TworzymyGłos Regionu

reklama

Gminny Dzień Kobiet w Sławie. W nowej sali widowiskowej wystąpił Arco Quartet (FOTO)

Poniedziałek, 11 marca 2024 o 09:41, aktualizacja Poniedziałek, 11 marca 2024 o 09:59, autor: 1
Gminny Dzień Kobiet w Sławie. W nowej sali widowiskowej wystąpił Arco Quartet (FOTO)

W Sławie z okazji Gminnego Dnia Kobiet zorganizowano koncert w nowej sali widowiskowej. Burmistrz Sławy, Cezary Sadrakuła, otworzył wydarzenie, serdecznie witając zgromadzonych gości. W symbolicznym geście, każda z obecnych Pań otrzymała od włodarza kolorowego tulipana.

Arco Quartet w roli głównej

Przed zgromadzoną publicznośćią wystąpił kwartet smyczkowy Arco Quartet. W repertuarze znalazły się zarówno tradycyjne utwory muzyki klasycznej, jak i te współczesne, co sprawiło, że sala widowiskowa Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku wypełniła się niezwykłą atmosferą.

Podziękowania i upominki

W ramach podziękowania za wspaniały występ, dyrektor SCKiW, Tomasz Krzymiński, wręczył muzykom bukiety kwiatów oraz pamiątkowe upominki. Uroczystość była nie tylko okazją do świętowania i docenienia roli kobiet w społeczności, ale także okazją do zaprezentowania nowej sali widowiskowej.

Źródło/foto: SCKiW

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Gekon
11.03.2024 12:05

Jako niebinarna kobieta, a w dodatku lesbijka, chętnie bym poszedł na taki koncert we Wschowie. Panie Burmistrzu, dlaczego takiej atrakcji nie było we Wschowie? Mamy ładną salę?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl