TworzymyGłos Regionu

Gmina Szlichtyngowa na XXIII Lubuskim Święcie Plonów (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 05 września 2022 o 09:39, aktualizacja Poniedziałek, 05 września 2022 o 11:45, autor: 0
Gmina Szlichtyngowa na XXIII Lubuskim Święcie Plonów (ZDJĘCIA)

Dnia 4 września br. w miejscowości Zwierzyn w powiecie strzelecko-drezdenckim odbyły się Dożynki Wojewódzkie. W tym wydarzeniu wzięła udział Burmistrz Miasta i Gminy Jolanta Wielgus wraz z Sołtys Sołectwa Stare Drzewce Agnieszką Marciniak i członkami Rady Sołeckiej.

XXIII Lubuskie Święto Plonów tradycyjnie rozpoczęła msza święta w Kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Zwierzynie, następnie barwny korowód dożynkowy przeszedł na boisko sportowe „KS Pionier” w Zwierzynie. Obrzęd dożynkowy przeprowadził zespół „Macierzanka”. Następnie odbył się Konkurs na Najpiękniejszy wieniec dożynkowy.

Podczas wojewódzkiego święta plonów, wieniec dożynkowy ze Starych Drzewiec reprezentował powiat wschowski.

Miło nam poinformować, że wieniec ze Starych Drzewiec otrzymał wyróżnienie w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy oraz bon o wartości 500 zł. Serdecznie gratulujemy Pani Sołtys Agnieszce Marciniak, całej Radzie Sołeckiej jednocześnie dziękujemy za Wasz trud i czas poświęcony w wykonanie wieńca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl