TworzymyGłos Regionu

reklama

I Lubusko-Wielkopolski Rajd Historyczny – klasyczne pojazdy na trasie

Sobota, 15 kwietnia 2023 o 11:12, aktualizacja Sobota, 15 kwietnia 2023 o 11:30, autor: 1
I Lubusko-Wielkopolski Rajd Historyczny – klasyczne pojazdy na trasie

Wielbiciele motoryzacji i pojazdów klasycznych mieli okazję uczestniczyć w I Lubusko-Wielkopolskim Rajdzie Historycznym. Impreza zorganizowana przez Osieckie SPOTkania Miłośników FIATA 126p, Retro Rynek, Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej, Muzeum Ziemi Wschowskiej oraz partnerów – Organizację Turystyczną Leszno-Region, Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie oraz Gminę Wschowa – przyciągnęła aż 60 pojazdów.

Trasa rajdu

Rajd rozpoczął się na wschowskim Rynku, gdzie zgłoszone załogi w godzinach 9-12 wyruszały na specjalnie przygotowaną trasę turystyczną. Metę rajdu zlokalizowano w Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej, zanim jednak uczestnicy zjechali się pod osieckie wiatraki, musieli wykonać szereg zadań na trasie.

Impreza dla miłośników motoryzacji

Rajd był okazją do podziwiania klasycznych pojazdów oraz porozmawiania z ich właścicielami. Wśród uczestników można było zobaczyć zarówno samochody, jak i motocykle, wyprodukowane w różnych okresach historycznych. Dla wielu pasjonatów motoryzacji I Lubusko-Wielkopolski Rajd Historyczny był okazją do pokazania swoich zabytkowych pojazdów oraz do podzielenia się swoją pasją z innymi.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~MAREK
15.04.2023 15:45

WSCHOWA OD 1343 JEST W WIELKIM KSIĘSTWIE POZNAŃSKIM A NIE W WYMYŚLONYM JAKIMŚ LUBUSKIM

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl