TworzymyGłos Regionu

Informacja o kolejnych dostawach węgla - Gmina Szlichtyngowa

Piątek, 09 grudnia 2022 o 11:35, autor: 0 587
Informacja o kolejnych dostawach węgla - Gmina Szlichtyngowa

W związku z licznymi zapytaniami odnośnie kolejnych dostaw węgla do Gminy Szlichtyngowa na preferencyjnych zasadach informujemy, że przez firmę Węglokoks została potwierdzona druga dostawa węgla, tj. asortymenty (orzech i groszek) w łącznej ilości 75 ton w ramach złożonego w dniu 28 listopada 2022 r. zamówienia. Termin dostawy węgla w ramach tego zamówienia został wyznaczony przez firmę Węglokoks w dniach 16, 20 i 21 grudnia 2022 r.

Oczekujemy na informację o terminie dostaw węgla w ramach zamówień z dni 05.12.2022 r. i 06.12.2022 r.

Ze względu na realizację zamówienia ze strony WĘGLOKOKS S.A. w częściach, mieszkańcy którzy jako pierwsi złożyli wnioski i spełnili warunki do zakupu po preferencyjnej cenie, zostaną powiadomieni telefoniczne przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Szlichtyngowej o możliwości odbioru węgla, po uprzednim wniesieniu opłaty. Kolejne osoby będą sukcesywnie (zgodnie z realizacją kolejnych dostaw) powiadamiane o możliwości wniesienia opłaty, a następnie terminie dostawy węgla.

Termin odbioru węgla przedstawiciel Firmy Surowce Wtórne – Pani Beata Lewandowska będzie umawiała telefonicznie bezpośrednio z mieszkańcami gminy, według listy osób uprawnionych, przekazanej przez Gminę. Wyłącznie te osoby są uprawnione do odbioru węgla.

WARUNKIEM ODBIORU WĘGLA JEST UPRZEDNIE WNIESIENIE OPŁATY.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl