koczury) pt. "Ochronka dla zwierząt". Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z harmonogramem umieszczonym poniżej i zaplanowania sobie wymarzonych ferii w naszej pięknej Wschowie.

Udanej zabawy i do zobaczenia!

(koper)

zdj. CKiR

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl