TworzymyGłos Regionu

reklama

III sesja Rady Powiatu Wschowskiego (ZAPOWIEDŹ)

Środa, 19 czerwca 2024 o 00:18, aktualizacja Środa, 19 czerwca 2024 o 00:24, autor: 1
III sesja Rady Powiatu Wschowskiego (ZAPOWIEDŹ)

W dniu 20 czerwca 2024 roku o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Wschowie odbędzie się III sesja Rady Powiatu Wschowskiego. Spotkanie będzie miało miejsce na trzecim piętrze budynku przy Placu Kosynierów 1c.

Plan obrad

Sesja rozpocznie się od otwarcia obrad i przyjęcia porządku spotkania. W dalszej kolejności radni omówią sprawy organizacyjne, a następnie przejdą do interpelacji i zapytań. Ważnym punktem będzie przedstawienie sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej za pierwsze półrocze 2024 roku oraz omówienie prac Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.

Uchwały i sprawozdania

Podczas sesji radni podejmą kilka kluczowych uchwał, w tym dotyczących:

Radni zapoznają się także z raportem o stanie Powiatu Wschowskiego za rok 2023 oraz przeprowadzą debatę na ten temat. Następnie będą głosować nad uchwałami związanymi z zatwierdzeniem sprawozdań finansowych i wykonania budżetu za 2023 rok, a także nad udzieleniem absolutorium Zarządowi Powiatu.

Zobacz: Waldemar Starosta został Starostą Wschowskim

Transmisja obrad

Obrady Rady będą transmitowane i rejestrowane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Transmisja będzie dostępna online na stronie Starostwa Powiatowego we Wschowie oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Wschowskiego.

Źródło: Starostwo Powiatowe we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Naucz.
19.06.2024 18:29

Brakuje jednego punktu pod nazwą: sprawozdanie wesołego radnego p.Guzewicza że spotkania w SOSW

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl