TworzymyGłos Regionu

reklama

IV festyn w Konradowie

Piątek, 10 lipca 2009 o 14:16, autor: 3
IV festyn w Konradowie

W niedzielę 05 lipca 2009 na boisku w Konradowie odbył się IV Festyn Parafialny, którego organizatorem był proboszcz ks. Ryszard Dudek.

Na imprezę tłumnie przybyli mieszkańcy Konradowa, Kandlewa oraz okolicznych miejscowości. Festyn rozpoczął się o godzinie 15: 00 i trwał do godziny 24:00. Na boisku czekało na przybyłych mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły za darmo przejechać się bryczką oraz quadem, a także spędzić wesoło czas na dmuchanej zjeżdżalni.

Koło Gospodyń Wiejskich przygotowało stoiska, gdzie na wszystkich czekały domowej roboty pierogi oraz inne potrawy. Uczestnicy festynu mogli wziąć udział w loterii fantowej, gdzie można było wygrać ciekawe nagrody, a przy zakupie czterech losów otrzymywało się kupon, który brał udział w losowaniu głównych nagród, wśród których był rower górski, ufundowany przez Andrzeja Szymanię, neseser turystyczny zasponsorowany przez Renatę Susło oraz nagrody ufundowane przez Kola Gospodyń Wiejskich: garnek ze stali nierdzewnej, komplet ręczników, koc i zestaw piwny.

Uczestnicy festynu mogli bawić się przy muzyce zespołu EFEKT, wynajętym przez Tomasza Grzelaka. Zdjęcia z tegorocznego festynu mogą Państwo podziwiać w galerii.

[gallery link="file"]
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~wika :*
24.07.2010 15:04

BYŁO SUPERRRR :**************

avatar
~ECIU :O
24.07.2010 15:05

fajne zdjecia!!!!

avatar
~marta
24.07.2011 14:09

zaje***cie było..

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl