TworzymyGłos Regionu

reklama

Heaven Zielona Góra zamyka się po 15 latach działalności! „To będzie noc największych hitów Nieba”

Środa, 15 maja 2024 o 13:46, autor: 0
Heaven Zielona Góra zamyka się po 15 latach działalności! „To będzie noc największych hitów Nieba”

15 maja 2024 roku na stronie Clubu Heaven w Zielonej Górze w mediach społecznościowych pojawił się wpis, który zaskoczył wielu. "W ciężkich czasach dla klubów w Polsce, z żalem informujemy, że Club Heaven Zielona Góra zamyka się po prawie 15 latach obecności na rynku" - ogłosili właściciele. Ta niespodziewana decyzja zakończyła długi rozdział w historii miejsca, które przez lata było ważnym punktem na mapie nocnego życia województwa lubuskiego.

Heaven Zielona Góra. Ostatnia impreza odbędzie się 1 czerwca

Ostatnia impreza, zaplanowana na 1 czerwca, ma być wielkim pożegnaniem, które właściciele określają jako "noc największych hitów Nieba". Klub na ul. Sowińskiego 38C w Zielonej Górze jeszcze trzy razy otworzy swoje drzwi dla klubowiczów, pragnących pożegnać to wyjątkowe miejsce.

Klubowicze i artyści z żalem żegnają Heaven Zielona Góra

Pod ogłoszeniem o zamknięciu pojawiły się liczne komentarze od stałych bywalców i artystów, którzy przez lata tworzyli unikalną atmosferę Heaven. Agata, jedna z klubowiczek, napisała: "Pamiętam otwarcie klubu, pamiętam każdą imprezę. Heaven było dla mnie jak drugi dom... Kończy się kolejny wspaniały rozdział”. Jej słowa podkreślają emocjonalne znaczenie klubu dla jego gości.

Artysta znany jako MATSON wyraził nadzieję na przyszłe powroty klubu Heaven do Zielonej Góry. "Od Zielonej Góry zaczęła się moja przygoda z klubami Heaven. Ciężko się patrzy na takie obrazki, być może kiedyś Niebo powróci do ZG,” napisał. DJ X-Meen, który spędził w klubie kilkanaście lat, również podzielił się swoimi przeżyciami: “Dziękuję za prawie 12 lat w tym miejscu! Grając w tym klubie rozwinąłem się maksymalnie! 1 Czerwca nagramy ostatni Live mix! Poznałam tu mnóstwo wspaniałych ludzi! Pożegnajmy 1 Czerwca to miejsce! Do zobaczenia”.

Źródło: Heaven Zielona Góra

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl