TworzymyGłos Regionu

reklama

II Mikołajkowy Festiwal Tańca Mażoretkowego na Ziemi Lubuskiej (RELACJA)

Sobota, 03 grudnia 2022 o 15:16, aktualizacja Sobota, 03 grudnia 2022 o 16:15, autor: 1
II Mikołajkowy Festiwal Tańca Mażoretkowego na Ziemi Lubuskiej (RELACJA)

Mażoretki z całej polski zjechały się do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 we Wschowie. Za nami II edycja Mikołajkowego Festiwalu Tańca Mażoretkowego na Ziemi Lubuskiej, którego gospodarzem jest zespół „Finezja” Wschowa.

W rywalizacji udział wzięło 264 zawodniczek i zawodników z 15 zespołów, m.in. z Wijewa, Osiecznej, Góry, Kościana, Turawy, Trzebnicy i Niechlowa. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Kultury Ziemi Wschowskiej.

- Cieszę się, że Mikołajkowy Festiwal na stałe wpisuje się w grudniowe propozycje sportowo – kulturalne na mapie Wschowy - mówił przy okazji dekoracji zwycięzców burmistrz Konrad Antkowiak. - Brawa dla wszystkich występujących dziś mażoretek, choć najbliższe mi oczywiście zawsze będą nasze mażoretki z „Finezji".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~gość
08.12.2022 11:08

ta Pani ze zdjęcia 29, 32, 38, 40 w rzeczywistości była jeszcze piękniejsza :) wręczyłbym jej nagrodę publiczności, gdzie Ona prowadzi zajęcia? skąd jest?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl