TworzymyGłos Regionu

Impreza dla całej rodziny: bieg, poczęstunek, atrakcje dla dzieci

Piątek, 20 stycznia 2023 o 11:39, aktualizacja Piątek, 20 stycznia 2023 o 11:50, autor: 0

Stowarzyszenie Aktywna Wschowa organizuje imprezę sportową "Wieś Trail 2023", która skierowana jest do miłośników aktywnego spędzania czasu w miłym towarzystwie. Już w lutym rozpoczyna się cykl spotkań rekreacyjno-biegowych, które pozwolą poznać okolicę takich miejscowości jak: Siedlnica, Olbrachcice, Lgiń, Wygnańczyce, Dębowa Łęka oraz Osowa Sień.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 12.02.2023 w Siedlnicy, a hasłem przewodnim imprezy jest „Bieg Walentynkowy". Zbiórka o godz. 10:00 pod salą wiejską w Siedlnicy.

Udział w imprezie jest bezpłatny, a na każdego uczestnika czeka przygotowany przez sołectwo poczęstunek oraz atrakcje związane z tematyką biegu. Dzieci również znajdą coś dla siebie – w sali wiejskiej czeka na nie opieka oraz atrakcje.

Organizatorzy przygotowali 2 trasy leśne i śródpolne: dłuższą 9 km oraz krótszą 5 km. Nie będzie mierzenia czasów ani numerów startowych. Impreza ma charakter rodzinny i przede wszystkim aktywny. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

Aktywna Wschowa wraz z Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie serdecznie zapraszają wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na pierwsze spotkanie "Wieś Trail 2023" w Siedlnicy.

Źródło: Aktywna Wschowa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl