TworzymyGłos Regionu

reklama

Grażyna Łobaszewska wystapi we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Sobota, 05 listopada 2022 o 11:48, aktualizacja Poniedziałek, 05 grudnia 2022 o 11:56, autor: 1
Grażyna Łobaszewska wystapi we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Grażyna Łobaszewska świętuje 50-lecie działalności artystycznej. Z tej okazji 6 grudnia o godz. 19:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji odbędzie się koncert. 

Bilety w przedsprzedaży do kupienia w cenie 55 złotych, w dniu koncertu – 69 zł.

Wejściówki dostępne są:- online: https://bit.ly/3EkL1uZ

Stacjonarnie w CKiR we Wschowie od 14.11.2022 r.

Wielka dama polskiej estrady – Grażyna Łobaszewska – świętuje 50-lecie działalności. Na jej jubileuszowej trasie znalazła się także Wschowa!! Usłyszymy między innymi takie hity jak „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Ludzie z duszą”. Grażyna Łobaszewska od lat zachwyca publiczność. Wykonuje piosenki napisane dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własne interpretacje standardów jazzowych i muzyki gospel. Jeśli szukacie w muzyce piękna, prawdy i kunsztu wykonawczego, to znajdziecie je podczas tego koncertu. Nie zabraknie polskich piosenek Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty, Grzegorza Ciechowskiego. Doskonały repertuar w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Źródło: CKiR we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Czytelnik
14.11.2022 13:14

Nie bylo lepszej wokalistki ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl